Top hledané
Výsledky (0)
Praha 6 patří k nejbezpečnějším částem Prahy. Víte proč?

Stěhuji se do Villy Bianca: Pocit bezpečí je pro mě na prvním místě

Kateřina Ostrejšová
18. října 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Mladý pár krásných lidí s klíčem od vysněného domu

Hledat nové bydlení není vůbec jednoduché, mnohdy se jedná o poměrně dlouhý a dost zdlouhavý proces. Nikdo z nás totiž svoji novou adresu nechce podcenit, toužíme mít jednoduše jistotu, že jsme vybrali tu nejlepší možnost. Je tu ovšem tolik faktorů, které nás při výběru ovlivňují! Jak je nemovitost velká, kde se nachází, má zahradu a je vhodná pro děti? My jsme pro vás našli ideální řešení se všemi odpověďmi na právě položené otázky.  

Villa Bianca s nádechem modernismu  

Otevřít v galerii (5)
Villa Bianca nabízí velké bezpečí
Villa Bianca nabízí velké bezpečí Zdroj: Y&T Luxury Property

Soukromý komplex Villy Bianca byl navržen pro ty nejnáročnější klienty. Je tvořen trojúhelníkovou formací šesti budov postavených v roce 2002. Hlavní dominantou je ovšem modernistická vila Bianca navržena architektem Janem Kotěrou v roce 1910 a 1911. V třicátých letech byla přestavěna do novobarokního stylu a dlouhou dobu zela prázdnotou. Skutečný život se do ní vrátil až devadesát let po jejím vzniku a během renovace byly ponechány autentické architektonické prvky. Vznikl tak opravdový skvost.

Anglická i japonská zahrada za oknem  

Otevřít v galerii (5)
Relaxovat na zahradě by měl každý - maminka s dětmi na zahradě
Relaxovat na zahradě by měl každý - maminka s dětmi na zahraděZdroj: Freepik

Z oken celkem šesti luxusních apartmánů je radost pohledět. Uprostřed komplexu je totiž dostatek místa i pro život mimo stěny, a ten je, jak dobře víme, stejně důležitý jako život v nich. Relaxovat tu můžete na prostorné anglické zahradě, ve které bylo ponecháno mnoho původních stromů.  

V Anglii ale nekončíme a přesouváme se rovnou do Japonska, protože další oázou je i japonská zahrada, která už v dobách dávné historie sloužila jako místo klidu a pozitivní energie. Zvlášť proto bývají zahrady japonského stylu navrhovány na malém prostoru, který zobrazuje velký kus krajiny. Mechy, jezírka, kmeny stromů - to vše je symbolizuje. Umíte si představit lepší místo na odpočinek? 

"Japonské zahrady jsou vynikajícím doplňkem každého moderního bydlení. Působí jednoduše, přirozeně a dodávají klid a pocit bezpečí, a je docela jedno, na jaké ploše se rozprostírají. Jsou vlastně jakousi kombinací mnoha scenerií, z nichž každá znamená jakýsi odraz zmenšeného světa. Hlavním prvkem je harmonie, soulad a klid," 

řekla LP-Life designérka Jana Malínská, jež se zabývá realizacemi zahrad.

A právě bezpečí je to, co by mohlo být synonymem Prahy 6.

Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6
Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6, Praha 6
 

V náruči plném bezpečí  

Otevřít v galerii (5)
Villa Bianca nabízí velké bezpečí
Villa Bianca nabízí velké bezpečí Zdroj: Y&T Luxury Property

Jednou z obrovských výhod Villy Bianca je její lokalita. Nachází se na Praze 6 na rozhraní Dejvic a Bubenče. Komplex o rozloze více než 12 000 metrů čtverečních nabízí 24hodinovou bezpečnostní službu. A zvlášť pokud máte děti, tak věříme, že tuto možnost oceníte.  

A pouze Bubeneč se může pyšnit svým atraktivním prostředím plným elegantních vil a hned čtyřmi budovami velvyslanectví. Může být někde ještě bezpečněji? A přitom je zcela zachováno vaše soukromí.

Otevřít v galerii (5)
Mladý pár dostává klíče od domova
Mladý pár dostává klíče od domovaZdroj: Freepik

Praha 6 je jednou z nejbezpečnějších pražských čtvrtí 

Věděli jste, že městská část Praha 6 je považována za jednu z nejbezpečnějších? Téměř každý třetí trestný čin je objasněn a přibližně každé sedmé ukradené vozidlo je vypátráno. Městská část se mimo jiné aktivně zapojuje do řešení problému bezdomovectví, a to díky ustavičné práci policistů, strážníků a hasičů. Jedno je jisté - tady mít strach opravdu nemusíte! 

“Nezanedbatelnou roli zde totiž hraje právě prevence kriminality u nejvíce ohrožených skupin populace, jako jsou mládež a senioři,“  

uvedla bývalá zastupitelka městské části Prahy 6 Petra Kolínská

Otevřít v galerii (5)
Štastná rodina na procházce v zeleni
Štastná rodina na procházce v zeleniZdroj: Freepik

Hodně zeleně nejen “doma” 

Villa Bianca nejen že se nachází v bezpečné lokalitě, ale i v diplomatické čtvrti blízko parku Stromovka. Chodíte rádi běhat, posedět do parku, hrát si s dětmi - tady najdete všechno! A to i veškerou občanskou vybavenost včetně mezinárodních škol a školek.  

"Bezpečné bydlení je zejména pro rodiny naprosto nejdůležitějším ukazatelem při výběru bydlení. A nejen pro ně. Rozhodně nikdo nechce, aby se bál otevřít domovní dveře, nebo aby musel přemýšlet nad tím, zda se děti dostaly bezpečně ze školy. Dnešní moderní domy proto nabízejí již ve standardu mnohé bezpečnostní služby, včetně 24hodinového servisu recepce. Pocit bezpečí je naprostou prioritou, a musím říci, že právě česká metropole tento typ bydlení nabízí, zejména v lukrativních vilových čtvrtích. Občanská vybavenost je dnes dalším důležitým kritériem,"

řekla LP-Life psycholožka Miroslava Koníčková.  

"V případě dětí by měl být domov bezpečným výchozím bodem, kde mohou najít pocit bezpečí z kterého mohou dále poznávat okolní svět. Při výchově dětí je to jeden z nejdůležitějších faktorů, který má vliv na jejich formování a ovlivňuje, jak bude dítě v budoucnu vnímat svět. Vzhledem k tomu, že jsou děti velmi vnímavé, je důležité, aby se i jejich okolí cítilo bezpečně a nepřenášelo na ně pocity strachu,"

doplňuje pro LP-Life psycholožka Kristýna Černá.

Poloha zajišťuje také perfektní dostupnost do centra města a na mezinárodní letiště v Ruzyni. Rezidence je v pětiminutové docházkové vzdálenosti od stanice metra Hradčanská.  

Ať už se při výběru nového bydlení zaměřujete na cokoliv, myslíme si, že komplex Villy Biancy vám nabídne téměř všechno. Bezpečí, svobodu, prostor, ale i vše potřebné na dosah ruky. A taková místa už se dnes hledají jen těžko. Tak co, budete právě vy novým obyvatelem? 

Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6
Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6, Praha 6
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: