Top hledané
Výsledky (0)
Show Survivor ztrácí grády!

Získá Survivor zpátky svou pověst? Diváci vidí příčinu v penězích, o vítězi mají už dávno jasno

Denisa Zajíčková
12. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Yenifer na poslední kmenové radě překvapila oděvem

V soutěži Survivor se to poslední dobou jen hemží těmi, kteří touží po teple rodinného krbu, vydatné večeři a náruči svých nejbližších. Přežít na pustém ostrově zkrátka není žádný med, hlavně když máte sto gramů rýže na týden a mravence v místech, kam rozhodně nepatří. Jenže zatímco moderátor soutěže Survivor Ondřej Novotný stále divákům slibuje, že se budou u televizních obrazovek ještě divit, oni se diví už teď - a rozhodně ne v pozitivním smyslu.

Filip se bojí pokuty za své výroky
Ivana Jirešová si diváky získala
Ondřej Novotný slibuje, že ještě bude o co hrát
Lovci bojují do posledních sil

Posledním vypadlým soutěžícím, o kterém víme už dávno, je herečka Ivana Jirešová, která se sice nesnažila na lidi kolem sebe zapůsobit, přesto odchází jako vítěz. Diváci si ji zamilovali, v nedávném živém vysílání na ni pěly ódy a ocenili především něco, co bývala v minulých řadách samozřejmost - že neodstoupila sama pro zjevný diskomfort. Přitom v kmeni Titánů byla Ivana evidentně nejslabší, její úloha byla spíše při vaření nebo zajišťování zázemí. Jenže to není to, co diváky nejvíc rozčiluje.

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Proč Yeni nepoužila svou výhodu?

Ondřej Novotný se ve svých prohlášeních opakovaně dušuje, že se diváci ještě budou divit. Nutno říct, že se diví už teď. Například tomu, kdo letos dělal casting a zda si při výběru finálové dvacítky přeci jen nedal něco ostřejšího. Zatím ze soutěže neodstoupila jen Adéla a Denisa, Ivana sice v duelu také bojovala, ale že chce domů, to vědělo mnoho z nich.

Kdyby tomu tak nebylo, dalo by se předpokládat, že Yeni použije svou skrytou výhodu a pošle na hlasování druhý kmen. Tahle nudná, uhádaná kmenová rada k tomu přímo vybízela. Divák sice místy usínal a nechápal, proč Novotný nepřeruší diskuzi, která byla evidentně úplně o ničem a jen potvrzuje, že v Survivoru máte čas přemýšlet nad malichernostmi... Ale na výraz Lovců, až budou muset někoho pro někoho náhle hlasovat, se čekalo celou dobu. Tím spíš, když Yeni vzdala souboj o kmenovou imunitu jako první v soutěži, která byla splněním té nejděsivější můry pro všechny klaustrofobiky - musela vydržet dolévání vody až do chvíle, kdy už takřka nemohla dýchat. 

Otevřít v galerii (1)
Z kmene Titánů už mnoho členů nezbývá
Z kmene Titánů už mnoho členů nezbýváZdroj: se souhlasem TV Nova

Byl vítěz letošní série prozrazen?

Právě ona má být přitom podle mnoha diskuzí na sociálních sítích vítězem letošního Survivoru. Tahle informace se začala v diskuzích objevovat jen pár dní zpátky. Je snad možné, že už má produkce dotočeno? Ze zdroje blízkého natáčení se k nám doneslo, že účastníci odlétali na konci ledna, od začátku února pak bojovali na pustém ostrově. To by - vzhledem k počtu dní, které mají strávit na ostrově - dávalo smysl. Že by se snad někdo z tvůrců prořekl? Nebo se vítěz někomu pochlubil sám? 

Zvěsti o tom, kdo Survivor vyhrál, se objevují každý rok. A tak může být všechno ještě jinak. Všichni by se ale měli z Dominikánské republiky vrátit někdy kolem půlky dubna, takže lze předpokládat, že už je možná o vítězi skutečně rozhodnuto! Diváci teď budou díly sledovat i s komentářem těch, kteří v soutěži skutečně byli. Ti, kteří se dostali do sloučení, přiletí totiž až na konci. Mluví se o tom, že se mezi deset nejlepších dostala právě Yeni, která je adeptkou na výhru, tanečník Martin Prágr, který všechny překvapil svou upřímností a čistou duší nebo vtipný Mikýř, kterého si zamiloval každý divák u televizní obrazovky - a má zdaleka nejpromyšlenější marketing v Česku ze všech účastníků třech sérií. Holt, kdo umí...

Výhra je nuda, tvrdí diváci

Čím je letošní řada tak kontroverzní? Stává se, že něco nebaví diváky, to je v pořádku. Ale jako by to snad letos nebavilo ani soutěžící! Filip úmyslně prohrál duel z důvodů, které neustále mění - jednou je to práce, pak stesk po rodině, Jakub odstoupil ze zdravotních důvodů, Ornella kvůli tomu, že jako matka už nemůže bojovat na dřeň a trápilo ji zdraví, Sebastian kvůli otci, Michael na začátku kvůli operaci, Rachel se chtěla usmířit s rodinou. Když tak někdo v duelu opravdu zabojuje, je to spíše překvapením. 

Diváci na sociálních sítích vedli bouřlivé diskuze o výše výhry, která prý pro soutěžící už dávno není motivační. "To jsou peníze na přilepšenou, jak ti to zlepší život? Barák za to nekoupíš. Nedivím se, že to za to Filipovi nestálo," myslí si divák Jaromír. "Za dva a půl milionu bych se sice nezlobila, ale takového šaška bych ze sebe teda nedělala," má jasno Karolína. "Příště ať tam dají někoho, kdo to hraje srdcem. A ne lidi, co tam jdou pro peníze, protože evidentně už je ta výhra pro ně dost málo," poradil produkci divák Petr pro příště. 

Zdroj: autorský článek, Facebook

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze