Top hledané
Výsledky (0)
Nádherné luxusní boty podle Sophie Webster jsou detailně zdobené a třpytivé. Pojďme se na její kolekci FW 2018 podívat z blízka.

Sophia Webster: Třpytivá kolekce ve stylu Moulin Rouge a Velkého Gatsbyho!

Dominika Žejdl
03. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
I don't need Mango to Tango

Sophia Webster vás svými boty MANGO TANGO doslova roztančí! A vy už nebudete chtít přestat...

Neuvěřitelně nadaná designérka dámské obuvi a doplňků Sophia Webster nás opět uchvátila svou luxusní kolekcí bot pro letošní podzim a zimu. Kolekce I don't need Mango to Tango je opulentní a živá, že si ji musí oblíbit každá žena milující originální boty. Sophie svým designem dokázala, že opravdu nepotřebuje k tangu mango a postačí jí k tomu zdobené boty, které jsou ideálním společníkem do tanečního sálu a rytmu latinských tanců. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Inspirace z filmu Strictly Ballroom reřiséra Baze Luhrmanna

Sophia Webster v dnešní době patří mezi skvělé a oblíbené designérky módní obuvi. Její kousky jsou originální a výjimečné, takže se není čemu divit, že si ji oblíbily ženy po celém světě. Ve své nové kolekci navíc dokazuje svůj smysl pro detail, nápad a kreativní myšlení, které se projevuje na perfektním výsledku. Pro vznik kolekce jí byl inspirací film Strictly Ballroom plný luxusních detailů, jako je peří, flitry, pásečky, zajímavé barvy a další prvky, které použila na svých botách. 

Celá kolekce tak působí jako vystřižená z filmu Velky Gatsby nebo z prostředí Moulin Rouge.

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

Sophia Webster x Coca-Cola kolekce, která se držela klasické předlohy

Stejně jako spoustu jiných módních značek se i Sophia Webster rozhodla spojit své síly s oblíbenou sladkou Coca-Colou a vytvořila tak úchvatnou kolekci, která je jednoduchá a tvoří ji klasická červená barva s bílým nápisem. Perfektní a luxusní efekt tomu dodává kamínkové zdobení. Samozřejmě nechybí úchvatná psaníčka.

Ne každá žena by luxusní boty s nápisem Coca-Cola nosila, a to hlavně v době, kdy se obecně snažíme o zdravější životní styl. Ale jako třpytivý úlet na pořádně zábavnou party jsou absolutně ideální!

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

"Mangu tangu" se já rozhodně nebráním!

Sophia Webster vytvořila nádhernou kolekci bot, která je již od prvního pohledu inspirovaná tancem a tak trochu i dvacátými léty. Vidíme tu kila flitrů, kamínků a dalších zářících cingrlátek. A já říkám "proč ne"?

Přestavuji si parné léto někde na pobřeží: mám chuť si zajít do klubu v jednoduchých šatech a chci to za každou cenu něčím rozbít. Které z bot bych si od Sophie Webster vybrala? Jasně že ty páskové "letní kozačky" poseté stříbrnými kameny a úplně dole zakončené světle oranžovými lodičkami. Jsou tak sexy a já, jakožto osoba s šíleně dlouhýma nohama, bych je unosila jedna radost! A věřte tomu, že ani “mangu tangu” bych se moc nebránila. Něco podobného by se dalo zažít i v centru Prahy v La Bodeguita Del Medio, tam hrajou taky dobře!

A mínus celé kolekce? Pro mě rozhodně ta část s logy Coca-Cola. Rozhodně bych totiž nevyplázla několik tisíc korun za to, abych dělala reklamu limonádě, kterou si ve večerce může zakoupit každý občan za 20 korun. To tedy ne!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze