Top hledané
Výsledky (0)
Které místo je pro celebrity letos nejatraktivnější?

Slavní utíkají před zimou: Meldikovi vzali Dubaj útokem. Oblíbené je i Tenerife, kde ožil realitní trh

Denisa Zajíčková
25. ledna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Partneři spolu podnikají, vychovávají dvě děti a cestují

V lednu, kdy jaro je ještě daleko, ale zima už příliš dlouhá, se některé celebrity rády ohřejí u moře. Dubaj si jako svůj nový domov, byť někteří krátkodobě, zvolila například Mama Domisha s partnerem Erikem Meldikem nebo influencerka Vladěnka Melicharová s rodinou. Herečka Emma Smetana utekla na Bali, Patricie Pagáčová do svého apartmánu na kanárském ostrově Tenerife. A jejím blízkým sousedem není nikdo jiný než zpěvák Marek Ztracený!

Leoš Mareš kdysi koupil apartmán v Bulharsku
Alice Bendová se do Kanárských ostrovů zamilovala
Sandra Nováková nedávno natočila seriál Na vlnách Jadranu
Jakub Prachař a Sara Sandeva se potkali při natáčení seriálu Dvojka na zabití

Dubaj, hlavní město stejnojmenného emirátu ve Spojených arabských emirátech (SAE), je oblíbeným turistickým a obchodním cílem z několika důvodů. Má impozantní architekturu a futuristické stavby, součástí je nejvyšší budova na světě Burj Khalifa, najdete tu umělý ostrov Palm Jumeirah nebo luxusní sedmihvězdičkový hotel Burj Al Arab. Přezdívá se mu nejluxusnější hotel světa a je jen o několik metrů vyšší než slavná Eiffelova věž v Paříži. České celebrity už ale neutíkají k pobřeží Perského zálivu do luxusních hotelů. Teď si tu pronajímají apartmány a zkouší tu žít! Nedávno sem celou rodinu přesunul například investor Erik Meldik, který se svou partnerkou, známou pod přezdívkou Mama Domisha, už nějaký ten čas hledá místo, kde by mohli žít v teple. Španělsko se jim nepozdávalo kvůli daním, Portugalsko nebylo o moc lepší. Jejich volba padla na Dubaj, kde jsou momentálně spokojení a šťastní.

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Na zimu do ráje šejků

Na nějaký čas se sem přesunula také influencerka Vladěnka Melicharová s rodinou, která na internetu sdílí, jak pečuje nejen o své tři malé děti, ale také o manžela Jana. U publika jsou všichni velmi oblíbení, a tak není divu, že i jejich zimní prodloužená dovolená má úspěch. Za Dominikou, známou jako Mama Domisha, se podle Instagramu chystá také influencerka Lilly Marvanová s rodinou, kterou s Meldikovými pojí pevné přátelství. 

Nemovitost v Dubaji by měl mít také herec Jakub Prachař, který ačkoliv nenávidí cestování, ukázal fotku z apartmánu s partnerkou Sarou Sandevou minulý rok. Bylo to v době, kdy se spekulovalo, že vyhrál několik milionů v loterii. On sám se k tomu ale nikdy nevyjádřil. A i Sara je ohledně jejich soukromí skoupá na slovo. 

Dubaj přitom už několik let přitahuje lidi z celého světa. Svou nemovitost tu měl kdysi i Brad Pitt s exmanželkou Angelinou Jolie nebo bývalá Miss World Aishwarya Rai Bachchan. Luxusní byt si tu už před lety pořídila také Victoria a David Beckhamovi.

Na Tenerife nakupují Češi nemovitosti

Zatímco to ale vypadá, že v Dubaji se začali scházet influenceři, na Tenerife české celebrity stále častěji pořizují apartmány. Nedávno například hvězda Jedné rodiny Patricie Pagáčová, která se tak stala sousedkou Marka Ztraceného. 

Své nemovitosti tu mají ale i hitmaker Michal David nebo herečka a realitní makléřka Alice Bendová. Ta dokonce pravidelně nabízí svým fanouškům pronájem apartmánů za přijatelnou cenu, což je i pro ni slušný přivýdělek. „Splnila jsem si tím životní sen,“ prohlásila Alice, které je španělská mentalita blízká. „Mám místní lidi ráda, protože my jsme v podstatě stejní. Jsem podobná nátura, mám ráda ten všudypřítomný klid. Když tam přijedete, zjistíte, že hned druhý den se vám začne všechno posouvat. od snídaně až do večeře. Za dva dny si uvědomíte, že už nevečeříte v šest, ale v osm a že je to vlastně jedno,“ libuje si.

Druhý domov zde našel například také milionář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad s manželkou Annou-Marií Kánskou, která je dcerou Veroniky Kánské, známé pro svoji roli Blaženy Škopkové v komediální trilogii režiséra Zdeňka Trošky. Pravidelně na Kanárské ostrovy odlétá také Monika Marešová s dcerou Alex. Přečkávají zde chladné dny. 

Na slunný Zanzibar nedávno utekla také herečka Sandra Nováková s manželem Vojtěchem Moravcem, na Maledivy s rodinou potom známá influencerka Markéta Frank. Na Bali je už tradičně herečka Emma Smetana, přesunuli se tam také Šiklovi, kteří už vlastní v ráji turistů i svůj dům.

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Leoš Mareš v Bulharsku

Španělskou Esteponu si jako svůj domov vybrala zpěvačka Tereza Kerndlová, která tam s manželem René Mayerem tráví většinu roku. Nedávno oznámila, že si dává tajemnou koncertní pauzu až do roku 2025. Ještě dodala, že za pár měsíců bude mít pro fanoušky krásné překvapení. Ihned tak vyvstaly spekulace, zda se jim u moře už brzy nenarodí potomek. Zatím však nic nenasvědčuje tomu, že by ono zmiňované překvapení mířilo právě tímto směrem. 

Zpěvák skupiny MIG 21 Jiří Macháček šel ještě dál a koupil si rozpadlý dům v Thajsku. Lidé jezdí do Thajska za sluníčkem, na pláž, za mořem, já tam jezdím opravovat rozpadající se baráček. Jsem tam docela šťastný, nasednu na motorku, jedu koupit pytel cementu, hodím ho na motorku, k tomu pytel písku, udělám beton a z něho žlábek, aby voda nedotékala do baráku, ale mimo něj. Jsem šťastný, že tam tohle dělám. Nebo přerovnávám kameny. Dokonce je mám pojmenované, jeden se jmenuje Polštář, druhý Hlava jednookého muže. Možná si řeknete, že jsem trochu blázen a možná nebudete daleko od pravdy,svěřil se

Málo se také ví, že moderátor Leoš Mareš si před lety pořídil nově postavený apartmá v bulharském letovisku Carevo poblíž Burgasu. „Doporučil mi to realitní makléř, se kterým spolupracuji. Beru to jako investici, další využití zvažujeme. Zajímalo mě především ekonomické hledisko, a tudíž nebylo až tak podstatné, jestli je v horách nebo někde jinde,“ řekl před lety deníku Právo. Zda ale apartmán vlastní dodnes, není jasné. Z jeho cest na sociálních sítích se nezdá, že by byl pravidelným návštěvníkem Bulharska.

Zdroj: redakce, Instagram, dubai.ae

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze