Top hledané
Výsledky (0)
Ale ale, tady chtěl být někdo sladký jako bonbonek. Kdo z nich je pro vás více k nakousnutí?

Souboj barev, aneb kdo s koho? Růžová Hofit Golan nebo oranžová Victorie Silvstedt

Dominika Žejdl
17. května 2023
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Speciální rubrika
Hofit Golan v růžových Barbie šatech!

Zahájení filmového festivalu v božském Cannes si nenechala ujít módní influencerka Hofit Golan a modelka Victoria Silvstedt. Na červeném koberci se objevily v načančaných šatech, které nebylo těžké přehlédnout. Jeden by si byl řekl, že se snad obě dámy domluvily na stylu tylových volánkových šatů, ale každá sáhla po jiné zářivé barvě. Hofit v růžové a Victoria v oranžové, které z dam to slušelo víc? Můžete posoudit sami.

Hofit Golan
Hofit Golan
Victorie Silvstedt

Hofit Golan jako cukrová vata, jen si ji natočit na špejli!

Otevřít v galerii (2)
Hofit Golan
Hofit GolanZdroj: Profimedia

Sedmatřicetiletá influencerka a módní expertka Hofit Golan byla na červeném koberci nepřehlédnutelná. Nejen, že naprosto vynikala ve svých řasených tylových volánových šatech, ke kterým zvolila zlaté doplňky - pásek a nákrčník, ale také díky svým světlým vlasům. Někdo by mohl říci, že se v Cannes objevila živá Barbie nebo chodící cukrová vata, kterou si stačí namotat na špejli. 

Byt k pronámu Staré město 192m
Byt k pronámu Staré město 192m, Praha 1

Victorie Silvstedt narvala své vnady do křiklavých oranžových šatů!

Otevřít v galerii (2)
Victorie Silvstedt
Victorie SilvstedtZdroj: Profimedia

Na extravaganci jsme u modelky Victoria's Secret zvyklí a musíme říci, že tentokrát se jí to vážně povedlo! Vypadala jako princezna z plesu. Na jejím božském opáleném těle šaty nádherně vynikly, a díky vypasování přes prsa nevypadala jako jeden velký kus tylu, ale naopak perfektně vynikl její štíhlý pas, který ještě více podtrhla nařasená sukně do áčka. Líbí se nám i zvolený diamantový náhrdelník, který dokonale ladí s nedbalými blonďatými vlnami. 

Tak kdo podle vás vypadal lépe? My máme jasno! Victorie Silvstedt

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze