Top hledané
Výsledky (0)
Jak říká jedno krásné české přísloví : „Dobré vyspání stojí za snídaní.“

SNÍDANĚ PRAHA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
SNÍDANĚ PRAHA

Mnohdy na snídani nemáme čas a první naše jídlo je až oběd. A přitom snídaně vytváří zbytek celého dne. A ke všemu dobrá snídaně je potěšením. Zkuste se zastavit, vstanou o třicet minut dřív a užít si pár minut jen pro sebe. Navíc snídaně Praha vám zaručí neopakovatelný zážitek. 

Vyjděte ze stereotypu a nudné šedi vašeho běžného dne a posnídejte jinde, než ve vaší jídelně nebo kuchyni. Udělejte si na snídani čas a zapomeňte na kafe „na stojáka“. Ta správná snídaně Praha vás nabije energií, zpříjemní vám ráno, a pokud na ni pozvete i někoho jiného, tak jistě utuží vaše vztahy. A kam na snídani Praha?

DEN NOC

Pokud milujete sladké a snídaně Praha si nepředstavujete jinak, než s lívancem v ruce, DEN NOC je pro vás jasnou volbou. Ať už je máte rádi bezlepkové, bezlaktózové, na slano nebo na sladko, toto bistro je připraveno na vše.

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

ESKA

Restaurace s pekárnou. Pokud snídaně Praha chcete zažít trošku jinak s chutěmi, které jste dříve neznali, tady si zarezervujte své místo. Tady dělají věci stejně jako před léty z obyčejných surovin a přece poznáte něco nového.

KOFÁRNA CAFÉ

Tuto kavárnu se skvělou kávou najdete na Malé Straně. Nabídne vám jídlo ke snídani, svačině i lehkému obědu. Čisté a příjemné prostředí s usměvavým personálem, co víc si po ránu přát?

MONOLOK CAFÉ

Rádi si přispíte a na snídani v 7 hodin ráno vás neužije? Nevadí! Tady si můžete objednat snídani i v 11 hodin dopoledne ke všemu zde dostanete lahodnou kávu.

PANKRÁCKÝ RYNEK

Na první pohled to zde vypadá jako tržiště pod střechou, na druhý pohled si zde užijete snídani Praha, na kterou nezapomenete. Můžete si vybrat ze sladkých i slaných variací, vše je připraveno z čerstvých surovin.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze