Top hledané
Výsledky (0)
Jak to tak vypadá, letitý spor mezi Kardashiankou a Taylor Swift pokračuje. V rámci nového alba totiž vydala hate song, který je nepřímo věnovaný právě Kim.

Taylor Swift se v nové písni ostře obula do Kim Kardashian. Je to silný vzkaz, mají jasno fanoušci!

Tereza Brožová
24. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Zpěvačka Taylor Swift

Jak to tak vypadá, letitý spor mezi Kardashiankou a Taylor Swift pokračuje. V rámci nového alba totiž vydala hate song, který je nepřímo, avšak při čtení mezi řádky zcela jasně věnovaný právě Kim. V písni se rozhodně nezpívá nic lichotivého, ba právě naopak. Podle fanoušků dle o jasný projev pomsty a značně negativních emocí, které v Taylor vůči nejslavnější Kardashiance stále dřímají…

Zpěvačka Taylor Swift

Taylor Swift po nějakém čase znovu přilila olej do ohně ve svém sporu se známou podnikatelkou modelkou a bývalou manželkou kontroverzního rappera Kanyeho Westa. V rámci svého nově vydaného alba, které vyšlo v pátek 19. dubna, přišla se songem, který je dost nápadně zaměřený proti její úhlavní nepřítelkyni. Její 11. studiové album s názvem The Tortured Poets Department neboli Společnost mučených básníků si rozhodně nebere žádné servítky. Doby, kdy byla třiačtyřicetiletá modrooká blonďatá zpěvačka považována za nevinného andílka, jsou tak nejspíš definitivně ty tam. Taylor nyní představuje světu svou mnohem ráznější a nebojácnější image.

Jasné „Jdi někam“, tvrdí fanoušci

O tom, že je jedna nová skladba, konkrétně 24. z celkových 31 písní na novém albu, věnována právě Taylořině bývalé kamarádce a v současné chvíli úhlavní nepřítelkyni Kim Kardashian svědčí už její samotný název. Skladba je totiž příhodně pojmenována ThanK you aIMee. Pozornému oku neunikne, že je v názvu skryto jméno Kim, iniciály jejího jména jsou totiž na rozdíl od dalších velká, aby byl vzkaz podnikatelce dobře zřejmý.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Podporující reakce fanoušků za zpěvaččinu odvahu na sociálních sítích na sebe nenechali dlouho čekat. „Ultimátní poslání do pr****,“ měl jasno jeden z nich. „OMFG děkuji aIMee je o Kim Kardashian. Toto album je TAK silně rozrušené,“ pokračoval další. „Kim, tvůj den zúčtování je tady. 'Vítejte na vaší kazetě,'“ rýpnul si někdo s ohledem na zveřejněnou tajnou ilegální nahrávku rozhovoru mezi Kanyem a známou zpěvačkou.

V jedné větě hate songu si Taylor neodpustila rýpnutí například do Kimina opálení. Taylor v ní zpívá: „V naší škole je tvoje bronzovým sprejem opálená socha a pod ní plaketa. Ta hrozí, že mě schodí ze schodů.“ A známá zpěvačka si neodpustila zjevné narážky ani na Kiminu desetiletou dceru North West, kterou má s rapperem Kanyem. Vysmívá se jejímu tanci zvěřejněnému na TikToku, kde je vidět, jak tančí na její singl Shake It Off z roku 2014.

Spory začaly kvůli Westovi

Ostré spory započal právě Kimin bývalý Kanye West. Jednou hudební star pokazil děkovnou řeč, když její vystoupení při přebírání cen Video Music Awards v roce 2009 za nejlepší ženský klip uvedl se slovy, že ocenění měla vyhrát Beyoncé. Přidrzlý rapper se do zpěvačky několikrát nelichotivě a neslušně obul, navíc jí jednou zakomponoval do své písně Famous, s čímž Taylor podle něj prý zpočátku neměla žádný problém. Později se jí ale narážky na to, že je slavná jenom díky Kanyeho zásluze, a proto by se s ním měla vyspat, rozležely. V textu písně ji navíc vulgárně nazývá lehkou děvou.

Přestože dle prvotních zveřejněných nahrávek od Westa a Kardashianky měla Taylor ke všemu nejdřív dát souhlas, vše bylo nakonec jinak. Taylor se kvůli uniklému telefonátu dokonce složila a začalo vzájemné obviňování trvající už bezmála osm let. Když se o pár let později objevilo celé video, kde rapper ani slůvkem během rozhovoru s Taylor nezmiňuje detaily toho, co plánuje do své písně zakomponovat, a navíc umělkyně s ním očividně nijak nesouhlasí, fanoušci byli pobouřeni. Bývalá kamarádka Kardashianka zpěvačky byla dle svých arogantních příspěvků na instagramu zjevně na straně bývalého.

Od té doby už Taylor jednou vydala jako reakci píseň v albu Reputation v roce 2017, kde si značně rýpla nejen do Kanyeho, ale také do Kim, kterou obvinila ze spolčení s potrhlým Kanyem. Veškeré pokusy o usmíření celé trojice dosud nevyšly, a jak je vidět rozsáhlý a vyostřený spor nyní pokračuje.

Nevraživost neustává

Otevřít v galerii (1)
Podnikatelka a influencerka Kim Kardashian
Podnikatelka a influencerka Kim KardashianZdroj: Profimedia

Jak Taylor později přiznala, celé prapodivné chování Kim Kardashian a jejího ex ji dostalo téměř do kolen. Stáhla se kvůli němu na okamžik z veřejného života a začala mít problémy komukoliv důvěřovat. Fakt, že ji bývalá kamarádka Kim nelegálně a bez souhlasu nahrála během jejich soukromého telefonátu, a tím ji pochopitelně zradila, se na ni silně psychicky podepsal.

Psychicky mě to dostalo tam, kde jsem nikdy předtím nebyla. Přestěhovala jsem se do cizí země. Rok jsem neopustila nájemní dům. Bála jsem se telefonovat,“ svěřila se nedávno Taylor, která se jeden čas, kdy chodila s britským hercem Joem Alwynem kvůli celému sporu raději přestěhovala do Londýna. „Myslela jsem si, že ten okamžik odporu mě bude negativně definovat po zbytek mého života,“ řekla tehdy smutná a zklamaná blonďatá umělkyně.

Praktiky a především telefonát, který Kardashianka s Westem podle zveřejnili, pak zpěvačka označila jako „nezákonně nahraný telefonní hovor“. Nyní se proto po několika letech, jak je vidět, opět odhodlala k drsné odvetě a v songu na Kim nenechává nit suchou. A fanoušci jejímu rozhodnutí, jak je vidět na sociálních sítích, fandí. Je vidět, že kontroverzní Kardashianky a manipulátorského Kanyeho Westa, jenž v současnosti žije s Kiminou náhradnicí Biancou Censori, mají někteří z nich stejně už plné zuby.

Zdroje: dailymail.co.uk, newsweek.com, blesk.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze