Top hledané
Výsledky (0)
Kdo by to byl čekal, že si dva obrovští rivalové skloní takovou poklonu a vytvoří společnou kolekci?! My ne.

Spojení Versace a Fendi způsobilo kalamitu! Je to luxus, který patří mezi letošní největší musthave

Dominika Žejdl
05. června 2022
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Pane bože! Tohle se vážně podvedlo. Ačkoliv asi nikdo nikdy nečekal, že se spojí Versace s Fendi, ale je to tu, přivítejte FENDACE. Spojením Fendi a Versace, dvou ikonických módních domů, nastává ve světě módy jedinečný okamžik, který si budeme pamatovat navždy. Jednak se jedná o oslavu italské módy, ale také i odvážné spojení. Není to totiž ledajaká kolaborace, které dneska běžně vídáme v kolekcích luxusních značek, jako třeba Fendi a Filla. Propojení Fendi a Versace spojuje dva velké odvěké rivaly! Možná za to může právě přátelství mezi návrháři značky Fendi s Donatellou Versace, ale děkujeme jim za tak svěží vítr, který společně přinesli. 

Co je to spolupráce Fendace?

Minulý rok v září se hlavní kreativní ředitelka Versace Donatella Versace a umělecká ředitelka dámské a módní módy Fendi Kim Jones spojily ve spolupráci nazvané Fendace, která spojila charakteristické znaky a to nejlepší z designu obou značek do dvou kolekcí. Návrháři provedli kompletní kreativní výměnu, kdy Versace vytvořil kolekci „Fendi by Versace“ a Silvia Venturini Fendi vytvořila kolekci „Versace by Fendi“.

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

Láska na první pohled, která vás dostane! Obohacená klasika

Jonesova kolekce pro Versace obsahovala mnoho typických stylů designového domu, které milují všichni stálí klienti! Nechybí zde zavírací špendlíky, ikonický barokní potisk a stříhané kožešiny. Kolekce Versace pro Fendi ztělesňuje návrhářčinu charakteristickou sexy estetiku s kousky, jako jsou minišaty, džínové kalhotové kostýmy inspirované 70. lety a třpytivé róby. Samozřejmě nechybí ani klasické doplňky, jako kabelky, šátky, tenisky, podpatky, pásky, klobouky a sluneční brýle a další doplňky.

Otevřít v galerii (1)
Unisex!
Unisex!Zdroj: profimedia

Tahle tote kabelka se povedla, že? Nejlepší na ní je, že je unisex a na ulici ji tak můžete vidět jak na ženě, tak na muži. My už jsme měli to štěstí a viděli jsme ji v Pařížské ulici na jedné francouzské dámě a opravdu vypadala luxusně. Můžete si k ní vzít jak elegantní šaty a podpatky, tak i tenisky a džíny nebo ji vytáhnout třeba k bazénu! 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze