Top hledané
Výsledky (0)
Natali Ruden se rozhodla aktualizovat i pánskou kolekce.

Taťána Kuchařová vyrazila na přehlídkové molo v róbě od Natali Ruden. Zazářila vedle o deset let mladších modelek

Aneta Šimečková
13. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Taťána Kuchařová

Ostře sledovaná Taťána Kuchařová vyrazila do společnosti, a to dokonce rovnou na přehlídkové molo. Každého zajímá, kdo se kolem nádherné modelky mihne a objeví se po jejím boku. Ona sama zatím o žádném muži nemluví a své soukromí si nechává pouze pro sebe. Na mole společně s ostatními modelkami zazářila. 

Natali Ruden předvedla módu inspirovanou královskou rodinou a rozhodla se i pro pánskou kolekci. V elegantním obleku se ukázal moderátor Miroslav Šimůnek. 

Galavečer spojený s fashionshow "Queen" by Natali Ruden ozdobila i Taťána Kuchařová a nebyla pouze hostem 4-chodové večeře, ale byla i součástí přehlídkového mola. Předvedla se v krásných šatech a opět byla modelkou.

Připadám si už jako stará rachota. Jsou tady kočky, kterým je o deset let méně. Ony z toho vůbec nemají trému. Já když vylezu jednou nebo dvakrát do roka na molo, opravdu tak, že mě někdo ukecá. Ale je to příjemná příležitost, si takto zavzpomínat. Mám z toho adrenalin,

řekla pro televizi CNN Prima News.

Zatím nikdo neví, zda někdo po boku Taťány Kuchařové je, ona sama zatím nic nepotvrzuje.

Módní show

Nová kolekce Natali Ruden "Queen" je inspirovaná britskou královskou rodinou a nezapomenutelnou Vivienne Westwood. Ženskost, elegance, to je síla každé moderní ženy, a to je i hlavní myšlenka celé kolekce.

Každá žena chce být královnou a mít po svém boku ušlechtilého muže. Natali Ruden se proto rozhodla aktualizovat i pánskou kolekce. Pozornost věnuje detailům, individualitě a kvalitě - to jsou charakteristické rysy tvorby Natali Ruden. V moderní době je výroba na zakázku téměř vzácností, a právě to naše designérka a její tým nabízejí.

Známe tváře na přehlídkové show

Natali Ruden se rozhodla i pro vytvoření pánského obleku. V tom se ukázal například moderátor Miroslav Šimůnek, který show návštěvníky provázel. 

Otevřít v galerii (2)
Miroslav Šimůnek v obleku od Natali Ruden
Miroslav Šimůnek v obleku od Natali RudenZdroj: P. Sokolov, se svolením P. Sokolova

Nechyběla ani již známá tvář Natálie Jirásková, která se na mole ukázala v úchvatných červených šatech s obrovskou sukní. 

Otevřít v galerii (2)
Natálie Jirásková
Natálie JiráskováZdroj: P. Sokolov, se svolením P. Sokolova

O Natali

Návrhářka pochází z Kyjeva, kde vystudovala prestižní Kyjevskou akademii designu. Pokračuje tak v rodinné tradici, zvolila si totiž stejné povolání jako její maminka. S vlastní módní značkou působí Natali Ruden na našem trhu již od roku 1992, kdy se do České republiky natrvalo přestěhovala. Už 20 let je jednou z předních ikon v českém módním světě.

 Svoji práci mám moc ráda a beru ji jako určité poslání. Jsem temperamentní, a proto ráda používám výrazné barvy, kombinuji materiály. Důležitá je pro mě i krásná linie, která mě fascinuje od té doby, co jsem poprvé zhlédla obrazy italského malíře Modiglianiho. Vše musí směřovat k tomu, aby se podtrhla krása těla a osobnost,

řekla designérka pro LP-Life. 

S napětím očekáváme, co pro nás Natali připraví v příští kolekci. Jaké nové prvky přidá do své stále se rozvíjející palety designů a jaké nové inspirace a ideje promění v elegantní a nositelné kousky.

 

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze