Top hledané
Výsledky (0)
Vánoce na míru.. Trošku luxusnější verze.

Snídaně u Tiffanyho, oběd u Gucciho, večeře u Armaniho: Štědrý den luxusně!

Dominika Žejdl
23. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Snídaně u Tyffanyho

Vánoční večeře je jedna z nejkrásnějších chvil v roce. Čas se zastaví a my si užíváme chvíle se svou rodinou. Zatímco je v Čechách ve zvyku večeřet v rodinném kruhu hezky doma, jinde lidé dávají přednost vánoční večeři v prvotřídních restauracích. Jaké vánoční pohoštění vás čeká v restauracích, která nesou jména luxusních módních domů? 

Ráno dělá den, aneb vánoční snídaně u Tiffanyho

Sice jsme doufali, že i v této luxusní restauraci v New Yorku ve stylu Tiffany & Co. si budete moct vychutnat štědrovečerní večeři, ale bohužel. Můžete zde však začít svůj krásný poklidný den stejně ikonicky jako ve filmu Snídaně u Tiffanyho. Co třeba Croissant s Nuttelou a k tomu horká čokoláda? To zní dost vánočně, co myslíte? Cena snídaně se pohybuje od 640 Kč na osobu.

Sváteční oběd v Gucci Osteria da Massimo Bottura

Někdy nemusí být vánoční hostina pouze večer, ale i na oběd. A na to myslí restaurace Gucci Osteria da Massimo Bottura v italské Florencii. Sice nemůžeme nikde najít jejich speciální vánoční menu k nahlédnutí, ale jistě nebude chybět nějaká dobrota, která ke štědrému dni patří. Každopádně zde nabízejí také luxusní degustační menu plné těch nejlepších lahůdek. Cena za jedno jídlo se pohybuje od 500 Kč výše. Celková cena večeře pro dva s lahví vína tedy může být okolo 7000 Kč. 

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Vánoční večeře v Armani Hotel Dubai s výhledem na celé město

Vánoce v Dubaji jsou prostě vzrušující. Nejen kvůli krásné atmosféře, teplu, ale také zábavě. Právě proto Armani Hotel Dubai nabízí kromě luxusního ubytování také nádhernou vánoční večeři s dedchberoucím výhledem na celé město.

A co nabízí menu? Krocana s brusinkami, pečené kaštany a pudink z vánočního másla. Ano, tady se prostě na sváteční chutě a atmosféru nezapomíná. Z čeho jsme přímo nadšení, je nabídka dezertů, která je opravdu bohatá. Cena za večeři včetně alkoholických nápojů se pohybuje od 3000 Kč na osobu. 

Nechali byste si to líbit, nebo dáváte přednost české klasice?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze