Top hledané
Výsledky (0)
Jak vypadaly letošní Vánoce u českých a slovenských osobností?

Štědrý večer u celebrit: Vzpomínky na zesnulé, vysmáté selfies i první Vánoce ve třech

Šárka Peková
26. prosince 2020
+ Přidat na Seznam.cz
6 minut
Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem a dcerou Ruminkou

Vánoce jsou bezesporu nejkrásnějším svátkem v roce, na který se těší většina z nás, a nic na tom nezmění ani nepříjemná situace kolem koronaviru. Užíváme si klid a pohodu u vánočního stromku a samozřejmě trávíme čas s těmi nejbližšími. V podobném duchu tráví Vánoce i slavné osobnosti a právě ony se rády pochlubí fotkami u stromečku. Pojďte s LP-Life nahlédnout do jejich soukromí a podívat se, jak to u nich doma letos vypadalo! 

Richard Krajčo a Karin Krajčo Babinská

Otevřít v galerii (7)
Richard Krajčo s manželkou Karin
Richard Krajčo s manželkou KarinZdroj: Archiv Richarda Krajča a Karin Krajčo Babinské

Známý český zpěvák Richard Krajčo trávil Štědrý večer společně se svojí manželkou Karin.

„Krásné, klidné a požehnané svátky v kruhu těch, které milujeme. A s myšlenkou na všechny, co s námi nemohou být. Máme je v srdcích. Ať při nás stojí všichni dobří Andělé,“

napsali manželé Krajčovi k vánočnímu snímku, na němž se k sobě zamilovaně tisknou u vánočního stromku.

Frontman kapely Kryštof vydal před Vánoci píseň Vánoční, kterou nazpíval společně s božským Karlem Gottem. Zároveň prozradil, že tuto píseň napsal před dvěma lety a pak dlouho hledal odvahu, než legendárnímu zpěvákovi zavolal a zeptal se ho, jestli by se na ní nechtěl podílet. Zanedlouho se Mistr ozval s prosbou, jestli by kromě tohoto songu nezkusil ještě něco pro něho a pro Charlotte. Teprve pak se dozvěděl, že je Karel vážně nemocný a umírá. Na tvorbě klipu Vánoční se jako režisérka podílela hudebníkova manželka Karin Krajčo Babinská. Je tedy zřejmé, že ve svém vánočním vzkazu vzpomínají nejen na své zesnulé blízké, ale i na samotného Mistra.

Majk Spirit s manželkou Marií

Otevřít v galerii (7)
Majk Spirit s manželkou Marií a dcerou Arií
Majk Spirit s manželkou Marií a dcerou AriíZdroj: Archiv Majka Spirita

Slovenský rapper Majk Spirit se u vánočního stromku rozněžnil nad svojí malou dcerkou Arií, která společně s ním a jeho manželkou Marií slavila první Štědrý večer.

„Já už nechci nic od Ježíška, my už máme jednoho Ježíška doma. Krásné Vánoce všem, užijte si čas se svými rodinami ti, co jste pohromadě, není to samozřejmost,“

napsal pod dojemnou fotku oblíbený hudebník.

Michal Dušička, známý pod svým pseudonymem Majk Spirit, zažil letos rok snů, alespoň co se soukromého života týče. Kromě narození holčičky se na začátku roku zasnoubil se svojí partnerkou, ukrajinskou modelkou Marií. V létě si zamilovaný pár řekl ano před svými nejbližšími a zároveň novomanželé oznámili světu, že čekají miminko. Dne 1. října 2020 se Majk Spirit stal pyšným otcem a jak se zdá, je beznadějně zamilovaný jak do své půvabné manželky, tak i do své dcerky. 

Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Otevřít v galerii (7)
Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem a dcerou Ruminkou
Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem a dcerou RuminkouZdroj: Archiv Moniky Bagárové

Své první Vánoce zažila i dcerka zpěvačky Moniky Bagárové a MMA zápasníka Makhmuda Muradova. Před rokem přímo u vánočního stromku světu oznámili, že čekají miminko, a letos si už Štědrý večer užívali ve třech.

„Teď už je tu s námi náš poklad, naše holčička. Život dostal úplně jiný rozměr. Těšíme se na naše první Vánoce s Ruminkou,“

napsala dojatá Monika, která měla letos dvojnásobný důvod k radosti, protože se zasnoubila její mladší sestra Natálie.

„To byl ale nádherný večer. Natálko a Míšo, mám z vás radost, bůh vám žehnej po celý život, který jste se rozhodli spolu sdílet. Budu při vás vždy stát a nejen já, ale celá rodina,“ napsala od srdce dojatá Monika. U rodiny Bagárových jsou Vánoce zejména o společných chvílích s rodinou a přáteli. Samotná zpěvačka si momentálně naplno užívá mateřskou dovolenou, na které je od konce května.

Roman Vojtek a Petra Vojtková

Otevřít v galerii (7)
Roman Vojtek s manželkou Petrou a synem Nathanielem
Roman Vojtek s manželkou Petrou a synem NathanielemZdroj: Archiv Romana Vojtka

Herec a zpěvák Roman Vojtek trávil Štědrý večer se svojí manželkou Petrou a teprve měsíčním synkem Nathanielem, který se narodil přesně před měsícem, 24. listopadu.

„My už svůj dáreček dostali přesně před měsícem… Ten nejkrásnější. Mějte krásné svátky, milí přátelé, a prožijte je s těmi, které milujete, a oni milují vás. Dobrou a děkujeme, Ježíšku!“

vzkázal všem Vojtek. Samotná manželka Petra se na sociálních sítích svěřila, že u vánočního stromku plakala štěstím.

Ještě před narozením třetího potomka bojoval známý herec s koronavirem, který pravděpodobně chytil od svých dětí z předchozího manželství s Terezou Vojtkovou, a tak všichni tři museli být v domácí karanténě. Jeho druhá manželka Petra byla v tu dobu v 9. měsíci těhotenství, proto se od nich raději odstěhovala, aby se také nenakazila. Naštěstí vše dopadlo dobře a teď už si mohou společně užívat klidné svátky.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Markéta Konvičková

Otevřít v galerii (7)
Markéta Konvičková s dcerou Amálií
Markéta Konvičková s dcerou AmáliíZdroj: Archiv Markéty Konvičkové

Česká zpěvačka Markéta Konvičková také patří mezi slavné osobnosti, které letošní Vánoce oslavily poprvé ve třech. Společně se snoubencem, pilotem a bývalým moderátorem Reném Kubošem si užívali vánoční pohodu s tříměsíční dcerkou Amálkou.

Těhotenství bylo přitom pro zpěvačku Markétu Konvičkovou jako požehnání. V minulosti bojovala talentovaná umělkyně se vzácným nádorem na vaječníku a poté brala léky, kvůli nímž přišla o vlasy, a kromě toho ještě dost otékala. Vše se ale nakonec v dobré obrátilo, Markéta otěhotněla a v září porodila zdravou holčičku i přesto, že se Amálka rozhodla přijít na svět o několik týdnů dříve.

„Náš největší dárek pod stromečkem. Nic víc si už ani nemůžu přát. Je požehnání mít zdravou rodinu,“

komentovala jednu ze svých vánočních fotek šťastná zpěvačka.

Simona Krainová a Karel Vágner

Otevřít v galerii (7)
Simona Krainová s rodinou
Simona Krainová s rodinouZdroj: Archiv Simony Krainové

Česká topmodelka letos nesázela na dokonale „vymazlené“ fotky od vánočního stromku, ale dala přednost autenticitě, která zachycuje upřímné štěstí a lásku. Pochlubila se všem i nejkrásnějšími dárky, které vyrobili její synové, Bruno a Max, se vzkazem „Mami, mám Tě rád“ a „Nejlepší maminka na světě“. Samotná Simona k těmto dárkům dodala, že jsou pro ni nejlepšími dárky na světě proto, že jsou z čisté lásky. Na vánočním snímku samozřejmě nechybí ani Simonin manžel Karel Vágner nebo psí miláček Angela, kterého si populární modelka pořídila letos v létě.

Kvůli svému novému mazlíkovi však ředitelka a patronka modelingové soutěže Czechoslovak TopModel čelila ostré kritice, protože ji její sledující na sociální síti nařkli z toho, že si extrémně malou čivavu pořídila v množírně. Simona však zachovala chladnou hlavu a později všechny pochybovače informovala o tom, že její pejsek má papíry. Poté si na ni došlápl i známý veterinář Jiří Žák, kterému se nelíbilo video, na němž Angela okusuje malý klacík, který může dle jeho slov způsobit její fence problémy. Kritika nekritika, psí holčička vypadá naprosto spokojeně a společně s rodinou Simony Krainové oslavila své první Vánoce.

Dara Rolins a Matěj Homola

Otevřít v galerii (7)
Dara Rolins s dcerou Laurou a Matějem Homolou
Dara Rolins s dcerou Laurou a Matějem HomolouZdroj: Archiv Dary Rolins

Slovenská zpěvačka Dara Rolins jako již tradičně trávila vánoční svátky společně s otcem své dcery Laury Matějem Homolou. Populární Slovenka žijící v Česku se pochlubila vánočním selfie, z něhož vyzařuje pohoda i veselá nálada. Přestože zpěvačka s frontmanem kapely Wohnout už dlouhá léta nežije, vycházejí spolu skvěle a zároveň pro oba jsou Vánoce sladkou tečkou každého roku.

„Naše „první“ Vánoce. Tradice, kterou jako rodinka dodržujeme odjakživa. Vždy o den dříve, dnes s Matějem u nás doma. Mám velké štěstí, že mám tak skvělou rodinu. My obě. Skvělou a velkou na všechny směry,“

napsala pod společný snímek u stromečku zpěvačka. Půvabná Dara Rolins je sice od rozchodu s rapperem Rytmusem stále nezadaná, na Vánoce má však díky této tradici jistotu, že vždycky bude mít muže po svém boku.

Doufáme, že i vy jste strávili letošní Štědrý večer v kruhu svých nejbližších podobně jako naše české a slovenské celebrity... 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze