Štědrý večer u celebrit: Vzpomínky na zesnulé, vysmáté selfies i první Vánoce ve třech

Jak vypadaly letošní Vánoce u českých a slovenských osobností?
26. prosince 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Vánoce jsou bezesporu nejkrásnějším svátkem v roce, na který se těší většina z nás, a nic na tom nezmění ani nepříjemná situace kolem koronaviru. Užíváme si klid a pohodu u vánočního stromku a samozřejmě trávíme čas s těmi nejbližšími. V podobném duchu tráví Vánoce i slavné osobnosti a právě ony se rády pochlubí fotkami u stromečku. Pojďte s LP-Life nahlédnout do jejich soukromí a podívat se, jak to u nich doma letos vypadalo! 

Richard Krajčo a Karin Krajčo Babinská

Richard Krajčo s manželkou Karin
Richard Krajčo s manželkou Karin • Zdroj: Archiv Richarda Krajča a Karin Krajčo Babinské

Známý český zpěvák Richard Krajčo trávil Štědrý večer společně se svojí manželkou Karin.

„Krásné, klidné a požehnané svátky v kruhu těch, které milujeme. A s myšlenkou na všechny, co s námi nemohou být. Máme je v srdcích. Ať při nás stojí všichni dobří Andělé,“

napsali manželé Krajčovi k vánočnímu snímku, na němž se k sobě zamilovaně tisknou u vánočního stromku.

Frontman kapely Kryštof vydal před Vánoci píseň Vánoční, kterou nazpíval společně s božským Karlem Gottem. Zároveň prozradil, že tuto píseň napsal před dvěma lety a pak dlouho hledal odvahu, než legendárnímu zpěvákovi zavolal a zeptal se ho, jestli by se na ní nechtěl podílet. Zanedlouho se Mistr ozval s prosbou, jestli by kromě tohoto songu nezkusil ještě něco pro něho a pro Charlotte. Teprve pak se dozvěděl, že je Karel vážně nemocný a umírá. Na tvorbě klipu Vánoční se jako režisérka podílela hudebníkova manželka Karin Krajčo Babinská. Je tedy zřejmé, že ve svém vánočním vzkazu vzpomínají nejen na své zesnulé blízké, ale i na samotného Mistra.

Majk Spirit s manželkou Marií

Majk Spirit s manželkou Marií a dcerou Arií
Majk Spirit s manželkou Marií a dcerou Arií • Zdroj: Archiv Majka Spirita

Slovenský rapper Majk Spirit se u vánočního stromku rozněžnil nad svojí malou dcerkou Arií, která společně s ním a jeho manželkou Marií slavila první Štědrý večer.

„Já už nechci nic od Ježíška, my už máme jednoho Ježíška doma. Krásné Vánoce všem, užijte si čas se svými rodinami ti, co jste pohromadě, není to samozřejmost,“

napsal pod dojemnou fotku oblíbený hudebník.

Michal Dušička, známý pod svým pseudonymem Majk Spirit, zažil letos rok snů, alespoň co se soukromého života týče. Kromě narození holčičky se na začátku roku zasnoubil se svojí partnerkou, ukrajinskou modelkou Marií. V létě si zamilovaný pár řekl ano před svými nejbližšími a zároveň novomanželé oznámili světu, že čekají miminko. Dne 1. října 2020 se Majk Spirit stal pyšným otcem a jak se zdá, je beznadějně zamilovaný jak do své půvabné manželky, tak i do své dcerky. 

Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem a dcerou Ruminkou
Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem a dcerou Ruminkou • Zdroj: Archiv Moniky Bagárové

Své první Vánoce zažila i dcerka zpěvačky Moniky Bagárové a MMA zápasníka Makhmuda Muradova. Před rokem přímo u vánočního stromku světu oznámili, že čekají miminko, a letos si už Štědrý večer užívali ve třech.

„Teď už je tu s námi náš poklad, naše holčička. Život dostal úplně jiný rozměr. Těšíme se na naše první Vánoce s Ruminkou,“

napsala dojatá Monika, která měla letos dvojnásobný důvod k radosti, protože se zasnoubila její mladší sestra Natálie.

„To byl ale nádherný večer. Natálko a Míšo, mám z vás radost, bůh vám žehnej po celý život, který jste se rozhodli spolu sdílet. Budu při vás vždy stát a nejen já, ale celá rodina,“ napsala od srdce dojatá Monika. U rodiny Bagárových jsou Vánoce zejména o společných chvílích s rodinou a přáteli. Samotná zpěvačka si momentálně naplno užívá mateřskou dovolenou, na které je od konce května.

Roman Vojtek a Petra Vojtková

Roman Vojtek s manželkou Petrou a synem Nathanielem
Roman Vojtek s manželkou Petrou a synem Nathanielem • Zdroj: Archiv Romana Vojtka

Herec a zpěvák Roman Vojtek trávil Štědrý večer se svojí manželkou Petrou a teprve měsíčním synkem Nathanielem, který se narodil přesně před měsícem, 24. listopadu.

„My už svůj dáreček dostali přesně před měsícem… Ten nejkrásnější. Mějte krásné svátky, milí přátelé, a prožijte je s těmi, které milujete, a oni milují vás. Dobrou a děkujeme, Ježíšku!“

vzkázal všem Vojtek. Samotná manželka Petra se na sociálních sítích svěřila, že u vánočního stromku plakala štěstím.

Ještě před narozením třetího potomka bojoval známý herec s koronavirem, který pravděpodobně chytil od svých dětí z předchozího manželství s Terezou Vojtkovou, a tak všichni tři museli být v domácí karanténě. Jeho druhá manželka Petra byla v tu dobu v 9. měsíci těhotenství, proto se od nich raději odstěhovala, aby se také nenakazila. Naštěstí vše dopadlo dobře a teď už si mohou společně užívat klidné svátky.

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí, Praha 6

Markéta Konvičková

Markéta Konvičková s dcerou Amálií
Markéta Konvičková s dcerou Amálií • Zdroj: Archiv Markéty Konvičkové

Česká zpěvačka Markéta Konvičková také patří mezi slavné osobnosti, které letošní Vánoce oslavily poprvé ve třech. Společně se snoubencem, pilotem a bývalým moderátorem Reném Kubošem si užívali vánoční pohodu s tříměsíční dcerkou Amálkou.

Těhotenství bylo přitom pro zpěvačku Markétu Konvičkovou jako požehnání. V minulosti bojovala talentovaná umělkyně se vzácným nádorem na vaječníku a poté brala léky, kvůli nímž přišla o vlasy, a kromě toho ještě dost otékala. Vše se ale nakonec v dobré obrátilo, Markéta otěhotněla a v září porodila zdravou holčičku i přesto, že se Amálka rozhodla přijít na svět o několik týdnů dříve.

„Náš největší dárek pod stromečkem. Nic víc si už ani nemůžu přát. Je požehnání mít zdravou rodinu,“

komentovala jednu ze svých vánočních fotek šťastná zpěvačka.

Simona Krainová a Karel Vágner

Simona Krainová s rodinou
Simona Krainová s rodinou • Zdroj: Archiv Simony Krainové

Česká topmodelka letos nesázela na dokonale „vymazlené“ fotky od vánočního stromku, ale dala přednost autenticitě, která zachycuje upřímné štěstí a lásku. Pochlubila se všem i nejkrásnějšími dárky, které vyrobili její synové, Bruno a Max, se vzkazem „Mami, mám Tě rád“ a „Nejlepší maminka na světě“. Samotná Simona k těmto dárkům dodala, že jsou pro ni nejlepšími dárky na světě proto, že jsou z čisté lásky. Na vánočním snímku samozřejmě nechybí ani Simonin manžel Karel Vágner nebo psí miláček Angela, kterého si populární modelka pořídila letos v létě.

Kvůli svému novému mazlíkovi však ředitelka a patronka modelingové soutěže Czechoslovak TopModel čelila ostré kritice, protože ji její sledující na sociální síti nařkli z toho, že si extrémně malou čivavu pořídila v množírně. Simona však zachovala chladnou hlavu a později všechny pochybovače informovala o tom, že její pejsek má papíry. Poté si na ni došlápl i známý veterinář Jiří Žák, kterému se nelíbilo video, na němž Angela okusuje malý klacík, který může dle jeho slov způsobit její fence problémy. Kritika nekritika, psí holčička vypadá naprosto spokojeně a společně s rodinou Simony Krainové oslavila své první Vánoce.

Dara Rolins a Matěj Homola

Dara Rolins s dcerou Laurou a Matějem Homolou
Dara Rolins s dcerou Laurou a Matějem Homolou • Zdroj: Archiv Dary Rolins

Slovenská zpěvačka Dara Rolins jako již tradičně trávila vánoční svátky společně s otcem své dcery Laury Matějem Homolou. Populární Slovenka žijící v Česku se pochlubila vánočním selfie, z něhož vyzařuje pohoda i veselá nálada. Přestože zpěvačka s frontmanem kapely Wohnout už dlouhá léta nežije, vycházejí spolu skvěle a zároveň pro oba jsou Vánoce sladkou tečkou každého roku.

„Naše „první“ Vánoce. Tradice, kterou jako rodinka dodržujeme odjakživa. Vždy o den dříve, dnes s Matějem u nás doma. Mám velké štěstí, že mám tak skvělou rodinu. My obě. Skvělou a velkou na všechny směry,“

napsala pod společný snímek u stromečku zpěvačka. Půvabná Dara Rolins je sice od rozchodu s rapperem Rytmusem stále nezadaná, na Vánoce má však díky této tradici jistotu, že vždycky bude mít muže po svém boku.

Doufáme, že i vy jste strávili letošní Štědrý večer v kruhu svých nejbližších podobně jako naše české a slovenské celebrity... 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Šárka Peková a jsem zapálená do módy a cestování. Moji velkou slabostí je také fotbal, což je pro ženu celkem netradiční záliba, ale já jsem zkrátka sama sebou. Ve svém volnu nejraději trávím čas se svojí rodinou a přáteli. Ráda si také zajdu na procházku do přírody se svým psem Samem nebo do kina na nějakou romantickou komedii či film podle skutečné události.
Šárka Peková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m
Praha 4

Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m

5 + KK 217 m²
21 594 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Průhonicích
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej v Průhonicích

4 + 1 500 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 5 - Smíchov - 526m
Praha 5

Vila na pronájem - Praha 5 - Smíchov - 526m

526 m², ter. 24 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
69 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu na Praze 5-191m
Praha 5

Prodej rodinného domu na Praze 5-191m

5 + KK 191 m²
19 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky
Praha 5

Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky

5 + KK 189 m², ter. 41 m²
16 995 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m

6 + KK 212 m², bal. 5 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní administrativní budovy v Praze
Praha 6

Prodej luxusní administrativní budovy v Praze

966 m²
42 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

215 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku
Praha 1

Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku

3 + 1 94 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník -217m
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník -217m

5 + KK 217 m²
22 396 514 Kč
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník
Praha 4

Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník

5 + KK 217 m²
21 365 218 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji 149m
Praha 7

Luxusní byt v Troji 149m

3 + KK 149 m²
23 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks