Top hledané
Výsledky (0)
Soutěž Survivor začala! Kdo si tentokrát odnese pohádkovou výhru?

Spletla si Yenifer Cao drsný Survivor s módní přehlídkou? Patří ke zlaté mládeži a přírodu nenávidí

Denisa Zajíčková
28. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Yenifer Cao je vítězkou Miss Vietnam

Do kmene Titánů patří také influencerka Yenifer Cao, kterou si mnozí pamatují z pořadu Zlatá mládež. Ten běžel na České televizi před pár lety a ukazoval mladou smetánku. Yeni si tam zkusila život řezníka na jatkách nebo vojáka české armády a upozornila na sebe po boku dětí, které se narodily se zlatou lžičkou v puse. Ona sama to tak prý nemá, ačkoliv ráda zavítá do luxusního butiku a koupí si kabelku za cenu, nad kterou by se běžným smrtelníkům protočily panenky. Na vše si prý vydělá ale sama. S čím není moc kamarád, je příroda. Jak to ale zvládne v Survivoru? Zdá se, že tahle kráska to nebude mít vůbec jednoduché.

Půjde si kmen Titánů pro výhru?
Pokřik Titánů vymyslel hudebník Sebastian
Yenifer si přivezla odvážné plavky
Kmen Lovců vyhrál první výzvu

Život v luxusu, nebo hlad a drsné podmínky pro přežití? Yenifer Cao chce zkusit zřejmě obojí. V roce 2015 se drobná žena pasovala do role „antihrdiny“ zdejších diváků, když přijala roli v seriálu Zlatá mládež, který se vysílal na České televizi. Kráska, která už stihla za svůj život vyhrát soutěž Miss Vietnam a živit se jako modelka, vždy chtěla stát před kamerou. To se jí po 9 letech podařilo znovu. Otázkou však je, zda je tohle prostředí právě pro ni. Volba krásných designových plavek zatím tak trochu naznačuje, že neví, do čeho se to s odvahou pustila a více miluje luxus než nepohodlí. Možná má ale odvahu v povaze!

Prodej pozemku se studií na výstavbu
Prodej pozemku se studií na výstavbu, Praha 4

S přírodou není Yenifer kamarád

V České republice žije tahle dáma už od svých desíti let. Předtím ale nežila ve Vietnamu, jak by si mnozí mohli myslet. Narodila se v Německu. Kvůli svému asijskému vzhledu se na škole setkala s nepříjemnou šikanou a mnohokrát se musela postavit sama za sebe. To se jí teď rozhodně bude hodit. A možná už tehdy snila o netradičním dobrodružství v divočině. Nebo právě naopak? Jde si do Survivoru jen získat další fanoušky na Instagramu?

Když přitom před 9 lety přemýšlela, kde se vidí za 10 let, chtěla cestovat a zakládat rodinu. Splnila se jí zřejmě jen jedna část - Dominikánskou republiku teď pozná z úplně jiné stránky. Tvůrce Zlaté mládeže na konkurzu přitom zaujala právě tím, že k přírodě moc blízko neměla. „Tím, že jsem v dětství příliš nepřišla do kontaktu s přírodou, byl pro mě pobyt na venkově nevšední zážitek, ale konkrétně si už nevzpomenu, jak jsem ho přesně líčila autorům pořadu Zlatá mládež,“ svěřila se. Její otec byl bývalý generál, a tak jeho výchova byla přísná. To se jí teď možná bude hodit. Uvidíme, jak dáma, která se živí především modelingem a sociálními sítěmi, zabojuje o titul Survivora!

Otevřít v galerii (1)
Překážek se mladá podnikatelka nebojí
Překážek se mladá podnikatelka nebojíZdroj: se souhlasem TV Nova

První díl a hned zklamání?

V prvním díle bylo přitom hned několik podivností. Některým chyběla soutěžící Rachel, kterou si mohou diváci pamatovat z reality show Love Island, další kroutili hlavou nad soutěží o půlku imunity. Ta nedávala smysl ani těm, kteří jí nakonec vyhráli. Co s ní budou dělat? Kdo ji použije? Jak si tu půlku předají, až jeden z nich vypadne? Proč soutěžící spolu dohromady a Veronika se tváří, že všechny přelstila?

Odvážná blondýnka se sice snažila před svým kmenem mlžit o tom, co se na tajné schůzce s Pirátem dělo, ale byla dost průhledná. Asi jako když jede cestující metrem, přistoupí revizor a dotyčný se snaží tvářit nenápadně, aby nebylo poznat, že právě on jede na černo. Ani streamer The Hateris, který je v kmeni Lovců, jí nevěřil. Sekunduje mu tam hasič Filip Křížek, kterého si mohou diváci pamatovat z neúspěšné „hrané reality show“ Praha – den & noc. I ve druhém kmeni se tak najdou slavnější persony, které toužily po dobrodružství.

To ostatně platí i pro kmen Titánů, kde je tento rok zřejmě nejznámější herečka Ivana Jirešová nebo pro milovníky StarDance tanečník Martin Prágr, který loni zazářil po boku Ivy Kubelkové. Nikdo slavnější na nabídku účastnit se drsného Survivora nekývnul. Přitom právě celebrity tahají diváky k televizním obrazovkám. Bývalá účastnice loňské řady Bára Mlejnková však přišla s odpovědí, proč tomu tak obvykle je. Zatímco Amerika už natáčení zkrátila a v současné době trvá prý asi 27 dní, u nás stráví účastníci na ostrově 80 dní. Někteří, ačkoliv by si takovou show chtěli možná vyzkoušet, nemají zkrátka možnost nechat tu rodiny či firmy tak dlouho. A tak pozvání do kmene přijali jen ti, které teď doma konkrétní práce nedrží. Například Prágr odletěl jen pár týdnů poté, co skončil ve StarDance. Je to snad i důvod, proč je každý rok o něco více influencerů. Právě ty obvykle nedrží doma konkrétní pracovní závazky.

Jak se bude show vyvíjet? Další díl bude zveřejněn již dnes!

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze