Smíšená manželství českých a světových miliardářů: Láska nebo byznys?

Vztahy, kde peníze rozhodně nechybí, přesto nemají na růžích ustláno.
31. srpna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Nečekejte jen příběh o Popelce, která si vzala prince na bílém koni. Jakákoliv odchylka od lidmi stanoveného normálu vás doslova vystřelí na nejvyšší příčky pozornosti okolního světa. A tak by se mohlo zdát, že je přece jen a jen na nás, koho si pro svůj život zvolíme, bohužel realita je tomu mnohdy na hony vzdálená. Rozdíl věku, odlišné etnikum či sociální postavení, to vše jsou fakta, která chtě nechtě vzbuzují pozornost.

Melanie a Donald Trumpovi

Svatbám se v Česku, pomineme-li pandemii Covid-19, docela daří. A kupodivu se daří i těm, kde jedním z manželů je cizinec.

Statistiky nelžou

V roce 2019 se v České republice uzavřelo přibližně 54 500 manželství. Zhruba deset procent z nich tvořily páry, kde jeden z novomanželů byl z jiné země. Statistiky také potvrzují, že dlouhodobě větší zájem o partnera z ciziny mají ženy než muži. Co se týče výběru partnera z ciziny, u obou pohlaví pak vedou Slováci a Slovenky. Což není zas až taková exotika.

Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Luxusní vila na prodej Braník-263m2, Praha 4

"Kromě Slovenek si pak muži s českým státním občanstvím nejčastěji berou ženu z Ukrajiny nebo Ruska. Nevěsty s českým státním občanstvím zase říkají “ano” kromě Slováků také Němcům a Britům,"

řekla Jana Křesťanová z oddělení demografické statistiky ČSÚ.

Koho raději ne?

Které národnosti si Češi a Češky berou naopak nejméně?

"Pokud se podíváme na nejnižší četnosti v rámci Evropy, tak muži s českým státním občanstvím si za posledních pět let brali nejméně ženy ze severských zemí, jako Finsko, Švédsko nebo Norsko, dále pak také třeba z Řecka nebo z Irska. Ženy s českým státním občanstvím si braly nejméně muže z Pobaltí a také z ostrovních států, jako je Malta, Kypr, Island nebo Černá Hora,“

dodává Jana Křesťanová.

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí, Praha 6

Peníze nebo láska?

Buďme upřímní. Láska nás může zastihnout v každém věku a zamilovat se můžeme opravdu do kohokoliv, ale pokud si žena, která vypadá, že právě dokončila střední školu, chce vzít někoho, kdo by z fleku mohl být její dědeček, je trocha pochybností lehce na bíledni.

“Já osobně bych toho zkrátka schopná nebyla. Ono je na jednu stranu jednoduché rozhazovat něčí peníze, ale člověk si taky musí uvědomit cenu, kterou za to pak musí zaplatit, třeba v podobě intimního života,”

řekla pro LP-Life.cz Alena, když jsem se jí zeptala, zda by byla schopná vzít si nějakého miliardáře jen proto, že je miliardář.

Cílevědomé zlatokopky

A jsou. Ne, že ne. Je jich dokonce vcelku hodně a samy asi nejlíp vědí, proč se pro tento krok vlastně rozhodly.

Své o tom ví i Portugalka Margarita Aranha, která se jako pětadvacetiletá dostala do popředí bulváru zejména proto, že začala randit s českým podnikatelem a milionářem Milošem Kantem. Ten svou, o téměř 40 let mladší přítelkyni dokonce požádal o ruku v roce 2019 na červeném koberci při filmovém festivalu v Cannes. A kauza byla na střeše.

Miloš Kant žádající o ruku svou partnerku
Miloš Kant žádající o ruku svou partnerku • Zdroj: Profimedia

Netrvalo dlouho a tento pár byl na titulní straně všech bulvárních novin, protože se řešilo, co je důvodem tohoto partnerství.

Zatímco bývalá modelka tvrdila, že jde o pravou lásku, veřejnost nešetřila kritikou, že jediná láska, která tento pár pojí, je Margaritina láska k penězům svého partnera. Ani to však tento nevšední pár nerozdělil a oni sami si z toho těžkou hlavu nedělali. Zasnoubili se a plánovali svatbu.

„Konečně jsem pochopil, co znamená pravá láska. Láska znamená, že vám záleží na něčem jiném než na vašem vlastním štěstí. Nezáleží na tom, jak bolestné jsou tvé volby. Být hluboce milovaný někým, kdo vám dává sílu, zatímco milování někoho hluboce vám dává odvahu,“

napsal Miloš Kant pod jednu fotku na jeho sociálních sítích.

Vztah, který byl plný “trvalých” slibů nakonec vydržel jen pouhé tři měsíce, a tak se modelka a bývalá striptérka dlouho na výslunní milovaných miliónů neohřála.

Manželství s cizinkou má za sebou také český miliardář Karel Janeček, který je na první pohled tak trochu podivín a známý český proutník, Po svatbě s Mariem Mhadhbi, původem z Tuniska, v květnu 2015 věřil, že spolu budou tvořit dokonalé a šťastné manželství. Jenže člověk míní, život mění. 

Karel Janeček s Mariem Mhadhbi
Karel Janeček s Mariem Mhadhbi • Zdroj: Profimedia

Po rozpadu jejich svazku, se sám Janeček vyjádřil, že svatba původně v plánu nebyla: 

“Ohledně manželství bych rád vysvětlil jednu zásadní věc. Ženit jsem se s ní nechtěl, ale jakmile Mariem byla těhotná, dala mi ultimátum, že pokud si ji nevezmu, půjde na interrupci,“

řekl.

O tom, zda k rozpadu jejich vztahu přispěl i fakt, že se jedná o rozlišnou kulturu nebo zda jej zapříčinily Janáčkovi milostné aféry, má však Karel jasno:

„My jsme se na otevřenosti dohodli oba. Oba jsme měli příležitostné zálety. Já milenky, ona milence. Žít s Mariem v monogamním vztahu bych si nikdy nedovedl představit, ale snažil jsem se ze začátku udělat absolutní maximum pro její štěstí a spokojenost. Jeden z mnoha příkladů je třeba i to, že během těhotenství a nějakou dobu po jsem jí byl věrný,“

uvedl.

Komu se nelení, tomu se zelení

A to se mužům, jež by pomalu mohli sedět v houpacím křesle a psát své paměti, zjevně daří.

Exotické manželství má za sebou také mediální magnát Rupert Murdoch, který si vzal Číňanku Wendi Deng. Seznámili se v roce 1997 a od roku 1999 byli manželé, manželství se však nakonec rozpadlo a jako jedna z příčin byla uvedená i údajná aféra Deng s prezidentem Putinem.

Mediální magnát Rupert Murdoch s exmanželkou Wendi Deng
Mediální magnát Rupert Murdoch s exmanželkou Wendi Deng • Zdroj: Profimedia

Deng, která byla o více než 30 let mladší než její manžel, si po rozvodu dlouho těžkou hlavu nedělala, našla si mladičkého modela Bertolda Zahorana (21), a tak vyrovnala misky vah věkového rozdílu se svým exmanželem.

Ani Tamiko Soros, pokud jde o manželství, nešlápla tak úplně vedle. Její manžel, miliardář, uznávaný investor a filantrop, George Soros, ji pomohl k životu, o kterém se jí možná ani nesnilo.

Když spolu pár začal randit, byla Tamiko přesně o 42 let mladší, než její, tehdy ještě přítel George. Přesto je tento pár tak trochu odlišný od těch, které všichni známe. Tamiko je žena, která se nespoléhá jen na manželovy peníze a chápe důležitost více zdrojů příjmu. Svou kariéru začala jako poradce pro vzdělávání v oblasti wellness a její povolání jí umožnilo stát se licencovanou lékárnicí. Poté založila online společnost s doplňky stravy, která je velmi úspěšná.

Pokračovala ve vytváření podniků, které jí umožnily zpeněžit její vášeň pro fitness a wellness. Později se stala certifikovanou učitelkou jógy a zahájila další online podnikání, které má lidem pomáhat seznámit se s výhodami této pradávné tradice.

Zatímco některé ženy, které se vdávají za vysoce postavené muže, milují pozornost, Tamiko Soros by se jí raději úplně vyhnula. Mainstreamová média s ní měla problém držet krok, protože pokud jde o veřejný život, ten si Tamiko dokonale hlídá. Nenajdete ji na sociálních sítích a veřejně je viděna pouze tehdy, když se se svým manželem účastní charitativních akcí.

Svého soukromí si velice cení a také podle toho žije svůj život. A i když ti dva vedle sebe vypadají jako kráska a zvíře, je jejich manželství důkazem, že láska je a potkat vás může opravdu tam, kde byste ji na první pohled možná ani nečekali.

Špatný tah na skvělou branku!

Když už se vaše manželství rozpadne, je zcela jistě skvělou náplastí, když vám i rozvod zajistí život, o kterém se vám dříve ani nesnilo. A jako příběh o Popelce zní i příběh švédské modelky a chůvy Elin Nordegren, která si za svého chotě vzala světoznámého golfistu Tigera Woodse. Kromě modelingu pracovala Elin také jako chůva slavného švédského golfisty Jespera Parvekika. Tato práce vyžadovala, aby se přestěhovala na plný úvazek do USA, kde se seznámila právě s Tigerem.

“Elin však o něj nejevila zájem, byla v hledáčku hodně golfistů, protože byla skutečně krásná,”

nechala se slyšet manželka Parvekika, Mia.

Oficiálně randit začali v roce 2003, když se spolu objevili na turnaji Presidents Cup v Jižní Africe. Vzali se o rok později v letovisku Sandy Lane na Barbadosu, kde Woods tehdy pronajal celý komplex včetně tří golfových hřišť a 110 pokojů, což stálo téměř 2 miliony dolarů.

Páru se narodili dvě děti, v roce 2007 dcera Sam Alexis a v roce 2009 chlapec Charlie Axel.

Ovšem rok 2009 nebyl pro Woodsovi úspěšný pouze díky narození druhého dítěte, ale také díky Woodsově přiznání k nevěře, která bylo dokonalou návnadou pro moře plné mediálních žraloků. Tehdy se k tomu vyjádřil i sám Jesper Parvekik, který řekl:

“Je mi z toho celkem smutno, protože se cítím vinen, jelikož to já a moje žena jsme Elin s Tigerem seznámili. Pravděpodobně jsme si mysleli, že je lepší, než ve skutečnosti je.”

Sám Tiger pak oznámil, že si od golfu dává malou pauzu, aby “zapracoval” na svém manželství. Všechny jeho snahy však byly neúspěšné. Pro Elin ale toto manželství nebylo tak úplně fiaskem. Po rozvodu si přišla na jmění ve výši 100 miliónů dolarů.

První dáma bývalého prezidenta

Dobře se vdát se povedlo také 47. první dámě USA, Melanie Trump. Slovinskou modelku spatřil Donald Trump poprvé na večírku Fashion Week Party v roce 1996 a následně se s ní oženil. Jeho, o čtyřiadvacet let mladší, žena musela absolvovat spoustu školení a triků v oblasti PR, aby se ve světě svého muže naučila fungovat. Během manželovy prezidentské kampaně v roce 2016 se charakterizovala jako „matka na plný úvazek“ a následně se stala druhou první dámou narozenou mimo území Spojených států. Melanie je údajně v plném područí svého muže, což temperamentnímu Donaldovi jistě vyhovuje. 

Upjatí Britové

S faktem smíšeného manželství se musela “poprat” také britská královská rodina ve chvíli, kdy se princ Harry rozhodl oženit s američankou tmavší pleti Meghan Markle. Zasnoubili se 27.listopadu 2017 a tím princ Harry porušil status quo svého postavení, když si jakožto člen královské rodiny zvolil ženu, která byla rozvedená a navíc Američanka s africkými kořeny. Jejímu synovi Archiemu byl dokonce odepřen titul prince, protože se u tehdy ještě těhotné Meghan, královská rodina obávala “toho, jak tmavá může být jeho kůže, až se narodí”.

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle • Zdroj: Profimedia

Jak to tedy je?

Jak kde. V zemích, které jsou multikultruní, je fakt smíšených manželství něčím, co nikoho nepobouří. Navíc, proč by mělo. Rozlišné kultury, zvyky a možná i touha může klidně být tím, proč se tito lidé berou.

Milada Musilová, z Poradny pro manželství a mezilidské vztahy, pro LP-Life.cz řekla:

“Ze své zkušenosti vím, že např. černoši jsou více emocionální, což některým ženám skutečně vyhovuje. Sama mám kamarádku, která si vzala černocha a je šťastná, protože si ji dokonale hýčká. Je přítulný.”

Asi je to hlavně o tom, co kdo hledá a zda nakonec najde, co mu skutečně vyhovuje:

“Pokud mohu mluvit sama za sebe, jsem toho názoru, že jiná etnika oproti bělochům dávají více najevo city a projevy s tím spojené, když mají někoho rádi,”

dodává Musilová.

A jestli to je nebo není láska? To musí přece vědět ti dva.

“Za svou mnohaletou praxi musím říct, že možné je opravdu všechno. Tudíž je možné, že když si mladá žena vezme o několik dekád staršího muže, že to může být láska a jindy je to pouze obchod, kdy si jeden ze zúčastněných chce polepšit,”

řekl pro LP-Life.cz PhDr. Karel Humhal, psycholog, psychoterapeut a soudní znalec, který dodal:

“Když jsem v roce 1993 vycestoval do USA, byly tam smíšené páry na denním pořádku, zatímco tady byste v té době např. černocha jen ztěží hledali. Tudíž v USA jde nejspíš o svazky z lásky, ale vezmeme-li v potaz země, které jsou na tom ekonomicky špatně, tak to tak být opravdu nemusí."

Závěrem: Možná jsme až příliš dlouho žili v zajetí hranic naší země, že se i naše vnímání toho, co je a co není v pojetí vztahů správné jaksi zúžilo na to, co jsme dlouho vídávali kolem sebe. To ale neznamená, že je to tak správně. Je přeci na každém, jaký život se rozhodně žít a pokud je to láska nebo byznys je pak také jen volbou člověka, který daný vztah má a žije v něm.

Zdroje: expres.cz, idnes.cz, nygal.com, cnn.com, reflex.cz, irishtimes.com, usmagazine.com, vlastní dotazování

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

5 + KK 184 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 116 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks