Top hledané
Výsledky (0)
Kdo ze slavných šel k oltáři více než třikrát?

U těchto celebrit svatba na celý život neexistuje! Tito slavní do toho praštili hned několikrát!

Nela Štefanová
03. června 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Pamela

Když stojí snoubenci před svatebním oltářem a říkají si před svědky své "ano”, doufají v to, že jim manželství vydrží až do konce života. Některým se to vskutku podaří a přes veškerá úskalí, těžkosti a nástrahy dokáží svazek ustát. Ne každý ale má to štěstí. I přesto, že se říká, že svatba je událost, kterou zažijete jednou za život, LP-life.cz vám nyní představí celebrity, které si svatební uličkou rozhodně prošly více než jednou. 

Manželství není pro každého a už vůbec není snadné si ho udržet. Navíc, když žijete v neustálém centru pozornosti, před domem na vás čekají paparazzi a své jméno vidíte skoro každý den na hlavních stránkách bulváru, onen posvátný svazek vám dříve nebo později může začít skřípat o něco víc, než normálním smrtelníkům. To, že se celebrity vdávají a rozvádějí ale není žádným tajemstvím. LP-life.cz vám nyní ukáže ty největší optimisty z showbyznysu, kteří se nebáli po ošklivém rozvodu znovu vstát, oklepat se a “praštit” do toho znovu. A znovu.

Otevřít v galerii (6)
Svatba by měla být na celý život
Svatba by měla být na celý život Zdroj: rawpixel

Nejistá Pamela 

Americká herečka a modelka, kterou si určitě spojíte se seriálem Pobřežní hlídka, musí mít hod svatební kyticí natrénováný přímo na jedničku. Tato blonďatá kráska bílé šaty za svůj život oblékla celkem pětkrát. Jejím prvním manželem byl bubeník Tommy Lee, se kterým má herečka dva syny. Po ošklivém rozvodu se rozhodla podruhé do manželství vstoupit s Kidem Rockem. Třetího manžela Ricka Salomona si herečka vzala, aby se s ním po dvou měsících sňatku rozvedla. A protože je Pamela nerozhodná jako snad každá žena, chtěla Ricka po nějaké době zpět, rozvodu litovala a vzala si ho znovu. Tentokrát ale přišel rozvod "až" po roce. Jejím čtvrtým manželem je v současné době filmový producent, čtyřiasedmdesátiletý Jon Peters. Ve svých padesáti dvou letech a absolvovaných pěti svatbách Pamela jistě věří, že tohle manželství konečně vydrží. Držíme palce! 

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10
Otevřít v galerii (6)
Pamela Anderson
Pamela AndersonZdroj: Profimedia

 

Jaká matka… 

Dcera legendární Judy Garland, Liza Minneli, vstoupila do manželství celkem čtyřikrát. Čtyřiasedmdesátiletá držitelka Oscara, která za svůj život několikrát propadla drogám a alkoholu, stejně tak jako její matka, moc štěstí ve vztazích neměla. Přestože její svatby byly vždy drahé a pompézní, jednotlivé sňatky moc dlouho nevydržely. 

 

Do třetice všeho dobrého?

Co mají společného Freddy Moore, Bruce Willis a Ashton Kutcher? Přeci herečku Demi Moore. Ano, všichni tři pánové měli tu čest a krásnou brunetku mohli požádat o roku, vidět ji ve svatebních šatech a bohužel si s ní projít i procesem rozvodu. Dá se ale říci, že poslední manžel Ashton zlomil srdce herečce asi nejvíc. Jak už to totiž v životě bývá, ze začátku láska jako trám se postupem času proměnila v slzy, vztek a zklamání. O patnáct let mladší manžel, vzal do zaječích a utekl Demi za herečkou Milou Kunis. To muselo bolet. LP-life.cz ale doufá, že to Demi nevzdá a odhodlá se časem i ke čtvrté svatbě!  

Otevřít v galerii (6)
Demi Moore
Demi MooreZdroj: Profimedia
Otevřít v galerii (6)
Demi a Bruce Willis
Demi a Bruce Willis Zdroj: Profimedia
Otevřít v galerii (6)
Demi a Asthon
Demi a Asthon Zdroj: Profimedia

Z dalších celebrit, které jeden rozvod neodradil a rozhodly se, že svatbu absolvují třikrát, můžeme zmínit například herce Toma Cruise, Jennifer Lopez či Drew Barrymore. 

Otevřít v galerii (6)
Tom Cruise
Tom CruiseZdroj: Profimedia
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1

Královna všech svateb! 

A teď to nejlepší na konec. O kom se zaručeně může říct, že se svatby nebojí, je Elizabeth Taylor. Jedna z největších hollywoodských hvězd stříbrného plátna šla k oltáři celkem osmkrát. Elizabeth se podle všeho cudně příliš nechovala a vedla bouřlivý a divoký život, který zahrnoval mnoho milostných aférek. Některé z nich vedly právě ke svatbě nebo k rozvodu. 

 

Poprvé se Elizabeth dokonce vdala ve svých osmnácti letech. Její poslední svatba s Larrym Fortenskym se konala na ranči Michaela Jacksona. Přestože byla velkolepá a nádherná, manželství dlouho nevydrželo a skončilo rozvodem. Jedno se Liz ale musí nechat. Uměla si života pořádně užívat, co myslíte? 

 

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze