Top hledané
Výsledky (0)
Spolupráce, která má náboj!

Svůdná spolupráce ve světě módy: Philipp Plein a ikonický ušatý králíček!

Martina Šmalclová
25. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Na plný plyn

Slaví úspěch po celém světě a když se podíváte na to, co všechno pod jeho rukama vzniká, není se čemu divit. Talentovaný německý designér Philipp Plein pravidelně přichází s novými luxusními kolekcemi a unikátními kooperacemi a zdá se, že se jen tak nezastaví. S kým se rozhodl spolupracovat tentokrát? S legendárním ušatým králíkem!  

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Sophiina volba

Nová limitovaná kolekce Philippa Pleina se nese ve sportovně smyslném duchu a obsahuje nespočet luxusních kousků od triček, mikin, kalhot až po tenisky – to vše pro muže i ženy. Výběr je tak široký, že nebudete vědět, kam dřív s očima. Vybrat JEN něco? To bude hotová Sophiina volba.  

Pro koho kolekce není?

Pokud jste příznivci uhlazené elegance a minimalismu, pak si z luxusní kolekce nejspíš nevyberete. V ostatních případech si ale přijdete na své. Všechny kousky jsou navrženy tak, aby korespondovaly s tradičním stylem Philippa Pleina. Proto budou mikiny a topy vypadat skvěle zejména v kombinaci s koženými kalhotami nebo trendy denimem.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Barva už nebude problém

Co nás na celé luxusní kolekci nejvíc baví, jsou barevné variace, které Philipp Plein ve spolupráci s ikonickým králíkem připravil. Je vám povědomá hláška „Je to hezké, ale škoda, že to není v jiné barvě?“ Tohle se vám už nestane. Takřka každý kousek je k dostání v černém, bílém a červeném provedení. Barva tak už konečně nebude problém. Hurá!

Nabídka, kterou si pro vás návrhářské duo připravilo, je skutečně bohatá. Malou ochutnávku vám přinášíme v naší fotogalerii. Celou luxusní kolekci najdete na stránkách Philippa Pleina.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kolekci chybí originalita

Philipp Plein navrhuje modely plné divokosti a rebélie. Jak dopadla jeho nová limitovaná kolekce? Simple mikiny s nápisy, na to pár třpytků a nápis PLEIN. No to muselo dát hodně “práce”, něco takového dát dohromady. Máme tu i pletené svetry a dokonce i teplákové soupravy. Všude znovu vidíme jen toho ohraného zajíčka a opět nápisy PLEIN, toť vše. Co tomu chybí? Nápad, originalita, šmrnc nebo jen ten pocit “MUST HAVE”…

A teď ruku na srdce: pokud chcete vypadat jako sexuchtivý člověk škemrající o pozornost, rozhodně si něco z toho kupte. Ale pokud máte jistou úroveň a cítíte se jako člověk z vyšší společnosti, v tom případě se této kolekci vyhněte velkým obloukem!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze