Smrt v přímém přenosu. Slavní, kteří zemřeli doslova "na place"

Za peníze si toho koupíte vcelku dost, jen bohužel ne sám život.
27. října 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Mají peníze, slávu a život, který by leckdo z nás bral všema deseti. Přesto ne vždy mají na růžích ustláno. Smrt totiž nehlásí svou návštěvu a nenechá nás nahlédnout do diáře, jestli na ni máme či nemáme čas. 

Princezna Diana

 Smrt jí sluší

Tak tento film asi znáte všichni. Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, padají strmě ke dnu. Z Ernesta, který byl kdysi špičkový plastický chirurg, se stal alkoholik a skončil jako maskér mrtvol. Helen přepadne osobní krize a má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Sedm let poté, co se Ernest a Madeline vzali, skončí k nepoznání tlustá v blázinci, kde jí sice psycholožka dokáže pomoci, ovšem zcela jinak než čekala. Omylem totiž Helen přivede na myšlenku Madeline zavraždit. Také Madeline si uvědomuje, že doba, kdy se všichni muži klaněli jejím půvabům a leželi jí u nohou, je dávno ta tam. Ale všechno se dá změnit. Zvláště pokud jim do života vstoupí záhadná čarodějka Lisa disponující elixírem věčného mládí. 

Muž mířící revolverem
Muž mířící revolverem • Zdroj: Pixabay

Věčný život

Byl by z toho zjevně "věčný příběh", pokud bychom věděli, že budeme žít přesně tak dlouho, jak si sami určíme. Jenže ouha, tak život zkrátka nefunguje. Nezůstaneme ani věčně mladí a ani předem nezjistíme, co pro nás život sám kdy přichystal. A ačkoliv se může zdát, že lidé slavní a bohatí mají život jako procházku růžovou zahradou, ne vždy tomu tak skutečně je. Ba co víc, některé celebrity přišly o život doslova a do písmene v přímém přenosu. Při natáčení. Přímo na "place", kde byste více očekávali, že svět filmu bude pouhopouhou fikcí.

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m, Praha 7

Asi nejnovějším příkladem, jak s námi život dokáže zatočit, je to, co se stalo americkému herci Alecu Baldwinovi. Ten totiž během natáčení filmu Rust nechtěně zastřelil kameramanku Halynu Hutchins a zranil režiséra Joela Souze. Stačilo pár sekund, chyba zaviněná lidským faktorem a jedna rána ostře nabitou zbraní a lidský život navždy vyhasl. Viník se sice hledá, policie pátrá a zjišťuje, ale i když se najde, život to mrtvému už stejně nevrátí. A to bohužel není jediný případ, kdy herec nebo někdo z hercova okolí přišel takto "hloupě" o svůj život.

Alec Baldwin
Alec Baldwin • Zdroj: Profimedia

A i když je film nakonec jen obraz běžící na plátně kin, natáčení je skutečné, lidé jsou opravdoví, a když se stane průšvih, má to dost často fatální dopad. 

"Může se stát, že rekvizitář na něco zapomene. Nejsme stroje, jsme lidé, takže se to určitě stát může. I herec by si vlastně před samotným natáčením měl zkontrolovat, že je vše v pořádku. Stejně tak by to ale měla udělat incipientka, nicméně se může stát, že se určité věci přehlédnou. U divadelních představení se to spravit dá, u filmu, jak je vidět, mnohdy bohužel nedá,"

řekla pro LP-Life.cz rekvizitářka Anna Kliková.

Král je mrtev. Ať žije král!

Stal se legendou bojových umění, i když premiéry svého posledního filmu se už nedožil. Řeč není o nikom jiném než o legendě bojových umění, králi Kung Fu, Bruce Leem. Ten zemřel téměř před padesáti lety, a to 20. července 1973, a fanoušci se stále ptají, proč se to vlastně muselo stát. 

Bruce Lee
Bruce Lee • Zdroj: Profimedia

Výročí hercova úmrtí připomínají různé výstavy, pocty, televizní dokumenty. A zároveň se vždy zas a znovu přetřásá, zda se dalo této tragédii nějakým způsobem zabránit. Mrštný křehký Bruce Lee zemřel v pouhých dvaatřiceti letech, symbolicky během natáčení snímku Hra smrti. Bolela ho hlava, vzal si tišící prášek, upadl do kómatu a už se neprobral. Při pitvě se zjistilo krvácení do mozku, jež způsobil obří otok. Následně se spekulovalo o tom, zda se na něm podepsala četná zranění hlavy, která herec při své práci mnohokrát utrpěl, nebo zda byl důvod jeho smrti někde zcela jinde.

Bruce Lee nosil přezdívku Kato podle postavy seriálu Zelený sršeň, který mu otevřel dveře do světa showbyznysu. Jeho honorář tehdy činil až čtyři sta dolarů za epizodu a on sám žertoval, že roli dostal jako jediný Asiat, který navíc dokáže správně vyslovit jméno hlavního hrdiny Britta Reida. Bojová umění také vyučoval, k jeho žákům patřili herci Steve McQueen, James Coburn či jeden z Bondových představitelů George Lazenby. Za hodinovou lekci dostával Lee skoro stejnou sumu jako za celou seriálovou epizodu.

"Očistěte svou smysl, staňte se beztvarými jako voda. Je-li voda v šálku, bude šálkem; nalije-li se do konvice, změní se v konvicí. Buďte vodou,"

učil své žáky.

Nejslavnějším hercovým snímkem zůstal film Drak přichází, Hra smrti byla dokončena až po letech, a to se zcela jiným hercem.  

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

Osudné prokletí? 

Bruce Lee ale nebyl jediný ze svého rodu, který tragicky a zbytečně zahynul. Podobný osud potkal také jeho syna Brandona Leea. Ten vlastně zemřel tak nějak "symbolicky" právě po dokončení filmu svého otce Hra smrti. Brandon Lee jako potomek slavného otce a zároveň stejný blázen do bojových sportů přirozeně převzal "tátovu" štafetu. Stala se z něj hvězda akčních filmů, která však zhasla poměrně brzy, a to v pouhých osmadvaceti letech v závěru natáčení gotického hororu Vrána. Mohl to být docela běžný natáčecí den. Film se chýlil ke konci a nezbývalo mnoho scén, které bylo třeba dodělat. Jednou z nich byl i okamžik, kdy jeden z neřádů ve svém bytě vystřelí na Erica (Brandon Lee), toho však samozřejmě jako nadpřirozenou bytost kulka nezastaví, ani nezraní. Krátce poté, co padla klapka i simulovaný výstřel se slepým nábojem, však padl k zemi i Brandon Lee. Ba co víc, padl skutečně. Slepý výstřel totiž bohužel nebyl slepý. Psal se 31. březen 1993.

Muž u okna s ještě doutnající zbraní
Muž u okna s ještě doutnající zbraní • Zdroj: Pixabay

Šokovaní filmaři poskytli Leemu první pomoc a byl převezen do nemocnice. Navzdory snaze odborného personálu však herec ještě téhož dne na střelné poranění zemřel. Bylo to zděšení jak pro filmaře, tak i celý filmový svět. Smrtelné úrazy se sice při natáčení čas od času stávaly, ale nikdo nepočítal s tím, že by se to mohlo stát zrovna Brandonovi. Navíc v moderní době, filmové hvězdě tohoto formátu a v neposlední řadě rozhodně tak bizarně, jak se to stalo právě při natáčení Vrány.

Rozběhlo se vyšetřování celé střelby. Vědělo se jen to, že druhý herec vystřelil z revolveru 44 Magnum. Když vyšetřovatelé vyslechli štáb a dali dohromady časovou osu událostí, nabízela se jako jediná možná alternativa závěru jednoduše neodborná manipulace, která neměla jasného viníka.

Pro scény s revolverem, u něhož jsou vidět v bubínku jednotlivé náboje, jsou obvykle využívány falešné náboje bez střelného prachu, ale s projektilem samotným. Aby filmaři ušetřili, namísto zakoupení podobných, bezpečnějších pseudonábojů vytvořili vlastní falešné náboje z nábojů pravých. U těch však byl projektil rizikový, jelikož byl z kovu. 

Během natáčení se z revolveru střílelo při jiných scénách a jeden z projektilů při tom uvízl v hlavni. Když byly následně vloženy do komory slepé náboje bez projektilu, ale se střelným prachem (pro efekt střelby na kameru), bylo dílo zkázy dokonáno. Člověk odpovědný za manipulaci se zbraněmi na place by si toho mohl všimnout – zrovna daný den byl však poslán domů dříve a jeho záskok problém neodhalil.

Náhoda nebo daný osud?

Když ten den jeden z herců vystřelil na Leeho "slepý" náboj, uvolněný střelný prach dodal projektilu ponechanému v komoře skoro stejnou sílu jako při běžném ostrém výstřelu. Projektil Leeho z několika metrů zasáhl do oblasti dutiny břišní. Střelná zranění do této oblasti, jak jistě tušíte, pokud víte o revolverech alespoň něco málo, jsou téměř beznadějná pro následné přežití. A proto ani bleskurychlá pohotová operace ve snaze Leeho zachránit nebyla úspěšná.

Ačkoliv byla Leeho smrt nakonec označena za nehodu, nebylo stále jasné, co s filmem samotným. Jak již bylo řečeno, Lee sice dokončil většinu svých scén, ale nestihl všechny. Bylo potřeba vymyslet zcela nový úvod filmu, který paradoxně ještě natočen nebyl. Krom toho nebylo jasné, co na kontroverzi kolem smrti hlavního představitele řeknou "kravaťáci" z velkých studií. Netrvalo dlouho a studio Paramount, které natáčení dílem financovalo, z projektu vycouvalo. Nechtělo mít na triku premiéru pod hlavičkou podobného neštěstí.

Otázkou zůstává, co by bylo bývalo lepším řešením - zdali nevydat Leeho poslední film vůbec, anebo mu skrze "biják" alespoň naposledy složit poctu? Oříšek nakonec rozlousklo konkurenční studio Miramax, které zafinancovalo dokončení Vrány v nové podobě. Scenáristé a štáb si vzali krátkou dovolenou, než přišli s nápady, jak vyřešit absenci klíčových scén. Vznikl zcela nový úvod filmu, který se obešel bez hlavního hrdiny. A Vrána tak v upravené verzi skutečně 13. května 1994 dorazila do kin.

Náboje
Náboje • Zdroj: Pixabay

V kupce sena konspiračních teorií

Pokud se stane nějaká tragédie týkající se někoho slavného, vždy se vynoří nejrůznější teorie o tom, zda to skutečně byla nehoda anebo zda to byl cílený úmysl. Jiné to nebylo ani v tomto případě, kdy se navíc diskutovalo o zvláštním "smrtelném sepětí" otce a syna a také kletbě celého rodu. Není proto divu, že se Bruceova dcera a Brandonova sestra Shannon Lee rozhodla svou hereckou dráhu ukončit. Její otec i bratr přišli o život při svém pátém filmu, Shannon Lee sice přežila svou kritickou "pětku" ve zdraví, nicméně se následně rozhodla ze světel ramp odejít a věnovat se produkci. Mimo jiné vzdala hold svému otci, když o něm natočila dokument "Já, Bruce Lee".

Socha Bruce Leeho
Socha Bruce Leeho • Zdroj: Freepik

Možná by se mohlo zdát, že smrt v přímém přenosu se týká jen natáčení filmů a lidské nedbalosti. Realita je však někde jinde. Jsou hvězdy, které si hvězdami být nepřály a přesto žily v přímém přenosu doslova každý den. A v přímém přenosu, za zvuku sirén a se zapnutými kamerami byly i ony těmi, jejichž životy stejným způsobem nakonec vzaly za své. 

Královna lidských srdcí

Princezna Diana
Princezna Diana • Zdroj: Profimedia

Bylo to jako pohádka o Popelce, která znovu našla svého prince, když se rozvedená a špatným manželstvím "zdrchaná" princezna Diana začala vídat s pohádkově bohatým Dodi Al-Fayedem. Výlety na jachtě, večírek za večírkem, vzkvétající láska. To všechno měla a svět se radoval, že jejich královna lidských srdcí konečně našla své štěstí. To vše však skončilo osudný večer 31. srpna 1997, kdy princezna Di a její snoubenec Dodi přišli o život. 

Byla to událost, která otřásla celým světem a zazněla snad úplně v každém zpravodajství. Nikdo tomu nedokázal ani nechtěl uvěřit:

"Všemi milovaná princezna Diana je po smrti,"

psalo se tehdy v novinách celého světa.

I tato smrt tak byla smrtí v přímém přenosu. Princezna Di Spencer se stala obětí novinářů. Ti, jako hladoví vlci, doslova lačnili po jakémkoliv snímku zachycujícím její život, aniž by o to samotná Diana stála. Její život byl pro ně jako magnet nejen za manželství s princem Charlesem, ale také po jejich rozvodu. Vrcholu dění pak dosáhl ve chvíli, kdy Diana začala trávit čas ve společnosti svého milence, multimiliardáře Dodiho.

Osudný den trávily obě hrdličky na Sardinii a následně se přemístily do Francie. Letěly Dodiho soukromým tryskáčem. V Paříži, městě lásky, chtěly strávit pouhý jeden den a poté pokračovat do Londýna. 

Diana tehdy uskutečnila svůj poslední telefonát se svými syny. Princi Williamovi bylo 15 a princi Harrymu 12 let.

"Harry a já jsme měli hrozně naspěch. Řekli jsme jen "uvidíme se později" a "my už musíme jít".....Kdybych jen tušil, co se stane, nebyl bych tehdy tak lhostejný. Ten hovor mám neustále v hlavě,"

přiznal po letech William a také Harry sdílí jeho slova:

"Kdybych věděl, že je to naposledy, co mluvím se svou matkou, býval bych mluvil mnohem déle.... Když se teď na to dívám zpětně, je to stále dost tíživé a neuvěřitelně těžké,“

řekl v rozhovoru pro britský Daily Mail. 

Co k tomu dodat? Snad jen to, že není všechno zlato, co se třpytí, a život těch, jež denně vídáme v televizi či na stránkách novin a časopisů, není o nic míň křehký než ten náš. 

Zdroje: bbc.com, nytimes.com, washingtonpost.com, brucelee.com, scotsman.com, usatoday.com, vlastní dotazování

 

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 502m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 502m

Atypický 502 m²
49 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
39 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
44 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha
Praha 6

Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m

4 + KK 130 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m
Praha 5

Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m

2 + 1 60 m², bal. 6 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135

3 + 1 135 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32
Praha 1

Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32

1 + 1 32 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks