Evropská města, kam se Češi vydají hned, jak budou moci: Důvodem není jen turistika!

Ptali jsme se Čechů na vysněná města v Evropě. Jedno z nich si přeje navštívit i známá influencerka Nikol Trojanová.
29. dubna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Cestování je momentálně značně omezeno, ale nic nebrání tomu, abychom o svých budoucích dobrodružství alespoň snili. Proto jsme se Čechů zeptali na to, jaké město v Evropě by rádi navštívili, jakmile skončí pandemie koronaviru. Odpovědi i důvody k návštěvě vysněné evropské destinace byly různorodé a některé vás možná i překvapí!

Nikol Trojanová

Cestování očima influencerky Nikol Trojanové

Cestování rozšiřuje naše obzory a obohacuje náš život zkušenostmi i zážitky. Navíc je i studiemi dokázáno, že dělá lidi šťastnější, což může potvrdit i známá influencerka Nikol Trojanová, která si bez cestování nedokáže svůj život představit.

„Cestování miluji pro otevírání nových obzorů čili pro zjišťování, jak žijí lidé po celé planetě, co jedí a jaké mají hodnoty. Ráda poznávám nová místa, a jak už jsem zmínila, i jídla. S přítelem milujeme všechno jídlo a jsme nadšení, když jíme u místních na druhém konci světa a zjistíme, jak výborné a zároveň úplně jiné jídlo vaří. A také samozřejmě poznáváme jiné krajiny a přírodu a těšíme se, co druhý den na cestách člověk zase uvidí,“

sdělila naší redakci Nikol, která stejně jako spousta Čechů musela cestování omezit na minimum.

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ, Okolí Prahy

„Chybí mi možnost kouknout na mapu a říct si, kam vyrazíme tentokrát, jako jsme to s přítelem celé dva roky před pandemií dělali. Bylo to skvělé a ani jsme si tehdy neuvědomovali, jak velká svoboda to je. Teď jsme cestování samozřejmě omezili, ale protože bez něj nemůžeme být, vybíráme z těch málo destinací, kam je možné se vydat, a občas někam vyrazíme. Jako naposledy před pár dny obytňákem do Chorvatska,“

prozradila oblíbená blogerka.

Nikol Trojanová v Šibeniku
Nikol Trojanová v Šibeniku • Zdroj: Foto se souhlasem Nikol Trojanové

Bývalá účastnice reality show VyVolení a Hotel Paradise si i přes pandemii plánuje své budoucí cesty. Kam by ráda vyrazila?

„Mimo Evropu bych se nejdříve ráda podívala do Mexika a Kanady, obě destinace, kam nám loni zrušili let. No, a z evropských zemí je to Francie a moje milovaná Itálie a Řím,“

svěřila se na závěr úsměvavá Nikol. 

Jaká evropská města nejvíce lákají obyvatele Česka?

Na sociální sítě jsme umístili anketu, kde lidé odpovídali na to, jaká evropská města by chtěli navštívit po pandemii. Tyto metropole se objevovaly v odpovědích nejčastěji: 

Barcelona

Barcelona
Barcelona • Zdroj: Unsplash

Hlavní město Katalánska je lákadlem pro mnoho Čechů a není divu! Barcelona je centrem módy, umění, architektury, gastronomie i fotbalu. Sídlí zde slavný velkoklub FC Barcelona, který má fanoušky po celém světě.

„Můj sen je navštívit, nebo žít v Barceloně a chodit na zápasy. Mají výborný tým a hlavně krásný stadion,“

napsal v naší anketě mladý fotbalista Alexandr.

Camp nou
Camp nou • Zdroj: Pixabay

Spousta fanoušků fotbalu míří do Barcelony na zápas, nebo minimálně za prohlídkou stadionu Camp Nou, který má kapacitu 99 354 míst. Nejkosmopolitnější město ve Španělsku nabízí také filmový festival trvající celý měsíc (únor-březen), výstavy umění, světově proslulá muzea, delikátní kuchyni se spoustou mořských plodů a samozřejmě také rušný noční život. Barcelona získává oproti Madridu body navíc díky úžasným plážím přímo ve městě. Dvě nejbližší pláže Platja de Sant Sebastiá a Platja de Barceloneta jsou snadno dostupné přímo z centra Barcelony.

La Sagrada Familia
La Sagrada Familia • Zdroj: Unsplash

Pokud máte namířeno do Barcelony z jakéhokoli důvodu, neměli byste vynechat návštěvu římskokatolického chrámu La Sagrada Família, který je považován za symbol Barcelony. Výstavba nejslavnějšího Gaudího díla probíhá už od roku 1882 a dokončené dílo bude se třemi velkolepými fasádami a 18 věžemi nejvyšším chrámem na světě. Stavba bude pravděpodobně dokončena v roce 2026, tedy po 144 letech od zahájení stavby a na 100. výročí od Gaudího úmrtí. 

Řím

Koloseum
Koloseum • Zdroj: Unsplash

Dalším městem, jenž se mnohokrát objevovalo v naší anketě, byla italská metropole Řím.

„Chtěl bych navštívit Řím, je to srdcovka. Jídlo, památky i krásné počasí,“

odpověděl v naší anketě mladý muž David.

Jakmile se řekne Řím, vybaví se většině z nás Koloseum, největší římský a zároveň jediný amfiteátr, ve kterém se odehrávaly hony na zvířata, krvavé hry i gladiátorské zápasy ve jménu císaře. Řím nabízí další nádherné památky jako Pantheon, baziliku sv. Petra či Forum Romanum, což je po Koloseu nejznámější památka Říma ve světě. Pokud rádi sledujete filmy zde natočené, pravděpodobně se v nich objeví také nejslavnější římská fontána Fontána di Trevi, do níž lidé hážou mince, a barokní náměstí Navena, kde se nachází známá Fontána čtyř řek.

Fontána čtyř řek
Fontána čtyř řek • Zdroj: Unsplash

Řím není ovšem jen o památkách, můžete navštívit různá muzea nebo také ZOO, otevřenou po celý rok kromě 25. prosince. Také v Římě můžete vyrazit k vodě a užít si perfektní den na pláži. Tři nejzajímavější pláže jsou Lido di Ostia, Torvajanica a Sebaudia.

Praha

Praha
Praha • Zdroj: Unsplash

Možná to některé z vás překvapí, ale mezi odpověďmi se hojně objevovala naše stověžatá Praha. To, co pro obyvatele Prahy a jejího okolí je denní chleba, může pro někoho znamenat obrovský zážitek. Někteří lidé v Praze totiž ještě nikdy nebyli! Někdo se naopak těší do Prahy proto, že je sice Čech/Češka, ale žije mimo území České republiky.

„Jako Češka žijící na Slovensku bych rozhodně chtěla navštívit Prahu anebo Londýn,“

reagovala na naši anketu mladá žena Karolína.

Srdce Evropy nabízí bezpočet historických památek – Karlův most, Pražský hrad, Královskou cestu, Národní muzeum, Národní divadlo a Staroměstské náměstí, kde se davy turistů pravidelně shromažďují u radnice s orlojem, aby viděly pohybující se apoštoly v oknech nad astronomickým ciferníkem. Praha je navíc pro turisty levná, a proto například Angličané milují zdejší restaurace a především bary a noční život.

Londýn

Tower Bridge
Tower Bridge • Zdroj: Unsplash

Hodně Čechů také sní o tom navštívit Londýn, kde také najdeme nespočet historických památek. Mezi nejznámější patří Tower Bridge, Trafalgar Square, Houses of Parliament a Big Ben, jehož rekonstrukce by měla skončit v letošním roce. Samozřejmostí je také Buckinghamský palác, jenž je oficiálním sídlem královské rodiny, a nejznámější londýnský park Hyde Park, kam za odpočinkem míří řada místních i turistů.

Londýn však není pouze o historických památkách a nových moderních mrakodrapech. Milovníci anglické Premier League chtějí do Londýna výhradně kvůli fotbalu. V Londýně se nachází velkokluby jako Chelsea, Arsenal, Tottenham či West Ham.

„Chci navštívit Londýn a jednoznačně kvůli fotbalu. Největší sen je vidět derby o sever Londýna mezi Arsenalem a Tottenhamem,“

napsal fanoušek londýnského Arsenalu FC Michal. 

Emirates Stadium (stadion klubu Arsenal FC)
Emirates Stadium (stadion klubu Arsenal FC) • Zdroj: Unsplash

Pokud se chystáte do Londýna, nezapomeňte si přibalit s sebou deštník. Počasí je zde nevyzpytatelné, ale pokud chytnete slunečné dny, je Londýn překrásný.

Paříž

Paříž
Paříž • Zdroj: Unsplash

Město lásky i neskutečné romantiky zabodovalo i v naší anketě. Jestli ale čekáte, že všichni se do Paříže chystají se svojí drahou polovičkou, aby se mohli romanticky procházet pařížskými uličkami a poté si udělali zamilovanou selfie pod Eiffelovkou, jste na omylu!

„Od malička bylo mým snem se podívat do Paříže, vidět Disneyland a hlavně vidět stadion Paris Saint-Germain. A celkově mě láká město samotné.“

odpověděla mladá slečna Ela v naší anketě.

Pokud chcete zažít i pravou Pařížskou, doporučujeme Avenue Champs-Élysées, kde na vás čeká promenáda luxusu. Nejznámější ulice a zároveň nejrušnější dopravní tepna v Paříží nabízí obchody s těmi nejluxusnějšími značkami, restaurace, kavárny a banky. Vzhledem k vysokým nájmům bydlí dnes v ulici jen velmi málo obyvatel, a tak se v horních poschodích budov vyskytují převážně kanceláře obchodních zastoupení či finanční instituce. 

Avenue Champs-Élysées s Arc de Triomphe du Carrousel
Avenue Champs-Élysées s Arc de Triomphe du Carrousel • Zdroj: Unsplash

Určitě byste neměli vynechat katedrálu Notre-Dame, jež v dubnu roku 2019 skončila v plamenech, muzeum umění Louvre a vítězný oblouk Arc de Triomphe du Carrousel, jenž postavil Napoleon. Za zmínku stojí také kabaret Moulin Rouge ve čtvrti Pigalle a bazilika Sacré-Coeur, od níž budete mít celou Paříž jako na dlani.

Amsterdam

Amsterdam
Amsterdam • Zdroj: Unsplash

Hlavní město Holandska je na seznamu přání nejednoho Čecha. Najdete zde stavby domů na vysokých pilotech a domy kroutící se do všelijakých tvarů podél úzkých kanálů (grachty), všudypřítomná jízdní kola, muzeum Heineken, bezpočet výloh s lehkými děvčaty v čtvrti ohraničené červené lucerničkami (tzv. red light district) a moře tulipánů. 

„Amsterdam mě láká pro jeho atmosféru. Miluji tulipány, a protože je město tulipánů plné tulipánů, dokáže to ve mně vyvolat velmi silný pocit. Láká mě i proto, že první láska byla právě z Amsterdamu a vždy jsem chtěla vidět, kde vyrůstal a žil,“

napsala mladá dívka Victoria, která považuje Amsterdam za svoji srdcovku.

Tulipány i typická amsterdamská architektura
Tulipány i typická amsterdamská architektura • Zdroj: Unsplash

Amsterdam není pouze městem tulipánů, ale i coffeeshopů, kde se dají koupit pro osobní potřebu takzvané měkké drogy, jako je hašiš a marihuana. Nizozemská metropole známá bohatým nočním životem chce však zamezit drogové turistice tím, že zakáže vstup do coffeeshopů zahraničním turistům. Amsterdam je díky tolerantnímu přístupu k lehkým drogám a sexualitě sedmým nejnavštěvovanějším městem v Evropě.

V anketě se několikrát objevila také města jako Milán, Benátky, Madrid, Manchester, Liverpool a Moskva. Důvody návštěvy byly podobné jako u většiny předchozích měst, čili památky, jídlo a fotbal. Ať už se vydáte kamkoliv, pečlivě sledujte, jaká opatření budou pro vás platit v dané zemi a zároveň i po návratu domů.

Jedno je jisté - koronaviru se ze dne na den nezbavíme, takže i přesto, že se situace ve světě uklidní, nic nebude samozřejmostí jako kdysi. Možná si však díky tomu budeme vážit všeho o to víc...

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Šárka Peková a jsem zapálená do módy a cestování. Moji velkou slabostí je také fotbal, což je pro ženu celkem netradiční záliba, ale já jsem zkrátka sama sebou. Ve svém volnu nejraději trávím čas se svojí rodinou a přáteli. Ráda si také zajdu na procházku do přírody se svým psem Samem nebo do kina na nějakou romantickou komedii či film podle skutečné události.
Šárka Peková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks