Top hledané
Výsledky (0)
Italská značka Fratelli Boffi přišla s novou kolekcí Blue Lyric! Budete si připadat jako Alenka v říši divů.

Šokujících interiéry Fratelli Boffi: Jako Alenka v říši divů!

Eva Ledecká
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Fratelli Boffi

Příběh značky Fratelli Boffi začíná v roce 1928, kdy ji založil Carlo Boffi. Byl to kreativní člověk, umělec, který získal reputaci jednoho z nejlepších řezbářů ve vyrobě luxusních dřevěných židel v typickém francouzském stylu v období Ludvíka XV. A Ludvíka XVI (18-19. století).

Po druhé světové válce začala firma spolupracovat s velkými obchodními domy jako byl londýnský Harrods nebo newyorský Bloomingdale's.

Současné kolekce jsou jako z jiného světa

Do dnešní doby uběhlo od založení firmy spoustu času a také značka se postupně vyvíjela. Společnost, která se specializovala na výrobu židlí, rozšířila své pole působnosti i do jiných segmentů v oblasti nábytku. Stále se však jedná o jedinečné a luxusní kousky, které v interiérech zůstávají mnoho let, firma je schopná navrhnout takové kolekce, které se stávají slavnými, obdivovanými a milovanými po celém světě. Jednou z nich bezpochyby může být i ta, kterou jsme spatřili na veletrhu nábytku a designu v Miláně.

Blue Lyric šokuje na veletrhu!

V luxusní kolekci Blue Lyric najdete nové designy od Ferruccia Laviani a Dainelli Studio. Koncept představuje 3 sety, které reprezentují kancelář, jídelnu a obývací pokoj. Designy jsou tak kreativní, až mnohdy šokují!

Obývacímu pokoji dominují tmavě modré pohovky a velký nízký stolek posetý modrými puntíky. Luxusní křesla v modré barvě si nic nezadají s napohled maximálně pohodlnou velkou fialovou sofa a zajímavě pojatými sedáky, které působí jako z paláce z říše fantazie. Jídelně dominuje stůl v kombinaci dřeva a bronzu.

Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2
Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2, Praha 4

Zrcadla s nádechem klasiky

K vidění bylo i nádherné diagonálně rozdělené luxusní zrcadlo D.Vision3 od designéra Ferruccio Laviani, na kterém je vidět inspirace klasickým nábytkem. Design je však zakomponován do moderního stylu. Další velké zrcadlo umístěné na zdi má klasický vyřezávaný rám, nad jehož detaily se až tají dech!

Kancelář působí velmi uvolněně, jako kdyby se nacházela u vás doma. Vynikají měkké křivky a zelená barva a nádherné designy lamp vás z klasicky kancelářského prostředí odvádí pěkně daleko: do jiné, pohádkové dimenze! Ve velmi originálním designu jsou vyrobena i křesla poskládaná ze 6 částí s nepřehlédnutelným opěradlem. Jako stvořené pro srdcovou královnu, co říkáte?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Fratelli Boffi
Viale Industria, 5 20823 Lentate sul Seveso MB Italy
+39.0362.564.304