Top hledané
Výsledky (0)
Těhotenství je nejkrásnější období každé ženy. Své o tom ví i úspěšné sportovkyně.

Sportovní porody jsou letos hitem. Petra Kvitová přivedla na svět prvního syna, další sportovkyně je prozatím v očekávání

Michaela Hanelová
11. července 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Petra Kvitová je pyšnou maminkou.

Když se potvrdily zvěsti, že tito dva tvoří pár, o čemž se již dlouho šuškalo, veřejnost reagovala bez nadšení. Tenistka Petra Kvitová byla v tomto vztahu označena za osobu, která rozdělila rodinu tím, že odlákala od rodiny otce dvou dětí a manžela po téměř osmnácti letech spokojeného manželství. Kvitová však není jediná, která přivedla na svět budoucího sportovce. 

 

Osobní život Petry Kvitové nebyl jednoduchý

V roce 2016 se Petře Kvitové nedařilo ani ve sportovním směru, což ji vedlo k rozhodnutí změnit trenéra. Začala spolupracovat s Jiřím Vaňkem, který nedávno ukončil spolupráci s Karolínou Plíškovou. Netrvalo dlouho a začaly se šířit drby o víc než profesním vztahu mezi Petrou a Jiřím, zvláště po incidentu v roce 2016, kdy byla Petra napadena zlodějem ve svém bytě, což jí způsobilo vážné poranění ruky a ohrozilo její kariéru. V této náročné době Jiří Kvitové nabídl útočiště, což podpořilo spekulace o jejich vztahu.

V roce 2020 se spekulace znovu rozvířily, a to poté, co byl Jiří fotografován, jak opouští byt Petry Kvitové. Média spekulovala o tom, že Petra svedla ženatého muže, ačkoliv tenistka tvrdila, že Jiřímu pouze poskytla pomoc, když neměl kde bydlet během rozvodu se svou bývalou manželkou Markétou Kochtovou, s níž byl ženatý sedmnáct let. Petra si však musela nějakou dobu nálepku rozvracečky rodin nést. Situace se změnila v srpnu 2022, kdy na kurtech Wimbledonu, které Petra považuje za své speciální místo, oznámila zasnoubení s se svým trenérem Jiřím. 

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

V červenci 2023 se vzali a na začátku roku 2024 Petra sdílela na sociálních sítích radostnou novinku o očekávaném narození jejich dítěte, přičemž uvedla, že se těší na čas, který bude moci trávit doma při přípravě na novou kapitolu jejich životů. Petra Kvitová porodila 7. července svého prvorozeného syna Petra a těší se na své nové pracovní povinnosti, které se budou odvíjet kolem postýlky a dětských plen.

Kvitová má za sebou i jiné neúspěšné vztahy

Být slavnou a úspěšnou tenistkou, jako je Petra Kvitová, přináší mnoho výhod, ale z hlediska udržení stálého vztahu to může být komplikované, zejména kvůli neustálým cestám a turnajům. Proto není překvapivé, že ve svém osobním životě Petra často navazovala vztahy s lidmi ze světa tenisu. Po vztahu s mladším tenistou Adamem Pavláskem, Petra strávila asi rok ve vztahu s tenistou Radkem Štěpánkem, jehož manželství s Nicole Vaidišovou se tehdy rozpadlo. 

Petra a Radek tvořili výrazný pár a jejich vztah byl často předmětem zájmu médií, která publikovala společné fotografie a rozhovory dokládající jejich vzájemné pouto. Vztah však trval pouze přibližně rok a v dubnu 2014 dvojice oznámila rozchod. Oficiálně uvedeným důvodem byla „neschopnost skloubit požadavky vrcholového sportu a partnerský život“.

Eva Adamczyková již brzy bude maminkou

Baby boom v českém showbyznysu pokračuje, a mezi budoucí rodiče patří i snowboardistka Eva Adamczyková a herec Marek Adamczyk. Tuto radostnou novinku pár oznámil již koncem června. Od té doby se dvojice společně objevila na veřejnosti, například na karlovarském filmovém festivalu, kde byli vidět v dobré náladě a těšili se z pozornosti, která je přirozeně soustředěná na jejich rozrůstající se rodinu. Fanoušci jsou však z jedné strany zklamaní, protože svou nejrychlejší holku teď neuvidí dlouhou dobu na prknech a nebudou mít komu fandit.

„Chtěla jsem se s vámi podělit o novinky, a to, že na nějakou dobu přerušuju kariéru. Důvod je jednoduchý: my totiž čekáme rodinu. Takže příští sezónu mě na závodech neuvidíte, ale do budoucna to nechávám otevřené a těším se na to všechno, co mě čeká a co přijde," uvedla Adamczyková ve videu, na němž oznamovala těhotenství. 

Eva Adamczyková a herec Marek Adamczyk jsou spolu od roku 2018 a své svazky utužili svatbou v Krkonoších v roce 2022. Brzy se těší na příchod svého prvního dítěte. Tento pár si také zaznamenal zajímavý milník v populární taneční show StarDance, kde vystupovali jako první manželský pár soutěžící proti sobě. Eva Adamczyková dosáhla ve show významného úspěchu, když s tanečním partnerem Jakubem Mazůchem postoupila až do finále.

Zdroje: redakce, autorský text, vlastní dotazování, Instagram

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze