Světoví multimilionáři, kteří přišli o všechno, aby vydělali ještě víc

Být na vrcholu svého oboru a vydělávat miliony, ba dokonce miliardy ročně neznamená, že to tak zůstane navždy. Dokonce i ti nejbohatší a nejúspěšnější lidé mohou skončit na dlažbě...
30. září 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Z nuly milionářem: chyby, které přivedly úspěšné ke krachu. V tomto článku se seznámíte s 10 multimilionáři, kteří přišli o všechno, ale nevzdali se. Bojovali, aby kousek po kousku získali to, co ztratili. Poučili se z vlastních chyb, povstali jako Fénix z popela a tentokrát už nezklamali. Nejen sami sebe, ale ani své okolí. 

Mike Tyson.

Nejen celá řada lidových moudrostí, ale i zdravý mozek říká, že stejně rychle, jak jsme mohli bohatství nabýt, můžeme jej i pozbýt. Zejména tehdy, když na něj nejsme připraveni. Peníze mění charakter a dokážou jen trochu nestabilnímu jedince silně změnit život, chování, psychiku... A pády pak jsou tvrdé a mnohdy nevratné. Jenže je už pozdě. Čas vrátit nelze.

A jiné lidové moudrosti říkají, že peníze kazí charakter. Je tomu skutečně tak? Nebo se jedná spíše o větu závistivců, kteří peníze nemají, protože jsou líní, nebo se jim nechce pro úspěch nic udělat? Dokážou peníze skutečně změnit charakter člověka, nebo si jen díky penězům člověk může dovolit dělat to, co chce, a říkat to, co může - až na hranici svého majetku?

„Peníze jsou samozřejmě vnímány jako prostředek k jednoduššímu a pohodlnějšímu životu, ale pokud to někdo takto podává, máme tendenci ho odsuzovat. Přitom mít rád peníze je normální a rozhodně to není nic špatného,“

řekla pro LP-Life psycholožka Sandra Pospíšilová

„Díky penězům máme nejen my, ale třeba i naše děti, lehčí cestu ke kvalitnímu vzdělání, komfortnějšímu bydlení, cestování, a někdy dokonce i partnerskému životu. Je však třeba si uvědomit, že bohatství nám pocit životní spokojenosti nezaručí, protože právě bohatí lidé si až příliš často mohou uvědomit, že ne vše je na prodej. Jak se vždy říká, tak zdraví, lásku, přátelství nebo štěstí si za peníze koupit nelze. Navíc bohatí lidé často hodně pracují, a to právě na úkor osobních vztahů a soukromého života. A to je další z problémů, protože právě to je může přivést na scestí – cítí osamění a prázdnotu a snaží se je něčím vyplnit. Pak sahají nejčastěji k drogám, alkoholu nebo nezávazným sexuálním zážitkům. Právě to je může z nudy jen na malou chvíli vytrhnout.“

Co ale naopak lze, je se z chyb poučit. A jen ten, kdo se srovná v hlavě, může potom svůj úspěch zopakovat. A udržet si jej. Komu se to povedlo?

James Altucher

James Altucher
James Altucher • Zdroj: Profimedia

V 90. letech minulého století založil James Altucher web-designovou společnost Reset Inc. a prodal ji za 10 milionů dolarů. Následně v důsledku špatných investic o všechno přišel. Sám tvrdil, že každé rozhodnutí, které v té době učinil, bylo hloupé. Když mu v bance zbylo posledních 143 dolarů, uvažoval o sebevraždě. Nakonec si uvědomil, že musí přehodnotit své podnikání i život. Přestal poměřovat hodnotu sebe sama podle hodnoty svého majetku. Začal psát blog o tom, čím si v životě prošel. Lidé se o jeho příběh začali stále více zajímat a získal si značnou popularitu. Dnes píše knihy, je z něj populární blogger a tvoří podcasty, jejichž tématem je byznys a život.

Mike Tyson

Mike Tyson
Mike Tyson • Zdroj: Profimedia
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m, Praha 6

Bývalý světový šampion v boxu Mike Tyson rozházel stovky milionů dolarů stejným stylem, jak vypadaly i jeho zápasy v ringu - agresivně a ve velmi krátkém čase. Za svou boxerskou kariéru vydělal odhadem 400 milionů dolarů, jenže téměř celý svůj majetek promrhal. Pořídil si honosné sídlo s 21 pokoji a 24 koupelnami s kasinem a nočním klubem, panství v Marylandu a v Las Vegas, vybavené pozlaceným nábytkem nebo vlastním basketbalovým hřištěm, obstaral si bengálského tygra a koupil si 111 automobilů. Miliony létaly i za večírky a orgie plné drog a alkoholu. V roce 2003 vyhlásil bankrot. Dva zápasy před důchodem mu na čas pomohly zaplatit účty. Začal se věnovat jiným aktivitám, většinou v Hollywoodu. Zahrál si malé role v několika filmech, než se mu podařilo dosáhnout velkého úspěchu ve filmu The Hangover (Pařba ve Vegas). To mu umožnilo získat více rolí v jiných hollywoodských produkcích.

Právě Tyson je typickým příkladem toho, jak může nabyté bohatství ovlivnit charakter člověka. 

„Někteří bohatí lidí se samozřejmě změní, ale většinou to není u bohatství, řekněme, rodového, ale spíš rychle nabytého. Tito rychlí zbohatlíci nebo ti, kdo nemají plně formovanou osobnost a většinou mají i jiné problémy, se díky penězům mohou chovat arogantně, nadřazeně, samolibě. Nezřídka se setkáváme i s tím, že si myslí, že si jejich pozornost musí okolí něčím zasloužit,“

řekl pro LP-Life Jan Pavel, osobní kouč.

Takže se podívejme na otázku jinak. Mnohem důležitější je vědět, jaký byl charakter lidí předtím, než se bohatými stali. Peníze samotné totiž charakter nemusejí kazit, nebo nekazí. 

Mohou ale přivést na povrch negativní vlastnosti, které člověk měl i dříve, jen je nemohl naplno projevit, protože by mohl něco nebo někoho ztratit. Bohatý člověk se ztráty ale neobává, protože se mylně domnívá, že ztratí-li něco, může si to koupit.

„Bohatí mají často o sobě vysoké mínění. Jsou sebevědomí, myslí si, že jsou lepší než ostatní a málokdy je trápí, že by sami sebe neměli rádi. A právě to z nich úspěšné i dělá; jejich dávka sebevědomí totiž na okolí, včetně opačného pohlaví, působí jako afrodiziakum. Bohatý partner může pro méně úspěšné představovat bránu do jiného vysněného světa. Ale opak je pravdou,“

doplňuje Pavel.

Martha Stewart

Martha Stewart
Martha Stewart • Zdroj: Profimedia

Martha Stewart byla po desetiletí známa svou značkou jednoduchých a elegantních domácích dekorací. Její magazín Martha Stewart Living měl na vrcholu své slávy náklad 2 miliony výtisků. Poté však byla obviněna z nelegálního využití důvěrných informací při prodeji akcií biotechnologické společnosti ImClone. Byla odsouzena k pěti měsícům vězení, pokutě 195 000 dolarů a na pět let byla nucena odstoupit z vedení své společnosti. Po odpykání trestu předvedla světu velký mediální návrat. Vystupuje v různých televizních pořadech, například po boku Snoop Dogga. Hodnota jejího majetku se odhaduje na 300 milionů dolarů.

Larry King

Larry King
Larry King • Zdroj: Profimedia

Legendární moderátor talk-show Larry King zemřel v lednu tohoto roku.

„Přestože Larryho jméno bylo tím, které se objevovalo v závěrečných titulcích, on sám považoval za pravé hrdiny svých show své hosty a sebe pokládal jen za objektivního zprostředkovatele, který hosty propojuje s publikem,“

uvedla v příspěvku na Twitteru společnost Ora Media.

Hodnota jeho majetku činila asi 60 miliard dolarů, existovalo však období, v němž nebyl život této televizní osobnosti vůbec růžový. King byl zatčen kvůli podezření, že svému obchodnímu partnerovi ukradl 5 000 dolarů. V té době pracoval v Miami jako DJ, moderátor diskusní relace a novinář. I když bylo obvinění nakonec staženo, o všechny tyto pozice přišel.

Po skandálu ho nikdo nechtěl zaměstnat a jeho dluhy narůstaly. Byl nucen vyhlásit bankrot. Nevzdával se a znovu dosáhl úspěchu televizní show „Larry King Live“ na CNN, s níž si vydělal 200 000 dolarů ročně. Následně CNN opustil a začal moderovat svou show „Larry King Now“ v televizi Ora TV.

Dorothy Hamill

Dorothy Hamill
Dorothy Hamill • Zdroj: Profimedia

Dorothy Hamill se proslavila poté, co získala zlatou medaili v krasobruslení na zimních olympijských hrách v Innsbruku v roce 1976. Účinkovala v mnoha profesionálních ledových show a stala se tváří reklamních kampaní. Osudnými se jí však staly šperky, za které utrácela tolik, že se dostala do dluhů. V roce 1996 vyhlásila bankrot. Nevzdala se, napsala autobiografickou knihu a zahrála si i ve filmech. Začala opět vydělávat. Hodnota jejího majetku se odhaduje na 5 milionů dolarů.

Bill Bartmann

Bill Bartmann založil společnost na vymáhání pohledávek, jejíž hodnota byla v 90. letech odhadována na miliardy dolarů. Úspěchy společnosti však skončily poté, co byl jeden z jeho spolupracovníků odsouzen za účetní podvody. Bartmann, tehdy jeden z nejbohatších mužů Ameriky, byl nucen vyhlásit bankrot. Nenechal se však zastavit. Úspěchu dosáhl publikováním svého příběhu v knize, která se stala bestsellerem. Peníze získané prodejem knihy využil jako odrazového můstku k založení další společnosti na vymáhání dluhů s ročním ziskem 10 milionů dolarů.

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

George Foreman

George Foreman
George Foreman • Zdroj: Profimedia

George Foreman je bývalým šampionem v boxu, jehož život srazil na kolena. Na olympiádě v Mexiku v roce 1968 získal zlatou medaili v těžké váze. Po přestupu mezi profesionály získal i světový titul. Poté, co svou kariéru ukončil, se přestěhoval zpět do svého rodného města a stal se evangelickým pastorem. Klesající příjem ho přivedl až k bankrotu. Vrátil se proto k boxu, aby peníze znovu vydělal. Jeho návrat byl úspěšný, stal se dokonce nejstarším šampionem těžké váhy. Skutečný balík peněz však vydělal až poté, co uvedl na trh svou značku grilu, jehož se celosvětově prodalo více než 100 milionů kusů. Hodnota Foremanova majetku se odhaduje na 300 milionů dolarů.

Walter Elias „Walt“ Disney

Walter Elias „Walt“ Disney
Walter Elias „Walt“ Disney • Zdroj: Jooinn

I když je dnes jeho jméno světoznámou značkou, v minulosti to tak jednoduché neměl. Walt Disney založil své první filmové studio, které nějakou dobu fungovalo, později se však kvůli nezájmu lidí o jeho první filmy dostavily finanční problémy. Když už nebyl schopen vyplácet zaměstnancům mzdy, vyhlásil bankrot. Díky finanční podpoře rodiny si založil vlastní studio Disney Brothers Cartoon.

Podruhé Disney málem zbankrotoval během produkce filmu Sněhurka a sedm trpaslíků. Tentokrát však situaci zachránil bankovní úvěr, po dokončení filmu a jeho kasovním úspěchu byl schopen své studio zachránit a zaplatit zaměstnancům. Dnes už všichni víme, kam to Disney dotáhl.

Bob Stiller

Bob Stiller je zakladatelem společnosti Keurig Green Mountain, působící v nápojovém průmyslu. Podnikat v oblasti prodeje kávy začal poté, co v lyžařském středisku nedaleko Vermontu objevil kavárnu, jejíž káva ho zaujala natolik, že obchod koupil. Postupně vybudoval celou velkoobchodní síť. Své bohatství založil na prodeji kávy v jednorázových pohárcích, která ho dostala až do klubu miliardářů. V důsledku několika špatných podnikatelských rozhodnutí však následně o velký kus majetku přišel. Aby splatil půjčky, byl nucen prodat pět milionů akcií. To vedlo k pádu ceny akcií společnosti ze 100 dolarů na 17,11 dolaru za kus. Díky poctivé práci se společnosti podařilo zotavit, což vedlo k opětovnému zvýšení cen jejích akcií. Z podílu na akciích, které Bob Stiller ve společnosti stále vlastnil, se z něj po krátkém čase stal opět miliardář.

Maggie Magerko

Maggie Magerko
Maggie Magerko • Zdroj: 84 Lumber

Maggie zdědila majetek po otci, zakladateli společnosti 84 Lumber, provozující řetězec prodejen se stavebním materiálem. Společnost s účetní hodnotou 2 miliardy dolarů se vlivem špatných rozhodnutí a hospodářské krize na trhu nemovitostí dostala do finančních problémů, které v roce 2009 vedly až k uzavření zhruba poloviny z celkového počtu 500 jejích prodejen. Magerko udělala pro záchranu firmy maximum, včetně prodeje sbírky šperků a financování penězi z osobního účtu. Dnes je opět tvrdým lídrem amerického trhu. Její majetek se odhaduje na 1,4 miliardy dolarů.

Někdy stačí k tomu, aby člověk zbohatl, odvážné rozhodnutí. Nikdy totiž nevíte, jaký nápad může mít milionovou hodnotu.

Jak vidíme na příkladu zchudlých boháčů, peníze v k prasknutí nadité peněžence a tučné bankovní konto rozhodně štěstí nezaručí. Ani šťastný partnerský život. Peněz či majetku, o který jsme se museli sami zasloužit, si mnohem více vážíme než bohatství nabytého „přes noc“.  Pro obyčejného člověka může výhra v loterii znamenat i přímou cestu na psychiatrii. Lidé zvyklí žít od výplaty k výplatě mohou najednou cítit ohrožení ze strany ostatních, začnou proto utrácet a během pár dnů, týdnů či měsíců je jejich finanční situace stejná jako byla, protože nejsou schopni s velkým množstvím peněz zacházet, a vlastně to ani umět nemohou. Navíc najednou se stanou oblíbenými a vyhledáváni těmi, kteří o ně dříve zájem neměli. Pocit, že si můžu všechno koupit může být pak pro některé destruktivní. A nejen pro ně samé, ale i pro jejich vztahy.

Pro charakter člověka je ideální, když bohatne postupně, a ideálně vlastním přičiněním. Důležité je udržovat zdravé mimopracovní vztahy, nepustit si k sobě toxické a vypočítavé lidi, umět si nastavit a udržet zdravé hodnoty pro pocit životní pohody a vědět, kdo jste a čeho chcete dosáhnout.

Zdroje: Entrepreneur, TASR, Forbes, CNN, vlastní dotazování

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks