Top hledané
Výsledky (0)

Festival Struny podzimu jde do finále: 9.11. předvede své hudební umění Herbie Hancock

Eva Ledecká
08. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Herbie Hancock

Za 21. ročníkem jedinečného hudebního festivalu Struny podzimu se již brzy zavřou dveře. Pomyslnou kliku stiskne Herbie Hancock, hvězda jazzové hudby a pianový génius.

Letošní festival Struny podzimu je velmi zdařilý. Představil jedinečné umělce z celého světa a českým divákům nabídl nezapomenutelné hudební zážitky. Čeká nás však ještě jeden koncert, na který se těší především milovníci jazzových melodií. Pozvání do Prahy přijal dnes již legendární Herbie Hancock!

Herbie Hancock
Herbie Hancock
Herbie Hancock

Herbie Hancock: ikona moderní hudby ve Fóru Karlín

Jméno Herbie Hancock není známé jen obdivovatelům jazzové hudby. Jedná se o hudebního umělce, který svou hudbu dokáže oslovit lidi a interprety vyznávající odlišný styl, jako je například R&B nebo elektronický jazz.

Herbie Hancock zahraje 9. listopadu ve Fóru Karlín. Na pódiu vystoupí společně s Jamesem Genusem hrajícím na basu, Treworem Lawrencem jr., který bude stát za bicími a luxusním saxofonistou, producentem a skladatelem Terracem Martinem.

Byt na prodej na Praze 2 - 29 m²
Byt na prodej na Praze 2 - 29 m², Praha 2

Geniální osobnost Herieho Hancocka

Herbie Hancock je čtrnáctinásobný držitel ceny Grammy. S hudbou začínal velmi brzy a už jako dítě byl u něj objeven neobyčejný hudební talent při hře na klavír. K jazzu se dostal na střední škole a v roce 1962 ho přizval Miles Davis do svého druhého legendárního kvinteta.

Poté založil vlastní kapelu s názvem Headhunters. V roce 1983 ohromil Herbie Hancock hudební svět platinovým albem Future Shock. Singl Rockit doslova otřásl tehdejším hudebním světem a Herbie si za něj vysloužil luxusní cenu Grammy. V roce 1986 získal Oscara za hudbu k filmu Round Midnight, ve kterém si dokonce zahrál.

Přijměte pozvání na jeden z nejočekávanějších luxusních koncertů letošního festivalu Struny podzimu - 9. 11. ve Fóru Karlín. Vstupenky můžete zakoupit ZDE.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Struny podzimu
STRUNY PODZIMU S.R.O. Palackého 1/740 110 00 Praha 1
224 946 508