Top hledané
Výsledky (0)
Čerstvý vzduch, výhled do zeleně i přímá dostupnost do Prahy? Víme, kde žít.

Stěhuji se do vily: Nesním, ale žiju

Martina Šmalclová
10. listopadu 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Muž a žena u vily

Když zavřete oči a představíte si svůj budoucí domov, co vidíte? Sebe uprostřed prostorné a prosklené vily, jak se zasněně díváte do přilehlých lesů a zeleně? Nebo snad sebe v obývacím pokoji, vedle krbu, jak s knížkou nebo šálkem kávy v ruce nasloucháte zvuku praskajícího dřeva? Máme pro vás dobrou zprávu. Už nesněte. Bereme vás na výlet, a to hned teď. Zastávka? Vila za Prahou!

Není vila jako vila

Když se řekne dřevostavba, představíte si malý bungalov nebo nemovitost spíchnutou horkou jehlou? Pokud nějakou vlastníte, pak dobře víte, že tomu tak rozhodně není. Důkazem je i tato nadčasová nízkoenergetická vila s dispozicí 5+kk, za kterou stojí přední architekt Ján Strcula. Nemovitost je propracovaná do nejmenších detailů a postavena s láskou. Navíc umožňuje budoucímu majiteli přizpůsobit si ji k obrazu svému. Jak to?

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m, Okolí Prahy
Otevřít v galerii (6)
Vila za Prahou - ložnice
Vila za Prahou - ložniceZdroj: Y&T Luxury Property

Chvíle pro všechny kreativce

Prodává se totiž ve stavu white walls, to znamená před dokončením finálních povrchů. Jaký kabátek tak vila dostane už je ve vašich rukách. Překypujete nápady a máte chuť se při budování vysněného hnízda pořádně vyřádit a nechat se unášet na vlně fantazie? Skvělá zpráva, navíc můžete radostí skákat až do stropu. A to myslíme doslova. Vysoké stropy jsou totiž jednou z dominant vily.

Soukromí až na prvním místě

Obývací pokoj s krbem i terasou a s přímým vstupem do zahrady, hlavní ložnice s koupelnou nebo galerie? To je jen začátek. Pokud navíc patříte k těm, kteří si rádi střeží své soukromí, i tady můžete nemovitosti připsat plusové body. Perfektní umístění s výhledem do přírody se o to postará.

Otevřít v galerii (6)
Žena v přírodě
Žena v příroděZdroj: Pixabay.com/jillwellington

Vzhůru za zábavou

Kam vyrazit, až se nové nemovitosti nabažíte? Možností je celá řada. Veškerou občanskou vybavenost máte doslova po ruce – restaurace, kvalitní školy a školky, hudební školy, gymnázium, sportoviště, lékaře i příležitosti k nákupům najdete v blízkosti. A kam pro změnu za zábavou? I tohle máme pod palcem.  

Zámek Berchtold: Pro malé i velké

Pro milovníky architektury a památek je v blízkosti zámek Berchtold s dětským rájem, sportcentrem a wellness. Ten tvoří spolu s přilehlým okolím unikátní místo pro trávení volného času. Ať už je vám tedy 10 let nebo 50 let, dáváte přednost vychlazené desítce před činkou, nedáte dopustit na vířivou koupel a masáže či jste vášnivými fanoušky rybolovu, cyklistiky nebo třeba tenisu, tady si vyberete.

Otevřít v galerii (6)
Zámek Berchtold
Zámek BerchtoldZdroj: Zamekberchtold.cz
Otevřít v galerii (6)
Zámek Berchtold
Zámek BerchtoldZdroj: Zamekberchtold.cz

Pro golfisty i cyklisty

Za zmínku stojí také přilehlá golfová hřiště. Jedno takové se nachází v přibližně 6km vzdáleném Hotelu Zámku Štiřín, další pak v 8km vzdáleném Golf OAKS Prague – Nebřenice, spadající pod obec Popovičky. Rádi si místo golfové hole šlápnete do pedálů? Pak vyzkoušejte 8km dlouhou trasu Kunice – Mirošovice – Šmejkalka. Z obce Kunice, ve které se luxusní vila nachází, pak můžete vyrazit do blízkých Strančic a užít si luxusní 20km dlouhou cyklotrasu Strančice – Velké Popovice – Kamenice – Nová Grybla.

Otevřít v galerii (6)
Žena hrající golf
Žena hrající golfZdroj: Profimedia

Dobroty do žaludku

Že po sportu člověku vyhládne? Na to vemte jed! A věřte, že nebudete vědět, kam vyrazit dřív. Oběd nebo večeři si můžete užít na výše zmíněném zámku Berchtold, v hotelu Park Hotel Popovičky, nebo třeba v restauraci Velkopopovická Kozlovna. Milovníci dobré místní kávy a domácích dobrot pak nejspíš neodolají kavárně Andělka ve Velkých Popovicích, která je současně i vzdělávacím rodinným centrem. Luxusní espresso a dort vám naservírují také v blízkých Senohrabech v kavárně café33.

Otevřít v galerii (6)
Ženy v restauraci
Ženy v restauraciZdroj: Freepik.com/senivpetro

Čas je relativní

Až se posilníte, můžete vyrazit za další zábavou. Už jste navštívili přírodní rezervaci Lom u Chlumu? Pivovar Velké Popovice? Zámek Pyšely? Památník Josefa Lady a jeho dcery Aleny v Hrusicích? Pravděpodobně ještě ne. Nevadí, máte čas. Je přeci relativní, ne? Vsadíme boty, že v srdci přírody, daleko od všeho stresu kolem, získáte pocit, že ho máte najednou zase dost. A pokud se vám přeci jen zasteskne po ruchu velkoměsta nebo vás zavolají pracovní povinnosti, pamatujte, že to máte do Prahy co by kamenem dohodil…

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: 
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506