Top hledané
Výsledky (0)
Honosné bydlení u moře.

Splněný sen i pro ty nejnáročnější: Dvoupatrový penthouse je na prodej. Bydlel v něm i Robbie Williams

Zuzana Hudáčková
11. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Dvoupatrová vila na střeše, z ptačí perspektivy

Dvoupatrový mezonetový penthouse se nachází v britském Cornwallu, ve městě Falmouth. Hostil celebrity jako je například Robbie Williams, Vernon Kay nebo Tess Daly. Jedná se o nadstandardní prostornou stavbu na střeše budovy. Nový majitel si bude muset připravit 1,8 milionů liber. Čeká ho nevšední luxus, terasa s výhledem na moře a pestré okolí. V roce 2014 byl Falmouth vyhlášen ve výročním průvodci The Times jako jedno z nejlepších míst pro život. Je to ideální místo pro bydlení, studium, práci, volný čas nebo investice.

 

Prosluněná luxusní terasa
Kuchyň v krémových barvách
Stavba u pobřeží
Kuchyň a jídelna s výhledem

S hlavou téměř v oblacích

Nejedná se jen o prostorné byty v nejvyšším patře. Tento penthouse, který byl postaven v roce 2021, připomíná spíš velkometrážní vilu na střeše budovy. Třešničkou je jednoznačně terasa s unikátním výhledem na nejznámější místí pláž Gyllyngvase, záliv a Pendennis Headland Park. 

Moderní novodobá stavba

Prostory jsou vzdušné a prosvětlené. Jednotlivé místnosti jsou slazené do krémových barev. Převažuje béžová a bílá. Mezi nejčastěji použité materiály patří především sklo, dřevo a mramor. Vše navrhovali prvotřídní designeři a architekti. Na první pohled barvy uklidňují a dýchne to na vás pocit domova a bezpečí. Světlé podlahy občas doplní jemný koberec. Apartmán je vzdušný a po většinu dne zalitý světlem. Dekorace jsou zvoleny jednoduché a minimalistické. Vše je vybráno se smyslem pro detail. Některé místnosti zdobí zelená pokojovka, hodiny nebo obraz.

Splňuje i ty nejvyšší nároky

Toto místo, je ideální pro všechny, kteří mají vysoké požadavky na bydlení a nechtějí z žádného slevit. Jedná se o mimořádný domov podle vašich představ. Bydlení v penthousech se stalo symbolem vyššího životního stylu. 

Otevřít v galerii (1)
Moderní obýkák s výhledem na moře
Moderní obýkák s výhledem na mořeZdroj: Profimedia

Prohlídka prostor

V prvním patře se nachází prostorná vstupní hala, která vás zavede až do kuchyně, jídelny a obýváku. Mramorovaná kuchyň s moderními prvky a vybavením také ladí k celému interiéru. Jedná se o open space, všechny místnosti jsou propojené a vzájemně se doplňují. Hlavní dominantou obývacího pokoje je velký gauč v béžové barvě. Křesílka a lehátka stejného stylu se nachází i na terase. Ideální místo pro relax v teplých měsících.

Všechny z těchto prostorů mají mimořádný výhled. Největším pokladem je prosklený pryskyřicový balkon s dechberoucím výhledem na moře a pláž. Jen si to představte: šumění vln, západ slunce a vůně slaného vzduchu. To samozřejmě není vše. Dále se zde nachází ještě dvě menší útulné ložnice s vlastní koupelnou. Na své věci můžete použít úložné skříně. V ceně nemovitosti je také vyhrazené parkoviště pro dvě auta.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Schody do apartmá snů

Pokud vyjdete po schodech nahoru, dostanete se přímo do překrásného apartmá. Nachází se v nejvyšším patře celé budovy. Součástí je sprcha, soukromý prosklený balkon a šatna. Pokračujeme k další ložnici, která se pyšní vlastní koupelnou. Koupelna se zrcadly a vanou je dominantou krásného prostoru. Místnosti v obou patrech osvětlují skleněné lampy ve tvaru baněk. U postelí jsou lampičky s příjemným oranžovým světlem, které zajistí příjemné prosvětlené prostředí.

Oblíbené prázdninové místo

Falmouth patří mezi jedno z nejoblíbenějších letních míst ve Spojeném království. Nachází se na jižním pobřeží Cornwallu. Historické město, které je zároveň přístavem, nabízí spoustu volnočasových aktivit. Najdeme zde galerie umění, pevnost Pendennis. Město nabízí hodně restaurací, kaváren a další gastronomické zážitky. Sídlí zde spoustu nezávislých maloobchodníků, kteří sídlí v hlavních ulicích a nabízí specializované výrobky a služby. Nemovitost se nachází přímo u pobřeží, takže pláž v teplejších měsících vybízí k plážovým aktivitám, které jsou vhodné pro všechny. Město se pyšní zelenými parky, kde můžete trávit celá odpoledne na procházkách. Zajímavostí je také divadelní komplex Pavilon princezen. V tomto areálu se konají celoroční oslavy a živá hudba, nabízí široký program plný zábavy. 

Zdroje: autorský článek, Profimedia, Falmouth.uk

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze