Top hledané
Výsledky (0)
Je Bianca pod vlivem svého manžela?

Strach o Biancu Censori: Před Kanyem Westem ji zachraňují rodiče, podle fanoušků vypadá jako týraná

Denisa Zajíčková
27. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Kanye West a Bianca Censori budí vášně

Jednou z nejkontroverznějších postav amerického showbyznysu je Bianca Censori, manželka Kanyeho Westa. Fanoušci na sociálních sítích hojně spekulují, zda je jejich vztah opravdu šťastný nebo jde o přetvářku. Půvabná brunetka totiž nosí outfity, nad kterým nejeden módní guru kroutí hlavou a příliš šťastně u toho nevypadá. 

Odvážné outfity nosí Bianca často
S tímto outfitem si vyrazila Bianca koupit nové Porsche
Bianca často volí průhledné outfity
Outfitu něco chybí, ale Biance to nevadí

Převlékací panenka - tak často fanoušci titulují Biancu Censori, manželku Kanyeho Westa, která se obléká mimořádně vyzývavě. A to není jediné. Nedávno, když zvolila svítivě zelné silonky, zachytily fotografové dokonce ruku Westa hluboko v jejím klíně.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Bianca je samý zákaz

Kdyby to bylo zlobení dvou puberťáku na začátku vztahu, jistě by to fanoušci přešli mrknutím oka. Rapper se ke své manželce prý ale nechová zrovna nejlépe. Má ji jako výstavní kus na trhu, na veřejnosti ji často sexuálně obtěžuje a nikdo nikdy neviděl ani náznak její odporu či odmítnutí - jako by snad věděla, že to snad ani nemá cenu.

West ji totiž nejen, že strojí do extravagantních modelů, které jsou někdy až za hranicí slušnosti. Také jí například zakázal užívání sociálních sítích, určuje, kdy může cvičit, mluvit nebo s kým se smí vídat. A to ani zdaleka nenaplňuje znaky rovnoprávného vztahu. Snad, že by to byla hra mezi nimi, kterou si koření vztah. Právě outfity, které ji rapper vybírá, jsou však nejčastějším zdrojem kontroverzí kolem nich.

Nedávno se dokonce k celé situaci vyjádřil i její otec Leo Censori, který vyžaduje setkání v Austrálii kvůli obavám, které kvůli jejich vztahu má. Trápí ho zejména oblečení, ve kterém se jeho dcera objevuje na veřejnosti. Podle něj proměňuje Kanye jeho dceru na "nevkusný objekt". Bianca zatím však neví, zda se setkání uskuteční. Prý je znepokojená, jak by otec mohl reagovat na jejich budoucí společné plány. Nedávno také přiletěla do USA Biančina matka Alexandra, aby svou dceru zachránila. Je tak jasné, že obavy nemají jen fanoušci.

Otevřít v galerii (1)
Svou manželku si Kanye pečlivě hlídá
Svou manželku si Kanye pečlivě hlídáZdroj: Profimedia

Nový trend punčoch bez kalhotek?

Obvykle se Bianca objevuje ve společnosti jen s pruhem látky přes prsa a na spodní části těla má neonové punčocháče - a pod nimi často nemá kalhotky. Stejně tak v případě, že si vezme na horní část triko či body, vždy je průhledné. Každý má tak výhled na její prsa a bradavky. Občas se k tomu ještě přidá Kanye, který Biance punčochy stahuje z pozadí tak, aby odkrývaly ještě víc. A k luxusu to pak má skutečně daleko.

Že by se své ženy nemohl nabažit? Běžně ji bez ostychu osahává na veřejnosti v rozkroku, na bocích, v klíně. Intimnosti na veřejnosti u nich nejsou nic nového. Na druhou stranu - poté, co se na lodi v Benátkách věnovali na lodi orálnímu sexu a dostali za to zákaz ještě někdy do města přijet, už málo koho překvapí. Snad jen ty vyděšené výrazy manželky, když je vedle něj...

Kanye West a jeho kontroverzní pověst

V oblasti současné hudby je jen málo postav tak vlivných jako Kanye West. Narodil se 8. června 1977 v Atlantě a jeho vliv dnes sahá daleko za hranice hudby, proniká do módy, podnikání, a dokonce i do politiky. 

Westova cesta ke slávě je přitom velmi krkolomná. Vyrůstal v Chicagu a už od mládí projevoval vášeň pro hudbu a umění. Přestože čelil mnoha výzvám a neúspěchům, včetně téměř smrtelné autonehody, která mu zlomila čelist, West vytrval a své místo na výsluní si získal. Dnes se z pomyslného trůnu však shazuje sám - více než pro svou hudbu je známý skandály - od jeho provokativních vystoupení a náhlých výbuchů až po kontroverzní výroky na sociálních médiích. 

S ostatními umělci bojuje

West se stal jedním z nejdiskutovanějších a nejkontroverznějších umělců své doby. Pravděpodobně je vůbec jediný, kterého tehdejší americký prezident Barack Obama označil za pitomce. Předcházeltomu možná nejznámější jeho počin na předávání cen MTV Video Music Awards v roce 2009. Během předávání ocenění pro nejlepší videoklip ženské umělkyně přerušil West přijetí ceny Taylor Swift a prohlásil, že Beyoncé byla podle něj skutečná vítězka s klipem Single Ladies. Tento incident vyvolal nejen bouři reakcí, ale také diskusi o respektu vůči ostatním umělcům.

Později dokonce vedl veřejnou válku s Taylor Swift. To mu ještě sekundovala jeho bývalá manželka Kim Kardashian. Zveřejnil například song, kde cíleně shazoval Taylor, Kim pak ale dokázala, že mladá zpěvačka o všem věděla a fanoušci ji na sociálních sítích označovali za hada. Později napsal West song, kde se jí omluvil.

Zdroj: redakce, pagesix.com, hollywoodlife.com, usmagzaine.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze