Top hledané
Výsledky (0)
Ódy na manžela od fanynky vyčarovaly ostřílené modelce ruměnec na tvářích.

Soutěž s Agátou: Modelka se pochlubila romantickým gestem manžela!

Tereza Janatová
27. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Setkat se se známou osobností je pro mnohé sen, který je mnohdy těžké splnit. Pokud máte rádi Agátu Prachařovou, náš online magazín Luxury Prague Life vám dal možnost nejen se s ní setkat, ale také poobědvat v luxusní pražské restauraci Aromi. 

Modelčina přání byla vyslyšena! 

Renáta Holcová, Petra Jurkovičová a Jana Kemrová - to jsou dámy, které zkusily štěstí v naší soutěži a ono se na ně opravdu usmálo. V luxusní pražské restauraci Aromi se setkaly nejen s modelkou Agátou Prachařovou, ale objednat si také mohly cokoliv z jídelního lístku, co restaurace nabízela. Podávaly se mořské plody, tatarák nebo několik dokonale vyhlížejících sladkých variací, které si holky nechaly naservírovat doprostřed stolu tak, aby mohla každá ochutnat od všeho kousek.

Agáta tajně doufala, že zvítězí samé ženy, aby s nimi mohla probrat děti, módu a muže. Připravená byla ale téměř na cokoliv:

"Jsem úplně v pohodě se vším. Ať se zeptají na co chtějí. Mně už nemůže vyrazit dech vůbec nic."

A tak se Renáta, Petra a Jana ptaly opravdu na všechno. Povídaly si s Agátou o dětech, cestování a jedna z nich se doslova rozplývala nad Agátiným manželem Jakubem Prachařem. 

Romantika bodovala

Ve chvíli, kdy se modelka svěřila, že pro ni k Valentýnu uříznul kotvu z lyžařského vleku, bylo na blonďaté studentce vidět, že je z toho úplně paf! Agáta ale později v rozhovoru prozradila, že romantické gesto mělo jeden háček. Našel se totiž někdo, kdo jim romantiku narušil…. Více se dozvíte v našem videu.

Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Aromi
Náměstí Míru 6 120 00 Praha 2 – Vinohrady
+420 222 713 222