Top hledané
Výsledky (0)
Japonská firma Casio má stále co nabídnout. V tomto případě jde o pořádný luxus!

Staré dobré hodinky Casio nyní ze zlata v hodnotě 1,5 milionu korun!

Redakční tým
13. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Hodinky Casio z ikonické řady G-Shock

Společnost Casio se opírala o předchozí zkušenosti s limitovanou edicí nesoucí stejné pojmenování G-Shock, která sklidila obrovský úspěch. S návazností na luxusní výsledek přicházejí opět s limitovaným kouskem, který však není pro každého!

Oficiální označení hodinek je G-Shock G-D5000-9JR a jsou vyrobeny ze zlata. Navíc jsou až nezvykle odolné vůči nárazu či oděru.

Casio G-Shock
Hodinky Casio G-Shock a jejich test odolnosti
Casio G-Shock ze zlata

Parametry, zajímavosti a funkce

Čtvercové pouzdro, šrouby a náramek jsou vyrobeny z pevného žlutého 18-ti karátového zlata. Průměr luxusních hodinek je 43,2 mm, tloušťka 13,2 mm. Jsou odolné proti vodě do hloubky 200 metrů. Hodinky jsou opatřeny technologií Casio a funkcemi, jako je alarm, varování o výměně baterií, časovač a stopky. Dále jsou pak vybaveny technologií příjmu rádiových vln ze šesti stanic po celém světě. Napájí je systém nabíjení Tough Solar společnosti Casio.

Prodej historického bytu 3+1 Malá Strana – 113
Prodej historického bytu 3+1 Malá Strana – 113, Praha 1

Rok 2019 ve znamení oslav. Casio slaví 35 let od vydání legendárních hodinek G-Shock.

Luxusní hodinky G-D5000-9JR budou k dispozici k nákupu prostřednictvím internetového obchodu Casio 15. května s předpokládaným odesláním objednávek do konce roku.Tato limitovaná edice stojí kolem 1,55 milionu korun bez daně a vyrobeno jich je pouhých 35 kusů. 

Představeny budou na jedné z největších hodinářských akcí Baselworld, každoročně konané ve Švýcarsku. Letošní ročník začíná 21.3 a potrvá do 26.3. 2019.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze