Top hledané
Výsledky (0)
Královna Alžběta II. dnes oslavila úctyhodných 94 let. Kdy jindy si proto připomenout její legendární outfity než právě dnes?

Styl jako královna Alžběta. Můžeme se od ní učit!

Martina Šmalclová
21. dubna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Pohodlí střídá elegance

Zapomeňte na chvíli na komfortní tenisky, děrované džíny a bavlněné tričko. Noblesní královna Alžběta II. vám ukáže, že být za dámu má své neochvějné kouzlo. Náš magazín LP-Life.cz pro vás vybral tři ikonické oufity, kterými stojí za to se inspirovat.

1) Legendární kabáty a kostýmky

Na barevné kabáty a kostýmky z luxusních a kvalitních materiálů nedá britská královna dopustit. Často je kombinuje tón v tónu společně s elegantními klobouky, deštníky či jinými doplňky. Tabu pro ni rozhodně nejsou barvy jako výrazná fuchsiová a fialová, hráškově zelená, sytě modrá, oranžová nebo třeba energická žlutá.

Otevřít v galerii (8)
Zdroj: pinterest.ca
Otevřít v galerii (8)
Zdroj: Profimedia
Přejít na e-shop
Zdroj: farfetch.com

2) Barevný šmrnc

A v duchu výrazných odstínů se nese i druhý luxusní outfit, který má šmrnc a šťávu. Královna vás přesvědčí, že i když budete na dortu sfoukávat několik desítek svíček, rozhodně to nutně neznamená, že do svého šatníku musíte zařadit neutrální a zemité odstíny. Pokud se v černé nebo šedé necítíte dobře, proč se do nich zbytečně nutit?! Tento červeno-fuchsiový kousek nás baví především svým lichotivým střihem a atypickým provedením.

Otevřít v galerii (8)
Zdroj: twitter.com
Přejít na e-shop
Zdroj: farfetch.com

3) Vítání jara

Na závěr se vrátíme do minulosti. V nádherných zelených květovaných šatech okouzlila Alžběta II. veřejnost v sedmdesátých letech minulého století. Že je tomu už skoro padesát let? No a co! S tímhle nadčasovým kouskem byste rozhodně udělaly parádu i dnes. Ostatně můžete se o tom přesvědčit brouzdáním po e-shopech, kde květovaných midi šatů najdete celou řadu. Tak ulovte ty svoje a nezapomeňte v nich po vzoru královny Alžběty II. vítat jaro.

Otevřít v galerii (8)
Zdroj: pinterest.com
Otevřít v galerii (8)
Zdroj: pinterest.com
Přejít na e-shop
Zdroj: farfetch.com
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Pronájem bytu na Praze 1-75m, Praha 1
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze