Top hledané
Výsledky (0)
Nejlepší outfity filmového festivalu v Benátkách

Takové bylo zahájení na červeném koberci v Benátkách: načechraná labuť, holé nohy i odhalená prsa

Kateřina Ostrejšová
02. září 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Bianca Balti

V Benátkách včera odstartoval 78. ročník mezinárodního filmového festivalu. Do Itálie tak přijely představit osobně svá díla hvězdy světové kinematografie. Dlouho se nikam nemohlo, takže se přítomné dámy na červený koberec pořádně připravily. Hluboké dekolty a odhalené nohy - vytasily zkrátka všechny své zbraně!  

Odvážný dekolt Adriany Limy 

Otevřít v galerii (12)
Adriana Lima
Adriana LimaZdroj: Profimedia

Brazilská topmodelka a herečka Adriana Lima chce vypadat sexy za každých okolností. A ve většině případů se jí to opravdu daří! Na zahájení festivalu zvolila červené obtažené šaty bez ramínek s prostřihy na žebrech. Blýskavá róba byla výrazná sama o sobě, všechnu pozornost ale modelka strhla na svůj dekolt, který byl pekelně hluboký. A když říkáme pekelně, tak to tak opravdu myslíme. Se svojí černou hřívou a kočičím líčením vypadala jako královna pekel. V takovém bychom se možná rádi objevili.  

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1
Červené obtažené šaty Přejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Červené obtažené šaty

Šaty: 33 500 Kč

A kde máš kastaněty, Penélope?  

Otevřít v galerii (12)
Penélope Cruz
Penélope CruzZdroj: Profimedia

Černobílé šaty herečky Penélope Cruz připomínají jenom jedno - úbor na flamenco. Ale ten nejhezčí! Tahle španělská kráska umí nosit snad úplně všechno. Černé volánky na ramenou každým šatům přidají dívčí element a obzvláště u černých odstínů jsou tou správnou volbou! Rozpuštěné vlasy by takový prvek zbytečně rušily, takže Cruz správně zvolila uhlazený drdol. Jediné, co nám chybí, jsou kastaněty, herečka by to bezpochyby na koberci pořádně rozjela!  

Černé šaty s bílou sukní Přejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Černé šaty s bílou sukní

Šaty: 298 000 Kč

Holé nohy Marii Carly Boscono 

Otevřít v galerii (12)
Maria Carla Boscono
Maria Carla BosconoZdroj: Profimedia

Italská modelka a herečka Maria Carla Boscono se představila v jednom z nejzajímavějších modelů slavnostního zahájení. Ne každý by si takový model mohl dovolit, když máte ovšem nohy až do nebeských výšin, není nad čím přemýšlet - prostě je prodejte! Vínové šaty se spadeným ramenem působí žensky a neuvěřitelně sexy. Kdybychom předtím slyšeli slovo “červené silonky”, dost bychom se zděsili, v jejím případě ale není čeho. Celý outfit dokonale funguje.  

Vínové šaty s rozparkem Přejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Vínové šaty s rozparkem

Šaty: 37 000 Kč

Věk je jenom číslo 

Otevřít v galerii (12)
Helen Mirren
Helen MirrenZdroj: Profimedia

Povídat by o tom mohla britská herečka a režisérka Helen Mirren. Tahle dáma letos oslavila 76. narozeniny, pravidelně nás ale přesvědčuje o tom, že i v tomhle věku se může žena odvázat! Na zahájení v Benátkách nás překvapila tyrkysovými glitrovanými šaty, ke kterým sladila snad úplně všechno - kabelku, čelenku, šperky, a dokonce i roušku! Vzhledem k její světlé pokožce a barvě vlasů to nepůsobí přeplácaně. Mirren na první pohled vypadá jako malá mořská víla.  

Bílo-modré šaty s flitryPřejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Bílo-modré šaty s flitry

Šaty: 127 000 Kč

Nejširší sukni předvedla Bianca Balti 

Otevřít v galerii (12)
Bianca Balti
Bianca Balti Zdroj: Profimedia

Italská modelka Bianca Balti se toho rozhodně nebála, v Benátkách nám připomínala svými šaty Jitku Čvančarovou v Karlových Varech. Modrou barvu ale vyměnila za oranžovou, která zrovna nepatří k těm nejlichotivějším. Balti se svoji hnědou hřívou a tmavou pokožkou ale věděla proč. Nahé líčení je k takhle extravagantní módě skvělou volbou, a to i díky výrazným zlatým šperkům, jež se o drama dokonale postaraly.  

Oranžové šaty na jedno rameno Přejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Oranžové šaty na jedno rameno

Šaty: 153 000 Kč

Hravá Milena Smit 

Otevřít v galerii (12)
Milena Smit
Milena SmitZdroj: Profimedia

Španělská herečka Milena Smit se představila jako rafinovaná královna. Černobílé obtažené šaty zní docela nudně, že? Ne v tomhle případě! Průřez od dekoltů až ke kotníkům nás nenechá spát - kam jako máme koukat? Nabíraná, široká ramena hubené herečce vytvářejí příjemnou linii a opticky ještě víc zužují pas. Ne že by to potřebovala! Trendy je i účes s ulíznutými pramínky vlasů, červená rtěnka...jak by řekli v Itálii “Bravissimo”! 

Černé šaty s prostřihy Přejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Černé šaty s prostřihy

Šaty: 5 400 Kč

Každá jiná, každá svým způsobem krásná. Co myslíte, vyrovnali by se róby českých dam z Karlových Varů celebritám na červeném koberci v Benátkách? 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze