Top hledané
Výsledky (0)
Stala úspěšnou herečkou a oblíbenou moderátorkou. Žije skromně, miluje dobré lidi a nemá ráda faleš.

Móda podle Terezy Kostkové: I kdyby na sebe oblékla pytel brambor, tak by jí to slušelo

Michaela Hanelová
28. prosince 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Tereza Kostková dokazuje, že věk je jenom číslo.

Moderátorka a herečka Tereza Kostková je mezi širokou veřejností velmi oblíbená. Od svého dětství měla velmi dobře našlápnuto k úspěšné herecké kariéře, a to především díky svým rodičům Carmen Mayerové a Petra Kostky. Do podvědomí diváků se nejvíce zapsala moderováním taneční soutěže StarDance, díky které vynesla několik zajímavých módních kousků. V ten moment se stala především pro mladší publikum inspirací a sama přiznala, že si některé kostýmy opravdu užívala.

V těchto šatech vypadá elegantně a dokonale zároveň

Herečka Tereza Kostková se narodila 14. června 1976. Od svého dětství věděla, že by se chtěla stát herečkou, a pokračovala tak ve stopách svých úspěšných rodičů. Její tatínek Petr Kostka je úspěšný herec, stejně tak i mamka, Carmen Mayerová, která má předky ve Francii a Španělsku. Po dokončení základní školy se rozhodla vystudovat Vyšší odbornou školu hereckou a jejími učiteli byla Eliška Balzerová nebo Ivan Jiřík. Od té doby dostává jednu pracovní nabídku za druhou, mohli jsme ji vidět v několika filmových a divadelních inscenací a postupem času se začala objevovat v televizi jako moderátorka.

Kromě kariérního vzestupu se však do podvědomí diváků a sledujících dostala především svým stylem oblečení, který obdivují především ženy. Její módní styl je kombinací elegance, ženskosti a osobitého vkusu, což ji činí jednou z nejstylovějších osobností českého showbyznysu. Tereza Kostková má přirozený smysl pro módu a dokáže mistrně kombinovat klasické kousky s moderními trendy. Její outfit často zahrnuje elegantní šaty, které zdůrazňují její postavu, a jsou doplněny pečlivě vybranými doplňky, jako jsou kabelky, šperky a vysoké podpatky. Tereza často volí odvážné barvy a vzory, které odrážejí její živý a pozitivní přístup k životu.

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

Zářila i na červeném koberci

Na červeném koberci se Tereza Kostková v posledních letech objevuje v nápaditých a luxusních kreacích od předních českých i zahraničních návrhářů. Její schopnost nosit odvážné a zároveň elegantní šaty s grácií a sebevědomím ji činí módní inspirací pro mnoho žen. Její styl je dokonalým příkladem toho, jak může být móda formou osobního vyjádření. O této úspěšné moderátorce bychom mohli říci, že pokud by na sebe oblékla i pytel brambor, stejně by jí to slušelo.

Úspěchem na vrchol

Na vrchol své kariéry se dostala díky taneční soutěži StarDance, kterou od roku 2006 moderuje se svým kolegou Markem Ebenem. Jak sama přiznala, jsou dokonalá dvojice, která se umí doplňovat a jeden druhého dokáže zachránit, pokud zrovna není ta správná konstelace k moderování. Prakticky od začátku soutěže máme pořád stejný mustr podle BBC. Za sebe si myslím, že jsme s Markem sehraní od začátku, co soutěž moderujeme. Pravděpodobně už jsme byli sehraní i na castingu, tvůrci pořadu by určitě neangažovali někoho, kdo by netušil, která bije,“ prozradila ve svém rozhovoru pro Deník.cz.

Elegance a střídmost je její oblíbená kombinace

Tereza Kostková díky taneční soutěži StarDance předvedla mnoho zajímavých účesů, ale především vynesla luxusní šaty za několik tisíc korun. Jak sama v jednom ze svých rozhovorů přiznala, byly šaty, které by ze sebe nejraději nikdy nesundala. „Šaty, které občas mám, jsou kouzelné. A to, co dokáže naše stylistka a kostymérka, je něco neskutečného. Na každý večer se moc těším a těším se především na to, co si zase obleču. Je to neskutečný zážitek,“ napsala na svém Instagramu. Tereza Kostková se tak stala pro své sledující velkou inspirací a mnoho žen středního věku by se rádo obléklo stejně tak, jako ona.

Otevřít v galerii (2)
V těchto šatech předvedla eleganci, jednoduchost a zároveň dokonale lemují její postavu.
V těchto šatech předvedla eleganci, jednoduchost a zároveň dokonale lemují její postavu.Zdroj: Profimedia

Jak sama dokázala, věk je jenom číslo, které ve stylu oblékání nehraje roli. Snad nejvíce nás zaujala róba, kterou vynesla na finálovém večeru této taneční soutěže. Tereza na sobě měla hladké bílé šaty, které jemně odhalovaly její pravé rameno. Tyto šaty doplnila o blyštivé stříbrné šperky, které tvořili elegantní pozadí celého vzhledu. Jaké měla boty nevíme, protože šaty byly opravdu dlouhé. Účes byl velmi elegantní, ale zároveň natolik decentní, že se ho nemusí bát žádná dáma.

Casual styl využívá nejraději

Tereza Kostková se však ráda pěkně obleče i do společnosti, tedy té, která není pracovní. Pokud vyrazí na nákup nebo rodinnou procházku, vždy je krásně upravená, elegantně oblečená a barvy dokáže sladit tak, aby neudělala chybu v jediném kousku svého outfitu. Když se například na začátku prosince objevila na snídani v pražské kavárně Café Café, vypadala naprosto dokonale. Celý svůj look sladila do fialové, nechyběla ani fialovo-květinová sukně, fialový rolák s dlouhým rukávem a k tomu jemné fialové rukavice.

Otevřít v galerii (2)
I obyčejný fialový outfit do města Tereze Kostkové neskutečně sluší
I obyčejný fialový outfit do města Tereze Kostkové neskutečně slušíZdroj: Profimedia

Make-up zvolila jednoduchý a decentní, přesně tak, aby se do této společnosti hodil. Účes tvořil jednoduchý culík stažený dohladka, vlasy měla vyčesané nahladko a k tomu všemu zvolila jemné náušnice. Její casual styl je pohodlný, ale zároveň šik. Jak sami vidíte, Tereza Kostková umí zvolit naprosto jednoduchý styl, který není ničím překombinovaný, ale zároveň je stále elegantní. Zde platí krásné české pořekadlo, že v jednoduchosti je krása. A naše oblíbená česká moderátorka má módu v malíčku.

Zdroje: Redakce, Autorský text, Deník.cz, Stardance.cz, Instagram Terezy Kostkové

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze