Top hledané
Výsledky (0)
Jaké šaty zvolily celebrity na červený koberec? Karlovy Vary - malé-velké české Cannes!

Slavnostní zahájení v Karlových Varech: Peštová ve zlatě, nejvýraznější opět Čvančarová

Kateřina Ostrejšová
21. srpna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty čtení

55. ročník mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech včera odstartoval, červený koberec se tak hemžil jedním hereckým jménem za druhým. Dámy jako obvykle nic nepodcenily a na promenádu se hodily pořádně do gala. Jeden z nejvýraznějších outfitů předvedla Jitka Čvančarová, které bylo opravdu těžké dívat se do očí. Modelka Daniela Peštová se zabalila celá do zlata, přiléhavé šaty doplnila o šperky Bvlgari. Pojďte se s námi podívat, co dalšího přineslo slavnostní zahájení. Bylo, jedním slovem, luxusní! 

Daniela Peštová a Pavol Habera na jedničku  

Otevřít v galerii (6)
Daniela Peštová a Pavol Habera
Daniela Peštová a Pavol Habera Zdroj: Pavel Machan CNC / Pavel Machan, Marek Pátek / CNC / Profimedia

Tenhle pár už patří mezi stálice filmového festivalu. Ještě aby ne, věděli jste, že v Karlových Varech měli první rande? A právě svojí účastí si tak připomínají tuhle hezkou vzpomínku. Peštová tentokrát vsadila na zlatou a opravdu se trefila. S její postavou se nemusí bát obtažených šatů, ani hlubokých výstřihů. Šaty od značky Amen doplnila luxusními šperky Bvlgari.  

Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4

Pavol Habera po jejím boku rozhodně nezaostával a jako vždy byl šarmantním doprovodem. Na zahájení sáhl po kvádru od značky Blažek. Na červeném koberci tak patřili mezi nejhezčí pár.  

Hvězda večera Václav Neužil  

Otevřít v galerii (6)
Václav Neužil s manželkou Lenkou
Václav Neužil s manželkou Lenkou Zdroj: Pavel Machan CNC / Pavel Machan, Marek Pátek / CNC / Profimedia

Pro Václava Neužila to byl velký večer, všichni netrpělivě čekali na premiéru snímku Zátopek, ve které si zahrál hlavní roli. A jestli si nás někdo před zraky fotoaparátů získal, tak to byl právě Neužil, který nezvolil černou klasiku, ale oblékl tmavě vínové sako, což je vždycky příjemná změna. Navíc hezky ladil k šatům své manželky Lenky. Herec sám přiznal, že byl před příjezdem lehce nervózní, za povedený outfit se ale dá vždycky dobře schovat, a to se mu povedlo na jedničku!  

Nejvýraznější Jitka Čvančarová  

Otevřít v galerii (6)
Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová Zdroj: Pavel Machan CNC / Pavel Machan, Marek Pátek / CNC / Profimedia

Jitka Čvančarová každý rok rozpoutá na filmovém festivalu horké diskuze o tom, jestli outfitem šlápla vedle anebo nikoliv. A musíme říct, že letos tomu nebylo jinak. Když vylezla z černé limuzíny, všechny zraky diváků patřily jenom jí. Modré šaty od Borise Hanečky byly jednoduše nepřehlédnutelné. A ať už se vám líbí nebo ne, jedno se jí musí nechat – je odvážná! Na takové šaty by si netroufl jen tak někdo, navíc měla dokonale sladěný makeup. Takže za nás spíš palec nahoře, než dole.  

Největší překvapení od Aleny Mihulové  

Otevřít v galerii (6)
Alena Mihulová
Alena Mihulová Zdroj: Profimedia

Tak tahle herečka překvapila svým výběrem šatů úplně nejvíc! Vždycky jsme ji považovali za konzervativní a v oblékání lehce usedlejší dámu. Ta nás ale během včerejšího večera rychle vyvedla z omylu! Mihulová zvolila model od návrhářky Vandy Jandy - růžové šaty s výstřihem a pírky nás opravdu zvedly ze židle. A co víc, neskutečně ji slušely a bylo vidět, že se cítí proste dobře. Tuhle volbu jí prý poradila dcera, díky níž se k takovému modelu odhodlala. Konečně jsme u Mihulové mohli vidět něco jiného a svěžího.  

Martha Issová jako mořská panna  

Otevřít v galerii (6)
Martha Issová
Martha Issová Zdroj: Profimedia

Na svoji premiéru filmu Zátopek zvolila Issová šaty od návrhářek Any Tužkové a Radky Sirkové ve světle modré barvě. A i přesto, že patřily na koberci mezi ty jednodušší, nás oslnily svým materiálem a pocitem mořských vln. K tomu zvolila herečka i parádní účes vyčesaných kudrlin a celkový dojem jen umocnila  šperky značky Boucheron.   

Král celého festivalu nakonec  

Otevřít v galerii (6)
Jiří Bartoška s manželkou Andreou
Jiří Bartoška s manželkou AndreouZdroj: Herminapress

Bez téhle dvojice by to ani nešlo. A i v tomhle případě musíme jenom chválit! Manželka Jiřího Bartošky vždycky moc dobře ví, co dělá. Bílé, květinové šaty nad kotníky vypadaly letně, mladistvě a šik. Malinová rtěnka už byla pouhou třešínkou na dortu. No a pan Bartoška, to snad asi ani nemusíme komentovat. Elegán sršící charismatem, jako vždy.  

Máme za sebou teprve první den, a i přesto jsme stihli vidět opravdu spoustu krásných oufitů. Který look z červeného koberce je vaším favoritem?  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze