Top hledané
Výsledky (0)
I když na dveře klepe teprve jaro, návrháři už přicházejí se žhavými trendy sezóny FW 19/20.

5 trendů, které nesmí podle Marca Jacobse chybět ve vaší skříni

Martina Šmalclová
19. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Podzim podle Jacobse

Světové týdny módy jsou v plném proudu a na tom newyorském předvedl svou luxusní kolekci FW 19/20 také americký designér Marc Jacobs. Pokud patří k vašim oblíbencům, pak byste si v žádném případě neměli nechat ujít trendy, které si pro vás připravil.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

1) V peří od hlavy k patě

Šaty z peří, kabát z peří, peří ve vlasech nebo peří kolem krku a na dekoltu. Tenhle prvek je nedílnou součástí luxusní kolekce FW 19/20 a uvidíme, zda s ním přijdou i další návrháři. Neotřelé, svěží a ve zdravé míře i nositelné: Za nás rozhodně ano!

2) Oversize kabát

Oversize kabát je žhavým trendem luxusní kolekce FW 19/20 a objevuje se v ní od začátku do konce. Jaká jsou pravidla? Žádná! Trendy budete, obléknete-li šedou, kostku, proužky, petrolejovou, leopardí motiv, pastelovou ale i křiklavě červenou. Jediný aspekt, který musíte vést při výběru v patrnosti je "oversize"!

3) Ponožky v sandálech

Ponožky v sandálech a lodičkách ANO x NE? Na tuto otázku nebude pravděpodobně nikdy existovat jednoznačná odpověď. Zatímco běžní smrtelníci podobný trend přímo nesnášejí, módní návrháři ho ve velkém zbožňují a pravidelně vrací na molo. Dovede vás o něm přesvědčit Marc Jacobs?

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m, Okolí Prahy

4) Stylový doplněk do vlasů

Čím výraznější doplněk do vlasů zvolíte, tím lépe! Sáhnout můžete po indiánském peří, čepici, čelence a vůbec nejlépe uděláte, zkombinujete-li všechno dohromady. Během nacházejícího podzimu se vůbec nebojte pořádné extravagance.

5) Zvířecí a květinový vzor

Přemýšlíte nad jarním úklidem šatníku? Pak dávejte pozor na to, co vyřadíte! Trendem pro sezónu FW 2019 zůstanou i nadále zvířecí a květinové motivy. Jestli tedy nějaký takový kousek vlastníte, určitě si ho ještě pár měsíců ponechejte. 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Móda Marca Jacobse vždy balancovala na hraně vkusu a jakési recese.

Kolekce FW 19/20 je toho jasným důkazem, protože to, co se má stát “žhavým” trendem, byste sotva chtěli mít doma.

Kostkovaný pončo-kabát, pěříčková tyč na hlavě a nebo chlupaté ponožky v lodičkách? Říkám jasné ne! Tohle je vážně faux pas a rozhodně bych se v tom ani já sama necítila ve společnosti komfortně!

Jediný model, který mě vskutku oslovil byl ten, co na mole oblékla Gigi Hadid. Černé elegantní šaty s dokonalým véčkovým výstřihem a rukávy do zvonu.  Zkrátka symfonie! (Až na ten šátek ve vlasech jak z blešího trhu.) Dokonalá volba jak na procházku po městě, tak třeba i na pohřeb.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze