Top hledané
Výsledky (0)
Sexy holá záda a vysoké rozparky

Svatební trendy roku 2020: Boho styl a boty na platformě! Šaty, do kterých se zamilujete

Karolína Lišková
02. března 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Letošní magická dvacítka láká mnoho snoubenců k vdavkám. Proto není divu, že už nyní budoucí nevěsty vybírají horlivě šaty pro svůj velký den D. Návrháři po celém světě nelení a vymýšlejí inovace v klasice. Trendy pro letošní svatbu jsou například holá záda, rozparky nebo peří. Pořád jsou hodně in ale tzv. boho svatby.

Rozevlátý, uvolněný styl svateb si oblíbili Češi před necelými dvěma lety a tento trend se stále drží. Shodují se na tom jak návrhářka svatebních šatů Zuzana Lešák Černá, tak majitelka svatebního salonu Delta Petra Vyoralová.

„Boho styl je velmi oblíbený, ale stále se najdou nevěsty, které prostě chtějí vypadat jako princezny, takže pak hledají jiný styl, ale boho stále převládá.“

Pro tyto šaty je charakteristická krajka a barevné květinové motivy.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Velmi často nyní proto nevěsty sahají po sice ladných křivkách, ale decentním odhalení. Takže když výstřih, tak na zádech nebo na nohou. Holá záda jsou i nohy jsou sexy. Rozparky jsou proto doslova až do nebe, aniž by ukazovaly víc, než je třeba.

Ivory

Není bílá jako bílá. Pro obyčejného smrtelníka jsou prostě svatební šaty bílé, nicméně odbornice se shodují, že nejpřirozenější bílá, a tudíž i nejoblíbenější je barva bavlny, což je smetanový odstín. Sněhově bílá neboli optical white, jde stranou. Nevěsty se halí i do pískové barvy.

Majitelka salonu Adina Marie Nováková dokonce hovoří o tzv. ivory barvě, co je právě off-white. První barva po bílé.

„Není to prostě krystalická bílá,“

usmívá se Nováková s tím, že moderní jsou nyní všechny pastelové odstíny od pudrově růžové až přes nude, které se často používají jako podklad pod bílou krajku a vytvářejí tak iluzi odhalené kůže.

Tenisky místo lodiček

Protože jsou dnes moderní svatby na statcích, v zahradách a loukách, volí nevěsty namísto elegantní varianty tu pohodlnou. Takže dnes není nevšední nemít podpadky, ale ke krásným šatům oblékají dámy balerínky nebo dokonce tenisky.

Podle Novákové je zlatá střední cesta mít botky na platformě.

„V tom nevěsta vydrží až do ranních hodin,“

tvrdí.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze