Top hledané
Výsledky (0)
Vánoce jsou svátky klidu, míru a pohody, říká se. I ony ale mohou získat hořkou pachuť. Platí to hlavně tehdy, když pohodu naruší ROZCHOD! Vyzpovídali jsme slavné tváře a zjistili, kdo z nich podobnou patálii v životě zažil.

Slavní a rozchody: Ten, kdo se rozejde s dívkou na Vánoce, je prevít!

Martina Šmalclová
18. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Kdo zůstal před Vánoci opuštěn?

Hana Vagnerová, Yvetta Blanarovičová, Kateřina Průšová, Václav Kuneš, Marek Raditsch s manželkou Terezou, Kateřina Klausová, Tereza Budková, Nikol Švantnerová a Lada Nosková se nám svěřili se svými zkušenostmi. Kdo by se rozešel před Vánoci, aby nemusel kupovat dárky, kdo by si ožehavé téma nechal raději na léto, a která česká kráska kopačky před Vánoci skutečně dostala? Nejen to se dozvíte v následujícím videu!

Rozchod se nevyhnul Kateřině Klausové a Nikol Švantnerové

Slovo rozchod slyšela před Vánoci Kateřina Klausová, Nikol Švantnerová pro změnu těsně po nich. Podle Nikol je ale jedno, kdy kopačky dostanete, protože to bolí v každou chvíli stejně. Ostatní měli trochu více štěstí a jejich ex si pro rozchod vybrali vhodnější příležitost.

Jak by to ale vypadalo, kdyby se v období Vánoc chtěly rozejít samy celebrity? 

Yvetta Blanarovičová a Kateřina Průšová mají na věc vcelku podobný pohled. Kateřina se domnívá, že muž, který se z dívkou rozejde na Vánoce je prevít a říká, že ona by se k podobnému kroku rozhodně neuchýlila.

„Já bych se na Vánoce s nikým nerozešla, jsem charakterní člověk a to bych určitě neudělala.“ Kateřina Průšová

„Já myslím, že bych to nechala po Vánocích. Určitě se věci mají dělat elegantně a s citem, vůči tomu člověku, který zůstává opuštěný.“ Yvetta Blanarovičová

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Co ale taková Lada Nosková? Nutriční terapeutka by pro změnu na nic nečekala!

„Myslím, že kdybych to chtěla udělat, tak je jedno, jestli jsou Vánoce, prázdniny nebo Velikonoce, prostě bych to udělala.“

Souhlasíme s Nikol Švantnerovou, že rozchod bolí v každé chvíli, ale podobně jako Hana Vagnerová věříme, že lepší je zůstat podobné patálie v období Vánoc ušetřen.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Cover story: Rozchod na Vánoce
Zobrazit článek
Tři citronky pro Popelku
Zobrazit článek