Top hledané
Výsledky (0)
Mezi tradiční elegancí a moderním designem balancuje uznávaná módní návrhářka z USA Vera Wang. Bezpochyby se jedná o nejvíce prominentní návrhářku luxusního svatebního oblečení v Americe.

Svatba s podmínkou: luxusní šaty od Very Wang!

Eva Ledecká
09. června 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Z kolekce Jaro 2017

Přinášíme vám pohled do nových kolekcí luxusních svatebních šatů jedinečné módní návrhářky, jejíž kariéra měla trochu jiný průběh než vídáme v životopisech slavných designérů.

Většina uznávaných módních návrhářů se narodila s obrovským talentem, který se projevil už v jejich raném věku. Cesty osudu je zavedly na prestižní školy a většinou nějaká náhoda, které se však vždy muselo jít naproti, vynesla tyto vysoce kreativní jedince na výslunní módního průmyslu. U Very Wang to takto nebylo.

Životní cesta Very Wang

Vera Wang uměleckou školu nevystudovala a ani v dětství neprojevovala žádné známky toho, že se v dospělosti stane jednou z nejvyhledávanějších návrhářek svatebního oblečení.

Vera Wang by možná byla skvělou baletkou nebo krasobruslařkou. Osud však chtěl, aby po tom, co absolvovala School of American Ballet, nastoupila do prestižního časopisu Vogue, kde nakonec 15 let pracovala jako módní redaktorka. Móda se jí chytla a už nepustila. Působila jako design director pro značku Ralph Lauren, než se rozhodla otevřít svůj vlastní butik v luxusním Carlyle hotelu na Madison Avenue v New Yorku.

Luxusní byt Malá Strana 213m
Luxusní byt Malá Strana 213m, Praha 1

Svatební šaty, které chce každá nevěsta

Původně nabízela svatební šaty známých návrhářů jako Christian Dior, Guy Laroche nebo Arnold Scaasi. Během pár let vypilovala své návrhářské dovednosti a začala zde nabízet své vlastní luxusní, jednoduché a sofistikované svatební oblečení. 

V současné době se řadí mezi nejvyhledávanější návrháře svatebních šatů. Přinášíme pohled do jejích kolekcí. Brzy pochopíte, proč je tolik opěvovaná. Její luxusní modely neztrácí šmrnc, divokost a přitom jsou elegantní a romantické. Po svatebních šatech Very Wang prahnou nevěsty z celého světa a mnohé z nich si svatbu bez jejích šatů ani nehodlají představovat. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Vera Wang
991 Madison Avenue New York, 10075 USA