Top hledané
Výsledky (0)
Značka Taylor’s se považuje za měřítko pro ročníková luxusní portská vína. Jsou uznávána pro svou eleganci a vyrovnanost a také decentní sílu a dlouhověkost.

Taylor's - exkluzivní portské na váš stůl

Mgr. Jana Höger
30. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Pozemky a vinice Duoro

Taylor’s pro mnohé znamená „portský dům“, vzor pro portská vína. Říkají vám něco slova Vargellas, Terra Feita a Junco? Jedná se o tři ikonické pozemky, které jsou základem firemního úspěchu a zdrojem jedinečného a nenapodobitelného stylu Taylor’s. Na výsluní se může firma ohřívat díky vínům vyzrálých na dřevě, největším zásobám luxusně vzácných v sudu zralým vínům – známým pod označením Tawny. Také je uznávána mimojiné jako tvůrce portského typu Late Bottled Vintage. 

Filosofie značky Taylor´s

Od svého založení v roce 1692 se firma zavázala k výrobě toho nejkvalitnějšího portského vína. Společnost Taylor Fladgate & Yeatman se zaměřuje výhradně na produkci portského a specializuje se na prémiovou výrobu. Oproti ostatním společnostem, nevyrábí žádná jiná vína, což jí dává větší možnost zaměřit se na jedinečnost produktů. Je to nezávislost, která zaručuje neocenitelné dědictví zkušeností a dovedností předávaných generacemi po více než tři staletí. Nesmíme také zapomenout na zcela rodinný charakter společnosti pomáhající pečovat o osobní vztahy, jenž tvoříc základ dobrého obchodu s vínem.

Luxusní ochutnávka

V nabídce najdeme jak vína vintage (portské zrající v láhvi), tak i vína vyzrávající v sudu (LBV), ročníková tawny, single harvest (vína z jedné sklizně) a také vína bílá, jako je Chip Dry a Fine White.

Luxusní byt s terasou 245m
Luxusní byt s terasou 245m, Praha 8

Zážitek a opojení v jednom

Pokud toužíte navštívit nevídané, navštivte sklepy Taylor´s v oblasti Vila Nova de Gaia. Nabídne se vám vám luxusní pohled do vinařských sklepů.

Měli jste už možnost dát si skleničku luxusního portského Taylor´s ? Ne? Vyzkoušejte ho!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Taylor´s
Rua do Choupelo nº 250 4400-088 Vila Nova de Gaia Portugal
+351 223 742 800