Top hledané
Výsledky (0)
Jeden z nejznámějších butikových hotelů Londýna byl založen v roce 1971 a od té doby se stal luxusním hotelem s velkým H pro osobnosti ze světa hudby, businessu i módy. Po dobu své existence hostil mnohé známé tváře z celého světa.

Portobello Hotel: slavný hotel v srdci Notting Hill

Eva Ledecká
20. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Pokoj Exceptional v Portobello Hotel

Lokalizován v krásné klidné ulici v centru Notting Hill v západním Londýně. Místo, známé pro svůj excentrický šarm a okouzlující atmosféru. Luxusní Portobello Hotel se nachází ve dvou neoklasických panských sídlech s 21 ložnicemi.

Každý z 21 luxusních pokojů Hotelu Portobello je navržen individuálně, všechny pokoje jsou pohodlné a komfortní. Samozřejmostí je WIFI, kontinentální snídaně, Green & Spring vana a produkty pro péči o tělo.

Pokoje třídy Excepcional Hotelu Portobello

Dopřejte si nabízený welcome drink a nechte se uvést do jednoho z luxusních „Výjimečných pokojů“ (řada Excepcional). Jsou vybaveny lůžkem o velikosti king size a mají buď výhled do zahrady nebo soukromou terasu ve spodním patře. Tyto luxusní pokoje jsou obdařeny velkorysými rozměry. Mají dostatek místa na příjemné posezení a exkluzivní velkou koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Všechny pokoje jsou okázale zdobené s výraznými originálními motivy.

Byty Janáčkovo nábřeží 207m
Byty Janáčkovo nábřeží 207m, Praha 5

Okouzlující okolí Hotelu Portobello

Okolí, ve kterém se hotel nachází, je balzámem na duši. Západní část Londýna se svým srdcem ve čtvrti Notting Hill patří mezi velice žádané lokality jak pro turisty tak pro místní obyvatele. Hotel se nachází kousek od Kensingtonských zahrad, kam každý rok míří miliony Londýňanů i turistů z celého světa. Jedná se o jeden z 8 královských parků v hlavním městě.

Kensington Palace je pracovní královská rezidence, která má velký historický význam. Byl oblíbeným sídlem panovníků po sobě jdoucích až do roku 1760. Také se zde narodila královna Viktorie a je to místo, kde strávila své dětství. Dnes Kensington Palace poskytuje kanceláře i soukromé byty členům početné královské rodiny.

Slavný a unikátní trh Portobello Market v podstatě představuje několik trhů v jednom. Sobota je den, kdy se sem vydávají davy lidí a můžete tak zažít opravdovou atmosféru živého trhu. Lidé pobíhají a smlouvají, ulice se zaplní barvami a neobvyklou energií. Charakteristickým rysem sobotního trhu je otevření stovek stánků a malých sympatických obchůdků se starožitnostmi. Také zde můžete potkat talentované a bizarní pouliční umělce.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze

The Portobello Hotel

The Portobello Hotel
22 Stanley Gardens London W11 2NG United Kingdom
+44 (0)207 727 2777