Šokující příběh Britney Spears: Z popové princezny se stala nesvéprávná osoba volající o pomoc

Seznamte se s životním příběhem slavné zpěvačky, jejíž kariéra zažila raketový start i strmý pád.
16. března 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Patřila mezi nejpopulárnější a nejatraktivnější zpěvačky, ale problémy v soukromí, návykové látky a hlavně neustálé pronásledování bulvárem ji psychicky dostalo na samotné dno. Řeč je o bývalé popové princezně Britney Spears, jejíž kariéra zná obě strany mince. Zpočátku si neuvěřitelně talentovaná mladá dívka pozornost médií užívala, ale s postupem času se každodenní mediální tlak změnil v past, ze které nešlo uniknout. To vše i mnoho dalšího zachycuje nový dokument Osvoboďte Britney Spears, který šokoval celý svět!

Dokument Osvoboďte Britney Spears (Framing Britney Spears), který připravil deník The New York Times, spatřil světlo světa v USA v únoru a od 12. března je ho možné vidět i v České republice, a to dokonce i s českým dabingem. Snímek má 72 minut a zobrazuje život zpěvačky od jejího dětství až do současnosti. Pojďte se společně s LP-Life.cz podívat na ty nejzásadnější momenty v životě Britney:

Nelehké dětství Britney

Americká zpěvačka Britney Spears, celým jménem Britney Jean Spears, se narodila 2. prosince 1981 ve státě Mississippi. Pocházela z maloměsta Kentwood a její rodiče byli obyčejní lidé, kteří sotva vyšli s penězi. S postupem času bylo pro ně po finanční stránce velmi náročné, aby Britney dojížděla do New Yorku. Jakmile však dostala kontrakt od nahrávací společnosti Jive v roce 1997, odjela mladá Britney do New Yorku s kamarádkou její matky Lynne, aby jí dělala asistentku. Rodiče Britney zůstali v Louisianě společně s její mladší sestrou Jamie Lynn, která ještě chodila do školy.

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m, Praha 1

„Vždycky jsem chtěla zpívat. Pokud nahrávání v New Yorku nedopadne dobře, stále za sebou budu mít zkušenost,“

řekla patnáctiletá Britney americkému tisku.

Odlišní rodiče 

Matka Lynne Spears byla na Britney velmi hrdá a obětovala vše tomu, aby se z Britney stala hvězda. Otec Britney Jamie Spears měl údajně problémy s alkoholem a šel na léčení. Dělal vše možné – pracoval na stavbě, dělal kuchaře, otevřel posilovnu, která nefungovala, a tak musel vyhlásit osobní bankrot. V jejím dětství se tedy příliš neobjevoval.

„Má dcera bude velmi bohatá, koupí mi loď,“

bylo údajně to jediné, co kdy řekl otec Britney tehdejší ředitelce marketingu nahrávací společnosti Jive Kim Kaiman.

Raketový kariérní start

Zpočátku začala mladá Britney zpívat v obchodních centrech. Po vydání videoklipu k písni „Baby one more time“ v roce 1998 se Britney stala doslova přes noc slavnou hvězdou. Navíc v té době bylo období chlapeckých skupin, takže bylo velmi pozoruhodné, že na sebe dokázala strhnout tak obrovskou pozornost. Stala se idolem mladých dívek, začala vydělávat snové peníze a spolupráce se značkami jako Pepsi či Polaroid se jen hrnuly.

Britney Spears na londýnské Planet Hollywood v roce 2000
Britney Spears na londýnské Planet Hollywood v roce 2000 • Zdroj: Profimedia

Nepovedený vztah s Justinem Timberlakem

V době, kdy kariéra Britney strmě stoupala (1998-2002), tvořila pár se zpěvákem Justinem Timberlakem, který byl součástí úspěšného amerického boybandu 'N Sync. Zdálo se, že jsou pro sebe stvoření, ale po 4 letech vztahu se rozešli. Důvodem rozchodu byly prý přetrvávající nevěry z její strany. Britney však tvrdila, že si panenství schovává na svatební noc.

Populární zpěvák v jednom z televizních rozhovorů uvedl, že mu Britney zlomila srdce a své pocity poté reflektoval Justin v písni „Cry Me a River“, která pojednává právě o partnerčině nevěře.

Hororové manželství s Kevinem Federlinem

Od rozchodu s Justinem se po jejím boku objevilo mnoho mužů, známých i neznámých. Za zmínku určitě stojí například zpěvák kapely Limp Bizkit Fred Dust či herec Jared Leto. Na začátku ledna 2004 si vzala svého kamaráda z dětství Jasona Alexandera, manželství však trvalo pouhých 55 hodin. V průběhu roku 2004 ukázala veřejnosti svého přítele Kevina Federlina, za kterého se o pár měsíců později provdala. V roce 2005 oznámila těhotenství, narodil se jim syn Sean a o rok později porodila zpěvačka druhého syna Jaydena.

Britney s Kevinem na večírku v Atalantě v roce 2006
Britney s Kevinem na večírku v Atalantě v roce 2006 • Zdroj: Profimedia.cz

Z rodinné idylky se s postupem času začala stávat spíše noční můra. Bulvár byl ochoten zaplatit spoustu peněz za fotky Britney s dítětem a postupně z ní začal vytvářet obraz neschopné matky. Celá Amerika tehdy řešila fotografii, na níž Britney řídí auto a na klíně má malého syna Seana.

„Jela jsem do Starbucks, uviděla tlupu fotografů. Vyděsila jsem se a snažila se ujet, ale mé dítě brečelo. Ale oni šli až k autu a klepali na okýnka, což je děsivá situace. Takže jsem vyndala dítě a jela domů. Myslím si, že jim jde o hodně laciné fotky,“

bránila se Britney v pořadu Dateline během rozhovoru s Mattem Lauerem.

Aby toho nebylo málo, po celou dobu jejich manželství plnily strany bulváru informace o tom, že ji Kevin podvádí. Několik týdnů po narození druhého syna požádala Britney o rozvod.

Cesta do pekel

Problémy v soukromí i nepřetržitá pozornost médií a paparazzi způsobila, že Britney začala nad sebou ztrácet kontrolu a začala být závislá na alkoholu. Na záběrech v dokumentu je na Britney znát, že jí ubíjelo být neustále pod palbou novinářů a dotazů. V červencovém rozhovoru s Mattem Lauerem z roku 2006 také se slzami v očích říká, že si přeje, aby ji paparazzi dali pokoj. To se však nedělo a Britney končí v roce 2007 v léčebně, odkud několikrát utekla. Celý svět také šokovala tím, že si sama oholila hlavu.

Britney Spears si na veřejnosti oholila hlavu úplně do hola
Britney Spears si na veřejnosti oholila hlavu úplně do hola • Zdroj: Profimedia

Ztráta nároku na děti i svéprávnosti

Skoro 4 měsíce bojovali Kevin s Britney o svěření dětí do své péče, ty byly nakonec svěřeny do péče otce. V dokumentu najdete snímky, na nichž holohlavá Britney napadá deštníkem auto fotografa a křičí, ať vypadne. V ten večer Kevin nedovolil Britney vidět její syny. Poté se zdrcená zpěvačka pokusila před dětmi o sebevraždu tím, že spolykala prášky. Dokonce nechala dopis na rozloučenou, ve kterém popisovala, jak je k ní svět nespravedlivý a jak je zklamaná životem. Na základě této události ji soud poslal na léčení a zbavil svéprávnosti.

V léčebně se následně opět pokusila o sebevraždu. Nejdříve si na vyholenou hlavu napsala ďáblovo číslo 666 a na vystrašený personál léčebny křičela: „Já jsem antikrist!“ Pak si uvázala prostěradlo na lustr a pokusila se na něm oběsit.

Opatrovníkem vlastní otec proti její vůli

V únoru 2008 soud rozhodl o dočasném opatrovnictví. Jejím opatrovníkem se stal vlastní otec, který se zároveň stal opatrovníkem jejího majetku. V dokumentu vystoupí právník Adam Streisand, který byl požádán její rodinou, aby si s Britney promluvil. Sám v dokumentu tvrdí, že Britney normálně uvažovala a uvědomovala si, že se opatrovnictví nemůže bránit ani mu vyhnout. Nepřála si však, aby opatrovníkem byl její otec a rozhodoval o jejím duševním i fyzickém zdraví.

Britney v roce 2013. Takové snímky měly největší úspěch
Britney v roce 2013. Takové snímky měly největší úspěch • Zdroj: Profimedia

Podle soudce však nebyla Britney schopná si sama najmout právního zástupce a jednat s ním, proto jí určil vlastního právníka. Opatrovníci Britney měli právo rozhodovat o jejích návštěvách a nechat ji 24 hodin hlídat, měli přístup k jejím zdravotním záznamům, mohli spravovat její dům, stornovat její kreditní karty. Mohli za ni také dojednávat nahrávky, turné, dohody s televizí a ovládat její finance. Existuje informace, že Britney souhlasila s opatrovnictvím jen proto, aby opět mohla vídat svoje děti, což jí bylo po několika týdnech umožněno.

Velký comeback 

Takřka ihned se Britney vrátila k práci a během 2 měsíců vystoupila v televizi a zahrála si také epizodní roli v seriálu „Jak jsem poznal vaši matku“. Na konci roku 2008 začne nahrávat album a připravovat se na turné. Několik dalších let měla Britney nabitý program a vypadalo to, že je zpátky. Fanoušci z ní opět šíleli a její odhadovaný výdělek byl přes 58 milionů dolarů za rok.

Hodně se mluvilo o jejím angažmá v Las Vegas, které sklízelo velký úspěch. V plánu byla také nová show Britney: Domination, kterou Britney v lednu 2019 odložila na neurčito stejně jako plánovanou desku. Údajným důvodem bylo, že se chce starat a soustředit se na svého vážně nemocného otce. Ten byl však vyfocen paparazzi a vypadal zdravě.

Britney Spears na premiéře filmu "Tenkrát v Hollywoodu" v roce 2019
Britney Spears na premiéře filmu "Tenkrát v Hollywoodu" v roce 2019 • Zdroj: Profimedia

Současná situace kolem Britney

Britney Spears je už více jak 12 let nesvéprávná. Jamie Spears má neustále přístup k financím Britney, která odmítá pracovat do doby, než přestane řídit její kariéru. Je v pozici, kdy bohužel nemůže o ničem rozhodovat sama. Momentálně ukazuje svým fanouškům na Instagramu své soukromí se současným přítelem, sedmadvacetiletým osobním trenérem Samem Asgharim. O opatrovnictví se na něm nikdy nezmíní, ale mezi lidmi se diskutuje o tom, jestli skrze své příspěvky neposílá šifrované vzkazy. Někteří z nich jsou přesvědčeni o tom, že Britney volá o pomoc.

Navíc byla podle všeho v dubnu roku 2019 držena násilím v psychiatrické léčebně, protože přestala brát léky. Věrní fanoušci Britney proto založili hnutí s nápisem #FreeBritney, které má za cíl osvobodit Britney z otcova poručnictví. K nim se přidává kamarádka Britney a dědička podílu hotelového impéria Hilton Paris Hilton, která je toho názoru, že když jste dospělí, měli byste žít svůj život bez dohledu.

Co na to závěrem říct? Je celkem smutné vidět, jak se z mladé, pohledné a úspěšné zpěvačky stala oběť bulváru a nesvéprávná loutka pod drobnohledem. Nikdo z vás by pravděpodobně nechtěl být hlídán na každém kroku a zároveň omezován proti své vůli. Proto držme Britney palce, ať je co nejdřív opět svobodná...

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Šárka Peková a jsem zapálená do módy a cestování. Moji velkou slabostí je také fotbal, což je pro ženu celkem netradiční záliba, ale já jsem zkrátka sama sebou. Ve svém volnu nejraději trávím čas se svojí rodinou a přáteli. Ráda si také zajdu na procházku do přírody se svým psem Samem nebo do kina na nějakou romantickou komedii či film podle skutečné události.
Šárka Peková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
55 315 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m

3 + 1 106 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

126 m²
8 887 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

Atypický 92 m²
6 879 994 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem coworking a servisované kanceláře
Praha 1

Pronájem coworking a servisované kanceláře

Atypický 1000 m², ter. 1000 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks