Top hledané
Výsledky (0)
Svatba v zimě má své kouzlo. Kde ji uspořádat? Přinášíme tipy na 3 prekrásná evropská místa.

Svatba v zimě? 3 tipy pro luxusní svatbu na sněhu!

Dominika Žejdl
24. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Luxusní svatba v Igloo ve Finsku.

Svatby v zimě většinou bývají v nějaké luxusní exotické destinaci, kde se krásně zahřejete a utečete zimnímu počasí. Víte ale, že si svatbu můžete užít i na sněhu? Navíc to vypadá opravdu pohádkově. Zde jsou tři nádherná místa, která si na první pohled zamilujete.

Vzpomeňte si na scénu z naší krásné české pohádky Tři oříšky pro Popelku, kdy se Popelka projíždí ve svatebních šatech na koni... Vy můžete zažít něco podobného!

Jako Elsa na ledu ve Swedish Ice Hotel – Jukkasjärvi ve Švédsku

Patříte mezi milovníky ledu? Tak tohle je to nejlepší místo, o jakém se vám ani nesnilo. Slyšeli jste už o švédském ledovém hotelu? Tenhle luxusní klenot Švédska patří mezi největší ledové hotely na světě a dokonce má i svou vlastní ledovou kapli. Řekněte si své ANO v jedinečném prostředí, které se do vaší paměti napíše navždy.

Hotel nevydrží celý rok a každoročně se musí stavět znovu, a to uz od roku 1989. Vždy vás tedy čeká nový originální design. Icehotel nabízí luxusní apartmány se saunou a koupelnou a pokud si budete chtít užít po svém obřadu večírek s přáteli, k dispozici je ledový bar, který nabízí šampaňské a spoustu drinků. Nejlevnější pokoj v prosinci seženete za osm tisíc korun na noc. 

Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha
Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha, Praha 5

Romantické chaloupky Maierl-Alm Chalets – Kirchberg v  Rakousku

Patříte mezi skromnější typy, kterým stačí krásná roztomilá chaloupka? Tak to budete nadšení z Maierl-Alm Chalets v Kitzbuhelských Aplách. Chaloupky se nachází přímo na svahu a vypadají neodolatelně, hlavně večer nebo při západu slunce. Romantika jako vyšitá!

Luxusní výhled na nebe v podání Igloo Village ve Finsku

Tak tohle je teprve nádhera, která dostane snad každého. Tahle finská krása je absolutně luxusní a ukáže vám tu pravou divočinu Laponska. Skleněné kopule nabízí perfektní výhled na čistou oblohu plnou hvězd. Přes sklo uvidíte soby, ve sněhu můžete vyzkoušet pravé psí spřežení a přímo z postele si, pokud sem vyrazíte v pravý čas, vychutnáte obrazce polární záře. Co víc si přát? V Igloo Village ve Finsku si můžete splnit svůj svatební sen přímo pod hvězdami s krásným osvětlením a sněhem kolem vás. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Maierl-Alm Chalets
Krinberg 14 | A-6365 Kirchberg in Tirol | Österreich
+43 (5357) 2109-0