Top hledané
Výsledky (0)
Slavné ženy, které boří mýty o stárnutí.

Slavné padesátnice, které dokazují, že věk je jenom číslo!

Šárka Peková
23. ledna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Lucie Bílá

Obecně se tvrdí, že muži zrají jako víno a ženy stárnou. Tohle pravidlo však neplatí pro tyto slavné dámy, kterým přibývající věk rozhodně neubírá na jejich atraktivitě. Skoro to vypadá, že některé z nich jednoduše nestárnou a po padesátce vypadají lépe než kdy dřív. O kterých ženách českého i zahraničního showbyznysu je řeč?

Jennifer Aniston (51): Můžou za to geny

Otevřít v galerii (8)
Jennifer Aniston
Jennifer AnistonZdroj: Profimedia.cz

Americká herečka Jennifer Aniston, nezapomenutelná jako Rachel z Přátel, září na všechny strany a s přibývajícím věkem se snad vůbec nemění. Její tipy proti stárnutí jsou přitom celkem jednoduché – voda, spánek a krém na opalování. Samotná herečka zároveň přiznává, že má dobré geny. Její babička, které zemřela v 95 letech, prý ve svém věku neměla skoro žádné vrásky. Předností Jennifer jsou i její přirozeně krásné a zdravé vlasy. Není divu, že mnozí odborníci ji považují za symbol přirozené krásy. 

Jennifer Lopez (51): Hodně olivového oleje a žádná káva

Otevřít v galerii (8)
Jennifer Lopez
Jennifer LopezZdroj: Profimedia.cz

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez, přezdívaná jako JLo, věří, že krása nemá datum spotřeby. Podle ní může být člověk krásný v jakémkoli věku a není k tomu zapotřebí ani botox, který samotná Jennifer stále popírá. Zároveň nekouří, nepije alkohol a kávu. Nenavštěvuje ani solária a cvičí každé ráno, a i díky tomu si stále udržuje perfektní křivky. A co je tajemstvím její nestárnoucí pleti? Olivový olej! V loňském roce navíc založila svoji vlastní značku JLo beauty, která obsahuje jak pečující kosmetiku (včetně anti-age), tak i dekorativní kosmetiku. Mimo jiné má na svém kontě i několik vlastních parfémů.

Julia Roberts (53): Plastikám říká NE

Otevřít v galerii (8)
Julia Roberts
Julia RobertsZdroj: Profimedia.cz

Oblíbená herečka Julia Roberts, proslulá svým úsměvem, snad ani nestárne. Slavná Pretty Woman odjakživa odmítá plastické operace a naopak sází na zdravý životní styl, harmonii a rovnováhu. Nikdy nechodí do postele nalíčená a používá hydratační krémy a oleje. A jaký je její recept na dokonalou postavu? Pravidelný pohyb a proteinová dieta. Mimo jiné čtyřikrát týdně cvičí jógu, a to se odráží nejen na jejím těle, ale i na celkové psychické pohodě. 

Kristin Davis (55): Do postele před 23. hodinou

Otevřít v galerii (8)
Kristin Davis
Kristin DavisZdroj: Profimedia.cz

Představitelka Charlotte z úspěšného seriálu Sex ve městě, Kristin Davis, vypadá o 20 let mladší a nejdůležitější věcí je podle ní to, aby se žena milovala taková, jaká je. Zároveň nenavštěvuje solária, nechodí spát po 23. hodině a nekouří. Pro svoji dokonalou postavu má hubnoucí vychytávku – mexickou polévku, které je jednoduchá a nízkokalorická. Jsme zvědaví, jak to Kristin v nových deseti epizodách Sexu ve městě bude slušet.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Sandra Bullock (56): Krém na hemeroidy

Otevřít v galerii (8)
Sandra Bullock
Sandra BullockZdroj: Profimedia.cz

Hollywoodská herečka Sandra Bullock vypadá na svůj věk famózně a je důkazem toho, že ani po padesátce nemusíte mít pleť samou vrásku. Známá Slečna Drsňák bojuje proti vráskám celkem netradičně – krémem na hemeroidy, který si aplikuje zejména kolem očí. A jaké jsou její triky na skvělou figuru? Zelené smoothie a cvičení pětkrát týdně. V neposlední řadě je držitelka Oscara a majitelka producentské společnosti Fortis Films také šťastnou dvojnásobnou maminkou. 

Mahulena Bočanová (53): Své hřívě dopřává mezoterapii

Otevřít v galerii (8)
Mahulena Bočanová
Mahulena BočanováZdroj: Profimedia.cz

Herečka Mahulena Bočanová se může i po padesátce stále chlubit nejen skvělou ženskou postavou, ale i oslnivým vzhledem. Představitelka Dariny v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je velmi pracovně vytížená, a navíc se sama stará o dcerku Márinku. Proto ráda vyhledává procedury, které rozzáří unavenou pleť a zanechají přirozený vzhled. Plastikám se ale vyhýbá. Mahulena se může pyšnit také krásnou hustou hřívou černých vlasů, které si sem tam hýčká pomocí vlasové mezoterapie, která vlasy vyživí potřebnými látkami.

Lucie Bílá (54): Štěstí a láska jako elixír mládí

Otevřít v galerii (8)
Lucie Bílá
Lucie BíláZdroj: Archiv Lucie Bílé

Populární zpěvačka Lucie Bílá září po boku svého partnera Radka Filipiho jako nikdy předtím a právě láska a štěstí jsou pro ni největším elixírem mládí. Několikanásobná Zlatá slavice také přiznává, že díky vztahu s abstinentem už několik let nepije alkohol a dává přednost čisté vodě. Dlouholetá tvář estetické Kliniky Yes Visage se nebrání ani omlazení pomocí bio kyseliny hyaluronové, ale zároveň odmítá estetické zákroky. 

Yvetta Blanarovičová (57): Masáže a pleťové masky z citrónu

Otevřít v galerii (8)
Yvetta Blanarovičová
Yvetta BlanarovičováZdroj: Archiv Yvetty Blanarovičové

Známá herečka Yvetta Blanarovičová si zuby nehty drží image přirozeně krásné ženy i přesto, že někteří odborníci mají opačný názor, a to zejména na její bujný dekolt. K jedinému vylepšení, k němuž se protagonistka zesnulé Zdeny Čisté z nekonečného seriálu Ulice dobrovolně hlásí, jsou zahuštěné vlasy. Mimo jiné si Yvetta udržuje perfektní postavu pravidelným cvičením s fitness trenérem a své pleti dopřává masáže a pleťové masky z citrónu.

Která ze zmíněných padesátnic má podle vás největší šmrnc?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze