Top hledané
Výsledky (0)
V Americe naleznete řetězec těch nejluxusnějších hotelů. Bude o vás náležitě postaráno, budete se cítit jako v bavlnce. Hosté zde naleznou nové paradigmaty přepychu, relaxu a služeb.

SLS hotely jsou odrazem nejen uznávaného designéra Phillipa Starcka

Mgr. Jana Höger
23. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Otevření SLS South Beach, Dallas Austin, Sam Nazarian, Philippe Starck, Lenny Kravitz, & José Andrés

SLS Hotely - žádné zaběhnuté konvence nečekejte

Sam Nazarian, jakožto zakladatel a generální ředitel společnosti globálního pohostinství ve společnosti Sbe, „SLS Hotels“ vytvořil nový vzor hotelového zážitku. Představuje a zastává alternativní koncepci luxusu, který se odráží v neochvějně mnohdy i drzém moderním duchu. SLS se odváží snít a rozhodně se toho nebojí! Síť hotelů SLS nese vždy autentickou podobu. Obecně však platí, že každý hotel a s ním spojený prostor je místo okouzlení, rozkoše a elegance založené na principech neuvěřitelných služeb, světové kuchyně a designu.

Společnost Sbe: „Naše místo je svět. Právě přichází náš čas.“

Společnost byla založena v roce 2002 zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Samem Nazarianem. Klade důraz na životní styl, jenž se neustále vyvíjí. Řídí a provozuje oceněné hotely, rezidence, restaurace a noční kluby.

Prostřednictvím exkluzivních partnerství s kulturními vizionáři společnost Sbe vytváří mimořádné zážitky se závazkem autenticity, sofistikovanosti a inovací. Světové portfólio Sbe nabízí více než 20 světových hotelových luxusních hotelů a 130 světově proslulých hotelů, podniků zábavy a obchodů s potravinami a nápoji.

Vlastní značky společnosti jsou SLS Hotel & Residences, Delano, Mondrian, Redbury, Hyde Hotel & Residences, Katsuya, Cleo, Bazar José Andrés, Fi'lia Michael Schwartz, Umami Burger, Hyde Lounge a Skybar.

Musíte to zažít!

Jedinečné hotely SLS jsou v současné době otevřeny v Beverly Hills, South Beach, Brickell, Las Vegas a na Bahamách. Se vznikem většího počtů hotelů a rezidencí se sen rozšiřuje a vyvíjí a stále se znovu interpretuje prostřednictvím tvůrčích vizí různorodého souboru předních designérů, architektů a kuchařů.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Jaká zvučná jména jsou spjatá se SLS hotely?

Společnost SLS spolupracuje se světoznámým designérem Philippem Starckem, slavným kuchařem Josém Andrésem, Katsuyou Uechi a Dannym Elmalehem a kreativními muži Matthewem Rolstonem a Lennym Kravitzem.

Rok 2018 ve znamení otevření nových luxusních hotelů 

SLS Hotel & Residences Philadelphia přinese bezprecedentní vitalitu a kouzlo na Philadelphii Avenue of Arts. Po dokončení bude SLS Hotel & Residences Philadelphia nejvyšší budovou zaměřenou na rezidenční účely v Pensylvánii. Bude mít 47 podlaží obsahující 150 hotelových pokojů a 125 luxusních bytů, z nichž uvidíte panorama neskutečné Philadelphie.

SLS LUX Brickell nabídne hostům komplexní a rezidenční zážitek se zvýšenou občanskou vybaveností a řadou VIP služeb na míru.

SLS Baha Mar Hotel & Residences nabízí hravou sofistikovanost, která spojuje prvotřídní výzdobu, životní styl a exkluzivní přístup k platformě pohostinnosti Sbe.

Jaké jsou budoucí vyhlídky?

Hotely čekající na své dokončení a otevření.

SLS Puerti Maderi se buduje v elegantní čtvrti Puerto Madero v Argentině. Bude tvořen 210 bytovými rezidencemi. SLS Atlanta nabídne dokonalý luxus svým hostům. Hotelové portfolio se rozšíří o luxusní počin dalšího hotelu, tentokrát v D.C. Předpokládaná doba otevření je v roce 2019 a situován je do ulic Fifth a Eye NW.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
SLS South Beach
SLS South Beach 1701 Collins Ave. Miami Beach, FL 33139
T: (305) 674-1701