Top hledané
Výsledky (0)
Svatba je nejkrásnější krok v životě. Některé celebrity se však rozhodli pro klid a soukromí.

Tajné svatby celebrit v zahraničí: Jedni volili luxusní pláže, druzí kostely, kde si slíbili věrnost, která ale nevyšla

Michaela Hanelová
09. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Tajné svatby celebrit v zahraničí. Andrea Pomeje zvolila Thajsko, Richard Chlad Maledivy a Ondřej Brzobohatý obyčejnou Itálii

Čím dál častěji se české celebrity uchylují k tomu, že si svou drahou polovičku vezmou během tajného svatebního obřadu daleko v zahraničí. Svým sledujícím to následně oznámí na Instagramu jako hotovou věc a fanouškům nezbývá, než jen gratulovat. Mezi svatební destinace patří opravdu různé země, od exotiky po obyčejnou Itálii. Poslední osobnost, která se rozhodla pro tajnou svatbu v zahraniční, je dýdžejka Andrea Pomeje, která si pro svůj velký den zvolila opravdový luxus, který však nevybírala náhodou. Thajsko má totiž neustále spojeno se svým zesnulým manželem, Jiřím Pomejem, se kterým si své ANO řekla na totožném místě. 

Pro mnoho lidí je svatba zásadní událostí jejich života. Některé známé osobnosti proto následně rozhodly svůj velký životní krok uspořádat v tajnosti a daleko od mediální pozornosti. Může za to nejen jejich touha po soukromí, ale také možnost, jak se fanouškům alespoň trochu pochlubit něčím netradičním. Tajné svatby se však poslední dobou stávají hitem a celebrity následně tuto velkolepou událost oznámí na Instagramu jako hotovou věc.

Andrea Pomeje se tajně vdala v Thajsku

V malebném thajském ráji, na místě plném vzpomínek, se Andrea Pomeje rozhodla, že řekne ANO svému dlouholetému partnerovi, se kterým se shodou okolností na podobném místě zasnoubila. Co je možná trochu zvláštní je fakt, že se na stejném místě vdala za svého minulého manžela Jiřího Pomeje. Jak se někteří shodují v diskuzích na sociálních sítích, brát si nového manžela na místě, kde si brala toho starého, je poněkud zvláštní. 

Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m²
Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m², Okolí Prahy

Zřejmě je toto místo pro Andreu nějakým způsobem osobní a na svého zesnulého manžela zřejmě nemůže zapomenout. Tomu nasvědčuje i fakt, že si nechce nechat vzít jeho jméno, které bude nosit i po svatbě. Následně dokonce dýdžejka přiznala, že měla naplánovaný duchovní obřad v lamaiském chrámu na ostrově Koh Samui. „O svatbě v Thajsku jsme se bavili už po zásnubách, chtěli jsme to do roka. To nevyšlo. Pro mě byla svatba v tradičním buddhistickém chrámu silně emoční. Týden před odletem jsme nevěděli, jestli nějaká svatba vůbec bude. Nakonec jsme si prstýnky nechali vytetovat. Změní se mi příjmení, ale zůstane mi jméno po Jirkovi,“ prozradila dýdžejka v rozhovoru pro expres.cz, která svou českou svatbu plánuje na podzim tohoto roku.

Jana Adamcová a Jiří Adamec zvolili pravoslavný kostel

Andrea Pomeje však není jediná, která se rozhodla pro tajnou svatbu v zahraničí. Pro podobný krok se rozhodla i moderátorka Jana Adamcová a režisér Jiří Adamec, kteří si své ANO řekli před více než osmi lety na řeckém ostrově Samos. Jejich svatba se uskutečnila v pravoslavném kostele v malebném městečku Pythagoria. Pravoslavná svatba se vyznačuje hned několika zajímavými prvky, mezi které patří například korunování snoubenců samotným knězem. Kromě toho je základním symbolem takové svatby diskrétnost a slib doživotní věrnosti. To se ale trochu nepovedlo a dvojice se po několika letech společného soužití rozešla. Tady ani svatební slib na významném duchovním místě nepomohl.

Richard Chlad a Anna Marie Kánská sází na luxus

Mezi další celebrity, které se rozhodli pro soukromou svatbu v zahraničí, patří miliardář Richard Chlad a jeho dlouholetá partnerka Anna Marie Kánská. Ti se rozhodli pro svatbu na kouzelných Maledivách, kde si své ANO řekli při romantickém západu slunce. Svůj manželský slib následně v soukromí potvrdili na úřadě v Praze, kde oficiálně uzavřeli slib a jejich manželství bylo prohlášeno za právoplatné. Mladičká Anna se rozhodla, že přijme manželovo jméno, ale současně s ním se rozhodla, že bude užívat i své rodné jméno.

Jak miliardář již dopředu avizoval, jeho Anička nemá svatbu zadarmo a tím, že si ho vzala, musela přijmout velmi přísné podmínky vztahu. Podle všeho nechal Richard Chlad sepsat velmi přísnou předmanželskou smlouvu, ve které se mimo jiné údajně uvádí, že pokud by došlo k rozvodu, Anna nedostane ani korunu z jeho majetku. Nechce totiž zažít stejné nepříjemné a ponižující tahanice, které prožíval se svou bývalou partnerkou. 

Eva Perkausová a Ivan Hecko milují exotiku

I oblíbená moderátorka TV Prima se rozhodla pro zahraniční svatbu a svého manžela, podnikatele Ivana Hecka, si vzala na prosluněném Mauriciu, kde byli v té době na dovolené. O tom, že se vdala, dlouhou dobu mlčela, a to do chvíle než tuto radostnou novinku prozradila v živém vysílání televizních zpráv. „U Hlavních zpráv vás vítá Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová,“ prozradila a všechny ve studiu šokovala. Tato svatba se konala na den přesně, co moderátorka se svým ukrajinským manželem oslavila své páté výročí vztahu. Společně nyní vychovávají dva syny a jak se zdá, Eva si žije jako v pohádce a nemůže si na nic stěžovat. 

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová šli po klasice

I tato slavná dvojice se rozhodla pro tajnou svatbu v zahraničí. Manželé zvolili jako místo svatby Itálii, kde si své ANO řekli u Gardského jezera. Na svatbě bylo přítomno pouze 20 nejbližších hostů a o tom, že se vzali, následně informovali i své fanoušky. Z původní dovolené, kterou na Instagramu oznámili, se tak stala velkolepá svatební událost. Na první pohled velmi obyčejná svatba, která se nevyrovná těm, které mají ostatní celebrity. Dle všeho je ale hudebník spokojený a nyní se snaží začít novou kapitolu svého života, a to se zcela čistým štítem.

Otevřít v galerii (1)
Karel Gott si vzal svou ženu v Las Vegas.
Karel Gott si vzal svou ženu v Las Vegas.Zdroj: Profimedia

Karel Gott a Ivana Gottová zkusili štěstí ve městě slavných

I tato dvojice si vybrala pro svou svatbu zahraniční destinaci. Karel Gott si svou manželku vzal během jejich dovolené v Las Vegas. O jejich svatbě neměl tehdy nikdo sebemenšího tušení. Na obřadu však byla přítomná i jejich prvorozená dcera Charlotte. V té době byla již Ivana podruhé těhotná a o několik měsíců později přivedla na svět druhou dceru. Ivana byla po Karlově boku až do jeho smrti a slib o věrnosti, který si slíbili, tak naplno dodržela. I po jeho smrti se navíc snaží uctívat jeho památku a dělá vše proto, aby jeho jméno zářilo i nadále.

Pavel Zedníček a Hana Kousalová zkusili oceán

Pavel Zedníček, který je známý pod přezdívkou Čmaňa, se v roce 2017 oženil na daleké Floridě. Zde je oddal syn zpěváka Waldemara Matušky, který je zároveň i notářem. Na vše dohlížela Olga Matušková, která se rozhodla pro tuto dvojici uspořádat netradiční svatbu snů. Jejich svatba byla luxusní a zúčastnilo se jí přibližně 40 lidí. Aby ne, když si své ANO řekli na Floridě, luxusním ráji amerických podnikatelů.

Zdroje: autorský článek, Instagram, expres.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze