Top hledané
Výsledky (0)
Při vyslovení antipearle se vám možná vybaví paralela k malý bílým bonbónům v sympatické, kulaté, zelené krabičce. Nejde však o neřesti v podobě sladkostí, ale o luxusní šperky, odkazující na perly. Nechte se zlákat jejich naturální elegancí.

Stylový punk z perel - Antipearle

Mgr. Jana Höger
10. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Kdo stojí za tímto skvostem?

Za autorskou tvorbou exkluzivních šperků antipearle stojí česká práce designérky a fotografky Markéty Dlouhé Márové. Inspirace, ze kterých umělkyně čerpá, jsou propojené životní vášně související s estetikou, módou a potápěním. Kombinace pravých perel a ušlechtilých kovů, dodává úctyhodnému klenotu současný šmrnc a dávku luxusu. Drsnost kovů krotí čistota perel a provokaci střídá něžnost. V roce 2012 zvítězila značka Antipearle v Design bloku v kategorii šperk, a zároveň byla značka nominována na cenu Czech Grand Design.

Šperky pro ženy lovkyně

Celková tvorba těchto nádherných šperků by se dala označit za stylový punk s propojením podmořského světa. Glamour stylu dominuje dráždivá provokace. Jestli máte v oblibě velká dravá vodní stvoření, mořský svět, směle do toho. Kolekce Nettó je esencí čisté krásy, vzdávající hold fascinujícím sílám vodního živlu a tajemstvím oceánu. Žraločí čelisti, krabí klepeta a další krásné mořské divy se dočkaly privilegia zdobit vyvolené ženy.

Jediná hranice - styl

Pokud si na tuto luxusní okázalou krásu nevěříte, můžete zvolit „střídmější“ kolekci Petite. Ta se zaměřuje na luxusní design drahých kovů. Petite představuje 6 výjimečných perlových šperků, vyrobených z čtrnáctikarátového zlata. Pro nejnáročnější klientky jsou pak určeny výjimečné klenoty-šperky korunované malým briliantem.

Prodej pozemku se studií na výstavbu
Prodej pozemku se studií na výstavbu, Praha 4

Pokud své doplňky chcete obohatit o perly a toužíte po něčem moderním, provokativním a jedinečném, šperky Antipearle je luxusní trefa do černého.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Antipearle
Janáčkovo nábřeží 61, Malá Strana, Praha 5
+420603354677