Top hledané
Výsledky (0)
Máte-li rádi opravdu originální designy, máme pro vás lahůdku v podobě luxusních stolů do interiéru. Pokud ještě navíc tíhnete k automobilům, představíme vám kousky, které vás doslova nadchnou.

Štěpán Marek: luxusní interiéry s vůní benzínu

Eva Ledecká
19. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Štěpán Marek se zabývá návrhem a výrobou luxusních interiérů s vůní benzínu. Jako základ pro svou tvorbu používá motory nebo jiné části automobilů zvučných jmen. Je libo stůl z disku Porsche? Sníte o kompletním interiéru z Ferrari motoru? Fantazii se meze nekladou. 

Záleží jen na Vás, zda Vám Štěpán Marek dodá „jen“ stůl nebo navrhne a vyrobí kompletní interiér. Vždy od něj dostanete naprosto neotřelé umělecké dílo, které podtrhne vaši individualitu a zálibu v automobilech.

Luxusní interiéry pro fanoušky automobilismu

Vynikají ručním kvalitním zpracováním a jsou u nich použity reálné části automobilů.

Povrchová úprava a kombinace materiálů takovéhoto interiéru bude provedena přesně podle vašeho přání. Hlavy a sání mohou být kombinovány s kamenem, blok motoru s kůží a disk s dřevem. Vše je otázka jen vašeho vkusu a preferencí.

Vygravírovaný monogram nebo logo vaší firmy a vlastnoruční podpis výrobce už je „jen“ pomyslnou třešničkou na dortu.

Štěpán Marek Vám vždy dodá jedinečné umělecké dílo propracované do posledního detailu.

Loftové byty Praha 220m
Loftové byty Praha 220m, Praha 6

Luxusní stoly z luxusních vozů

Exkluzivní stůl s bloku motoru Ferrari F430 s galvanicky chromovanými písty a ručně vyráběným víkem motoru bude unikátní designovou ozdobou interiéru. Stejně jako luxusní stůl ze závodních disků Ferrari s niklovanými nohy stolu a s logem Ferrari v centrální matici.

Na stolek z disku Porsche Turbo byl použit zadní disk , který je vysoce vyleštěný a je doplněn nohama z masivního smrkového dřeva.

Dopřejte si sklenku vynikající whiskey na stolku ze 4 válcového motoru Mercedes Benz Ponton s horní polovinou hliníkových nohou potažených kůží. Bude chutnat stejně výjimečně jako z luxusního stolku z motoru Jaguar, jehož hlava je leštěna do vysokého lesku. Má zlacené šrouby a matice a základní kamenná deska je vyrobena z luxusního Onyxu.

Pořiďte si originál

Pokud si necháte vyrobit takový stůl (ceny se pohybují od 50 000 Kč výše), můžete si být jisti, že vlastníte naprostý originál. Tak jako například pan Mansory, dvorní úpravce Rolls Royce, někteří členové Feerari owners Clubu a další významní obchodníci, bankéři a milovníci automobilů, luxusu a individuality.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
SM design
Ing. Štěpán Marek České Budějovice
+420 777 069 768