Top hledané
Výsledky (0)
Na novou sérii se diváci mohou těšit už 27. února 2024!

Survivor 2024: Soutěžící už jsou na ostrově, Kokta porušil mlčenlivost. Některá pravidla nedávají smysl

Denisa Zajíčková
03. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Moderátorem bude znovu Ondřej Novotný. Do Karibiku se přesunul s celou rodinou

Drsnou reality show Survivor obestírá mnoho tajemství. Účastníci nesmí mluvit o tom, že do Dominikánské republiky letí bojovat o přežití, mlčet musí i jejich blízcí, kteří o nich do zahájení vysílání často mnoho týdnů vůbec nic nevědí. Jakmile nastoupí do letadla, odevzdávají telefony, případně poté během pár dní na hotelu, kde čekají na přesun na ostrov. Tak jak je možné, že pro Koktovy to neplatí? 

Vzhledem k příspěvkům Josefa Kokty na sociálních sítích je jasné, že účastníci už odletěli. Pokud tak máte podezření, že váš oblíbenec se zanedlouho objeví v televizi, bedlivě sledujte sociální sítě! Jejich marketingové týmy, které jsou dnes už běžnou součástí takových reality show, tam sice budou dávat nějaké příspěvky, bystré oči by však bez problémů poznaly, že něco tak docela nesedí...

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

Mlčení nedává smysl

Moderátor Ondřej Novotný už prozradil, že na zahájení nové série se mohou diváci těšit ve středu 27. února 2024, účastníci se obvykle prozradí o něco dříve. Zatím však musí všichni mlčet. Tedy, skoro všichni. 

O Ornelle Koktové se mluvilo už nějaký čas. Stává se, že se účastníci prozradí, protože někomu zkrátka o svém odjezdu říct musíte - obvykle máte firmu, zaměstnání nebo rodinu. A mlčenlivost každého neuhlídáte. Vlastně je až s podivem, že tohle naopak Nova nevyužívá pro svůj marketing a nenechá účastníky, aby její show pořádně „zapromovali“. To zkrátka nedává smysl!

Ještě před odletem by mohli odpovídat na zvědavé otázky fanoušků, jak se na náročné úkoly fyzicky připravují, co obnáší odjezd na tak dlouho. V Americe už dokonce dobu, po kterou se natáčí, zkrátili. Mluví se o délce asi 39 dní. Je to z důvodu, aby tam dostali velká jména. Nikdo totiž už nechtěl na dva měsíce odjet.

Otevřít v galerii (2)
Kdo si tentokrát zasoutěží o titul Survivor 2024?
Kdo si tentokrát zasoutěží o titul Survivor 2024?Zdroj: se souhlasem TV Nova

Zahraniční licence určuje pravidla

A dává to smysl. Pokud jste pozvaný do týmu slavných, máte obvykle nasmlouvaná představení, roztočené seriály, vlastní byznys, Youtube kanál. Je to dlouhá doba a vy nemáte žádné zprávy o tom, jak to tu ti, kterým svůj život svěříte do rukou, zvládají. Ukázali by svou fyzickou přípravu, zdravotní vyšetření - v tomto směru by pak své fanoušky mohli soutěžící edukovat, aby se o své zdraví pečlivě starali, co jim v testech vyšlo, jaká byla příčina.

Je však možné, že to zakazuje zahraniční licence. Nebo televizi vyhovuje vyvolávat diskuzi tím, že se jména účastníků tají. Ale je to těžké i pro jejich blízké, kteří musí někomu vysvětlit, proč doma nemají syna, dceru, partnera, maminku nebo tatínka. A to se často lží opravdu vysvětlit nedá. V době sociálních sítí je navíc snadné odhalit, že někdo je mimo Českou republiku. Schválně, jestli váš tip, kdo na Instagramu jen předstírá, že je ještě doma, bude správný!

Fandí Kokta své manželce?

Mlčení prolomil Josef Kokta, který má na ostrově milovanou ženu Ornellu. Sám se ted musí postarat o jejich tři děti. A také se naučil využívat TikTok, takže komentuje každý příspěvek o jeho ženě. Nedávno se objevilo video, kde Ornella ve svém podcastu, který má s kamarádkou Agátou Hanychovou, vypráví, že nechápe matky, které uspávají na míči, protože při tom hopsají a dítě nemá ještě ukotvený mozek. Sama by to nedělala, protože nechce pak dětem platit doučování. 

Tomu se lidé v komentářích smáli. „Jo, ty to na tom ostrově hravě zvládneš,“ psala uživatelka Zuzana. „Nemyslím si,“ připsal komentář Ornellin manžel Josef Kokta. Ten navzdory tomu, že ještě stále platí mlčenlivost pro všechny blízké, sdílí se světem starosti osamoceného otce. Není pochyb, že to zvládne na výbornou. Dvojice se nedávno objevila ve Výměně manželek, kde ukázali, že jsou sehraný tým.

Ornelly účast potvrdila také její kamarádka Agáta Hanychová, která sice nechápala, že se tam Ornella svlékne do plavek, alespoň prý ale zhubne. Dočkala se také nenávistných komentářů. Jako matka by prý na tak dlouho odjíždět neměla. Tomu se smála právě Agáta, která upozornila na to, že při třech dětech pojede matka klidně i do divočiny - hlavně, že je tam klid.

Otevřít v galerii (2)
Andrea Bezděková letos prý vyslala svého partnera, zpěváka Sebastiana
Andrea Bezděková letos prý vyslala svého partnera, zpěváka SebastianaZdroj: se souhlasem TV Nova

O kom se ještě mluví?

Soutěžit o titul Survivora by letos měla herečka Ivana Jirešová ze seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo zpěvák Sebastian, který od své partnerky Andrey Bezděkové dostal jistě cenné tipy. Na TikToku se také objevilo jméno Martin Carev, Jiří Langmajer, Jaromír Soukup nebo Martin Mikyska alias Mikýř. Uvidíme, jaká parta nás letos čeká!

Už teď je však jasné, že se objeví hned několik velkých jmen. To už prozradil sám moderátor Ondřej Novotný, který všechny ubezpečil, že se mají znovu na co těšit. On sám se už na místo konání přesunul s celou svou rodinou, jak to dělá každý rok. Jedno je však jisté - oproti soutěžícím mají přeci jen o dost lepší podmínky... 

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze