Tamara Kotvalová je podnikatelkou roku 2019! Porazila více jak 20 tisíc konkurentek

Majitelka a zakladatelka firmy Carollinum uspěla v projektu Ocenění Českých Podnikatelek.
12. listopadu 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Projekt Ocenění Českých podnikatelek (OČP) pořádá společnost Helas a záštitu nad ním převzalo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Kandidátek na ocenění bylo letos neuvěřitelných 24 281 podnikatelek a ceny se rozdávaly ve třech kategoriích – malá, střední a velká firma. Tamara Kotvalová si odnesla nejvyšší ocenění v kategorii Velká firma.

„Věřím, že mé podnikání a úspěšná firma by mohly být inspirací pro mladé začínající české podnikatelky,“

řekla při slavnostním předávání ceny Tamara Kotvalová a poděkovala porotě, své rodině a zaměstnancům. V nezávislé odborné porotě, která Tamaře ocenění udělila, zasedly osobnosti českého businessu a nechyběla ani bývalá ředitelka Kanceláře prezidentských zpráv a zvláštní asistentka pěti amerických prezidentů v Bílém domě Eliška Hašková Coolidge.

Eliška Hašková Coolidge a Tamara Kotvalová
Eliška Hašková Coolidge a Tamara Kotvalová

K samotnému projektu Ocenění Českých Podnikatelek pak dodala:

„Spojuje nás stejná myšlenka, a tou je národní hrdost. Slogan "Budujeme hrdé Česko", s nímž se tento projekt pojí, je společnosti Carollinum velmi blízký. V rámci našich aktivit se spojujeme s významnými českými osobnostmi, podporujeme české válečné veterány.“

To dokazuje i nedávná účast válečného veterána druhé světové války Emila Bočka na luxusní Rolex party v Anežském klášteře pořádané společností Carollinum a Tamarou Kotvalovou.

Tamara Kotvalová, Emil Boček a Jean-Frédéric Dufour
Tamara Kotvalová, Emil Boček a Jean-Frédéric Dufour

Jak to všechno začalo

Svůj pohádkový příběh začala psát Tamara Kotvalová v roce 1996, kdy společnost Carollinum založila. Firma se specializuje na prodej luxusních hodinek, šperků, psacích potřeb a doplňků, k dnešnímu dni provozuje dva značkové butiky: Carollinum Rolex Boutique a Patek Philippe, multibrandovou prodejnu Carollinum, hodinářský servis a velkoobchod s dostupnějšími luxusními značkami.

Rodinný byznys

V rodinné firmě pracují dnes obě Tamary děti – dcera Daniela i syn Martin. Firma se pyšní stále rostoucím obratem a dvojciferným meziročním nárůstem tržeb. Tamara má tak nepochybně nakročeno k dalšímu úspěchu!

Luxusní byt s terasou na prodej Praha 5 - 110m
Luxusní byt s terasou na prodej Praha 5 - 110m, Praha 5
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Psaní, cestování, četba, sport a relaxace jsou tím, co v mém životě dělám nejraději. Podle toho by také vypadal můj ideálně strávený den. Ranní jóga na pláži, odpoledne strávené relaxováním a lenošením v houpací síti, kdy jediným dovoleným pohybem by bylo natáhnutí se pro kokosový ořech a večer strávený s knížkou v ruce... Nebo po boku svých nejbližších - se skleničkou vína, porcí čokolády a pořádnou dávkou smíchu. A nejlíp za zvuku práskajícího dřeva.
Martina Šmalclová