Top hledané
Výsledky (0)
Akce od Playboye si žádá trochu odvahy i kontroverze! Kdo tentokrát zazářil?

Souboj dekoltů na Playboy party: Sharlota byla hvězdou večera, Nesvačilová zvolila špatné šaty

Denisa Zajíčková
25. ledna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Denise Nesvačilové šaty moc dobře neseděly

Včera se v pražském klubu Boccaccio Bar konala Playboy party. Podívejte se, co měly české krásky na sobě! O odvážné modely tu rozhodně nebyla nouze.

Sharlota byla nádherná
Dominika Myslivcová už chodí na večírky jen zřídka
Denisa Nesvačilová zvolila model od Dominka Navrátila
Barbora Mottlová byla hvězdou večera

Zpěvačka Sharlota

Zatraceně sexy byla zpěvačka Sharlota, která ani svatbou s Lukášem Jirkovským alias Lucasem Blakkem neztratila svůj šarm a touhu provokovat. Dělá to ale důstojně, vždy jí to sluší a potetované tělo je k vybraným outfitům jen třešničkou na dortu. Lucas si zkrátka uměl vybrat - a nejspíš to moc dobře ví. V poslední době zazářila Sharlota například v muzikálu Okno mé lásky. Je vidět, že se jí daří nejen v soukromém životě, ale také v profesní sféře. A šťastná žena je zkrátka vždy krásná! 

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Dominika Myslivcová

Dorazila i novopečená maminka Dominika Myslivcová, která se do své nové rodičovské role ponořila natolik, že si akce, kde se ukáže, pečlivě vybírá. Svůj čas chce věnovat hlavně synovi Derianovi. Když už ale někam dorazí, vždy jí to dokonale sluší. A tento večer nebyl výjimkou! V poslední době přiznala, že mateřství jí donutilo změnit priority. Na spoustu věcí má dnes už zcela odlišný názor. Je to znát i na sociálních sítích, kde postupně mění svůj obsah a přizpůsobuje ho svému aktuálnímu životnímu stylu.

Denisa Nesvačilová

Herečka ze seriálu ZOO vsází v poslední době především na svého dvorního návrháře Dominika Navrátila. Ačkoliv předvedla opět úchvatný model, který se Navrátilovi opravdu povedl, celý večer se zdálo, že jí zkrátka nesedí. Ačkoliv postavu na to bezesporu má, šaty byly až příliš krátké, a prsou jí neseděly. Ale ono to na tenhle typ akce vlastně až zas tolik nevadí. Tam si člověk může vzít zkrátka cokoli - a pokud má jen trochu vkus, vždy to bude v pořádku. A o talentu módního návrháře Dominika Navrátila nemusíme ani spekulovat.

Anna Marie Kánská a Richard Chlad

Milionář Richard Chlad a jeho láska Anna Marie Kánská dorazili na velkolepou párty také. Jeho manželka to vzala od podlahy a oblékla velmi odvážný model. Seděl jí krásně, ačkoliv nakoupit do obchodního centra v tom nejspíš nepůjde. Manželé vypadali bok po boku opravdu spokojeně, své ano si řekli loni v listopadu na Maledivách. Není překvapením, že volí na akci luxusní extravagantní outfity, jsou tím už pověstní. Černo-červená kombinace jim ale opravdu sluší. Kánská se konečně zapisuje do povědomí veřejnosti sama za sebe. Donedávna byla známá hlavně díky tomu, že její maminka Veronika Kánská hrála v trilogii Slunce, seno Blaženu Škopkovou. 

Otevřít v galerii (1)
Nechyběl ani Richard Chlad s Annou-Marií Kánskou
Nechyběl ani Richard Chlad s Annou-Marií KánskouZdroj: Profimedia

Barbora Mottlová

Úchvatný model zvolila herečka Barbora Mottlová, která byla skutečnou hvězdou večera. Červená barva jí sluší, střih luxusních šatů byl úchvatný a vedle svého partnera zářila široko daleko. Zdá se, že spokojený vztah je ten nejlepší doplněk na každou párty! A snad i ona už ví, že červenou by měla nosit rozhodně častěji.

Proč je značka Playboy tak populární?

Playboy je známou mezinárodní mediální značkou, která byla založena Hughem Hefnerem v roce 1953. Původně se jednalo o časopis zaměřený na muže, který obsahoval fotografie nahých žen, ale také obsahoval různé články o kultuře, životním stylu, módních trendech a dalších tématech. Časopis se brzy stal symbolem sexuální revoluce a otevřenosti ve Spojených státech i v mnoha dalších částech světa.

Dnes Playboy licencuje své jméno a značku na širokou škálu produktů, od parfémů po elektroniku. S nástupem digitálního věku se Playboy přizpůsobil a nabízí svůj obsah také online. V průběhu let se stal jednou z nejznámějších a nejrozpoznatelnějších značek na světě, ačkoliv čelil i kritice ohledně svého přístupu k ženám. Snad proto se kolem roku 2015 Playboy začal vzdalovat nahotě, u lascivních póz ale zatím zůstal. Tím se však tehdy začala psát nová éra časopisu, který byl odjakživa chápán jako luxusní produkt a symbol společenského statusu. 

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Slavné ženy na titulce

Být na titulce Playboye je pro slavné ženy i modelky velmi prestižní záležitostí - a jen těžce se to odmítá. Nechyběla tam například Simona Krainová, Dominika Myslivcová, Denisa Nesvačilová, Gabriela Dvořáková, Alice Bendová, Eva Perkausová, Vlaďka Erbová, Zuzana Belohorcová, Martina Gavriely, Hanka Mašlíková, Eva Decastelo, Kateřina Kristelová a další. 

Zatímco některé dámy byly velmi odvážné - například Dvořáková se fotila s chobotnicí a ukázala nahé poprsí, Mašlíková ukázala thajské hrátky a Andrea Verešová byla na titulce úplně nahá, Denisa Nesvačilová byla loni velmi decentní, elegantní a sexy. V poslední době se titul více než cestou nahoty snaží jít mírnou provokací, která je hravá a smyslná. A zdá se, že i po letech ví, co se lidem líbí - protože už dávno není titulem jen pro muže a znak králíčka milují lidé po celém světě. 

Zdroj: redakce, Instagram, nytimes.com, Playboy

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze