Top hledané
Výsledky (0)

Struny podzimu: Lanois & Snares ze zdravotních důvodů NEZAHRAJÍ!

Eva Ledecká
17. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Daniel Lanois s Venetian Snaresem

Daniel Lanois ze zdravotních důvodů zrušil celé listopadové evropské turné s Venetian Snaresem. Z toho důvodu se bohužel nebude konat ani dlouho očekávaný a již zcela vyprodaný koncert, který měl proběhnout v rámci Strun podzimu v Divadle Archa 1. listopadu 2018.

Slova prezidenta festivalu Struny podzimu Marka Vrabce:

„Společný projekt Daniel Lanois x Venetian Snares nebylo bohužel možné adekvátně nahradit. Omlouváme se všem, kteří si zakoupili na koncert vstupenky a věříme, že se nám podaří toto výjimečné umělecké spojení v Praze v budoucnu představit.“ 

Vrácení vstupného

V případě zakoupení vstupenky přes web strunypodzimu.cz, nebo colosseumticket.cz je nutné kontaktovat předprodejní systém na e-mailové adrese: vstupenky@colosseum.eu. Těm, kteří k nákupu vstupenek využili online předprodejní systém GoOut, bude vstupné automaticky zasláno zpět na bankovní účet. Částka za vstupenky zakoupené na pokladně Divadla Archa bude proplacena tamtéž. Storno vstupenky bude možné jen do dne konání koncertu, tedy do 1. 11. 2018! V den koncertu bude v Divadle Archa otevřena pokladna pro případ, že by se k některým fanouškům zpráva o zrušení koncertu nedostala.

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

Osobní vzkaz fanouškům od Daniela Lanoise:

Z důvodů onemocnění bronchitidou jsem bohužel nucen zrušit své listopadové evropské turné s Venetian Snaresem. Je známo, že Venetian Snares je obrovsky silný talent a já jsem velmi hrdý na naši společnou nahrávku. O to víc mě mrzí, že si nemůžeme užít naše plánované evropské turné. Děkuji všem promotérům i fanouškům za pochopení. Zdraví je na prvním místě.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Struny podzimu
STRUNY PODZIMU S.R.O. Palackého 1/740 110 00 Praha 1
224 946 508