Luxusní šperky si zaslouží víc! Anglické šperkovnice Stackers

Znáte už Stackers? Anglická značka vytváří výjimečné organizéry na bižuterii. Je to nádherný tip, čím obdarovat vaše blízké. Seznamte se s dokonalými výrobky exkluzivní značky z Londýna.
26. listopadu 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Nechte se unášet kouzlem značky Starckers

Jejich produkty se vyznačují krásným vzhledem, funkčností a dokonalou kvalitou. Jsou vyrobené s pečlivostí a získaly si srdce žen na celém světě. My jsme do nich jednoznačně zamilovali.

Elegantní solitér

Luxusní organizéry této značky jsou tak krásné, že klidně mohou hrdě stát na toaletním stolku. Jejich zevnějšek láká k prozkoumání klenotů, které se v něm nacházejí. Vnitřek nepokulhává, je opravdu šmrncovní. Stěny a přihrádky jsou potaženy heboučkou luxusní sametovou tkaninou.

Video

Praktičnost na prvním místě. Ženy ví své…

Základem Stackers jsou organizéry na šperky, bižuterii, šperkovnice nebo luxusní stojany. Každý si přijde na své. Šperků není nikdy málo a je výhodou mít všechno rychle a přehledně po ruce.

V jednoduchosti se ukrývá krása

Určitě oceníte chytrý nápad v podobě kuželů, jehlanů, na které umístíte šperky. Další velkou výhodou je, že nezabírají mnoho místa. Pokud chcete sáhnout po více avantgardních kusech, k dispozici jsou stojánky s různě asymetrickými rameny.

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1, Praha 1

Ani pánové nebudou ochuzeni

Značka se nezaměřuje pouze na ženskou část populace, ale snaží se pokrýt i potřebu mužů. Nechybí organizéry pro pánské šperky a hodinky, či peněženky, pouzdra na doklady či kosmetické tašky, které jsou vyrobeny z veganské kůže a bavlny.

Obdarujete někoho tímto luxusním „klenotem“ nebo si snad tajně přejete, abyste ho pod stromečkem objevili vy?

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (15)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger