Top hledané
Výsledky (0)
Páry v Karlových Varech na festivalu.

Slavné páry na festivalu ve Varech: Kdo se přijel blýsknout a zaujal svým šarmem

Martin Chalupa
07. července 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Emma Smetana a Jordan Haj

/KOMENTÁŘ/ Filmový festival v Karlových Varech je i letos přehlídkou krásy, ale i nevkusu. Jako tradičně se do západních Čech přijely podívat hvězdy a hvězdičky, aby si alespoň na chvíli zajistily své místo na slunci. Někomu se to daří více, jiným méně.

Při procházce Karlovými Vary samozřejmě filmový festival doslova cítíte na každém kroku. A když si odmyslíte místy až hříšné ceny místních podniků, je to vesměs příjemná podívaná. Některé celebrity jsou opravdu hodné obdivu. Mají styl i charisma. Jiným tyto vlastnosti sice chybí, o to víc se ale díky nim pobavíte. A co si budeme povídat, o to přeci jde v první řadě.

Do Karlových Varů se, mimo jiné, jezdí také za nočním životem. Smůlu ale mají ti slavní, kteří přijedou v páru. Zbývá jim jediné – poslat partnera či partnerku domů, nebo se držet na „uzdě“. Na druhou stranu si pak můžou vychutnávat kolonádu i nejrůznější akce ve dvou. A to se také počítá. Jaké páry tedy stojí ve Varech za pozornost?

 

Pronájem historické vily na Kampě, Praha 1
Pronájem historické vily na Kampě, Praha 1, Praha 1

Aneta Vignerová a Petr Kolečko

Ano, na tyhle dva se čekalo. Právem. Vždyť scenárista a modelka poslední měsíce plnili stránky nejen bulvárních médií. A když budeme trošku škarohlídi, tak se čekalo i na jejich možné setkání s Denisou Nesvačilovou, u které Kolečko ještě nedávno bydlel. To sice neproběhlo, páreček ale nezklamal. Na jedné z akcí ztropili scénu, scenárista se odmítl s kýmkoli bavit a sprostě nadával. A Vignerová pak raději prohlásila, že asi budou muset domů, protože jejich syna Jiříka hlídá babička a klučina je prý nemocný. A teď tu o perníkové chaloupce...

 

Otevřít v galerii (7)
Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Aneta Vignerová a Petr KolečkoZdroj: Hermina Press

 

Simona Krainová a Karel Vágner

Hned na úvod je třeba říct, že ať si o Krainové myslíte cokoli, na padesát let vypadá báječně. Tihle dva sice mají v sobě trošičku hvězdných manýrů, ale budiž jim to odpuštěno. Jsou extravagantní, ve Varech to znovu dokázali. A hlavně jsou jedineční, takže baví jen tím, že někam přijdou. Navíc se spolu zase až tak často na společenských akcích neukazují. Kdybychom se měli bavit o jejich outfitu, tak není o čem – vědí, jak na to.

 

Otevřít v galerii (7)
Simona Krainová a Karel Vágner
Simona Krainová a Karel VágnerZdroj: Hermina Press

 

David Limberský a manželka Lenkou

Toto je jeden z nejkomičtější párů, který se Ve Varech ukázal. Nebýt jich, možná by chvílemi byla nuda. Bývalý fotbalový obránce a jeho manželka jsou známí svými úlety. Kdo je sleduje na Instagramu, zejména o Vánocích padá smíchy z toho, co jsou schopni vymyslet za hrůzy se stromečkem či outfity. Ve Varech svoji „roli“ potvrdili. Kdyby si Lenka vzala ještě vyšší podpatky, David by musel nosit příruční žebřík, aby jí viděl do očí. Na společenské akce tak nějak nezapadli. Jakoby patřili spíš do cirkusového šapitó.

Dům s bazénem na pronájem, Praha Východ –
Dům s bazénem na pronájem, Praha Východ –, Okolí Prahy

 

Otevřít v galerii (7)
David Limberský
David LimberskýZdroj: Hermina Press

 

Renata Langmannová a Ondřej Novotný

Česká Miss z roku 2006 si už roky udržuje vysoký standard. S manželem dorazili usměvaví a v pohodě. Dobrou náladu si navíc udrželi po celou dobu pobytu v Karlových Varech. Nic nebyl problém, přijeli si to prostě užít. Modelka měla jediný problém – vychytat správný outfit. Zatímco na jedné akci zářila v červených, dlouhých šatech, na zahradní party oblékla symetrický model cocktailových šatů, který jí moc neslušel.

 

Otevřít v galerii (7)
Renata Langmannová a Ondřej Novotný
Renata Langmannová a Ondřej NovotnýZdroj: Hermina Press

 

Emma Smetana a Jordan Haj

Asi se nám rozmohla taková podivná móda. Zatímco Ondřej Brzobohatý do Varů dorazil s nalakovanými nehty, hudebník Jordan Haj si pořídil dámskou kabelku, kterou hrdě nosil. Ale proč vlastně ne? Je třeba nějak zaujmout, když už to nejde tvorbou. Zatímco k Brzobohatému tento styl patří, u partnera herečky Emmy Smetany bychom asi čekali malinko jiný přístup. Faktem ale je, že se o nich píše, takže kabelka účel splnila. Jinak toho ale na festivalu tihle dva moc nepředvedli. Škoda.

 

Otevřít v galerii (7)
Emma Smetana a Jordan Haj
Emma Smetana a Jordan HajZdroj: Hermina Press

 

Jitka Boho a Tomáš Hřebík

V jednoduchosti je prostě síla! Modelka budiž toho důkazem. Perfektní sladění s kočárkem i partnerem. Nechyběla ani střevíčky na drobném podpatku, aby si snad Česká miss z roku 2010 připadala o něco větší. Buď jak buď, vychytala to parádně a patřila k příjemným obohacením festivalu. A mezi ostatní modelky zapadla také svým chováním – úsměvy, pohodička. Prostě tak, jak bychom to od známých lidí čekali.

 

Otevřít v galerii (7)
Jitka Boho a rodina
Jitka Boho a rodinaZdroj: Hermina Press

 

Jitka Kocurová a Tomáš Abraham

Kdo by si nepamatoval Pamelu z Účastníků zájezdu? Ve filmové branži se sice Jitka jinak příliš neuchytila, o to víc se jí daří v podnikání v oblasti esenciálních olejů. Není se čemu divit, ve Varech na ni mohli lidé nejen na kolonádě oči nechat. Ve čtyřiačtyřiceti vypadá báječně. Je to asi i díky fungujícímu vztahu. S manažerem Tomášem Abrahamem jsou stále jako dvě zamilované hrdličky. Přitom se vzali už v roce 2012.

 

Otevřít v galerii (7)
Jitka Kocourková a partner
Jitka Kocourková a partnerZdroj: Hermina Press
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze