Terezie Kovalová ve svůdném prádle nové kolekce Tereza Vu FW19

Tereza Vu představila kolekci spodního prádla, po kterém zatoužíte!
24. března 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Černá je zkrátka klasika. O tom, že černé spodní prádlo je naprosto nadčasovou záležitostí, a to v jakékoliv podobě, vás přesvědčí luxusní kousky talentované české návrhářky Terezy Vu, která svou novou kolekci předvedla v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week 23. březnav 5. patře OD Kotva.

Její luxusní model vynesla i violoncellistka a příležitostná modelka Terezie Kovalová.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Eva Ledecká
módní redaktorka
vybrat
Ornella Koktová
modelka

Eva Ledecká

Všechny oči přítomných mužů sjížděly dokonalé siluety postav modelek a naše pohledy na tom nebyly jinak. Od krásných těl oděných v luxusním spodním prádle Terezy Vu zkrátka nemůžete odtrhnout zrak.

Krajky, kůže i latex

Návrhářka použila ve své kolekci rozličné materiály, mezi kterými najdete francouzskou krajku, hedvábí, mesh, ekokůži, lesklou koženku nebo tyl. Kolekce nabízí košilky, spodničky, kabátky i šaty: všechno v černé a všechno dokonale kombinovatelné!  Její prádlo nás nadchlo a každá z přítomných dam si jistě to „své“ našla. 

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem, Praha 9

Divokost i romantika na jednom mole

Tereza Vu v kolekci FW19 předvedla 3 linie modelů. První odkazuje na lesk stříbrného plátna, druhá se vás snaží zlákat do světa tajných lásek. Poslední linie oslavuje vnitřní intimní svět.

Přestože Tereza Vu hovoří o 3 liniích, my vidíme 2 hlavní: romantickou a divokou. Zatímco romantiku doprovází krajky, průhledné košilky a smyslné podvazky, v „divokých modelech“ najdete kůži, lesklou koženku, průsvitnost a minimum jakéhokoliv zdobení.

Vybrat krásnější variantu mezi nimi, nejde. Ideální stav totiž je, aby měla žena kousky od každého z těchto stylů, nemyslíte?

Eva Ledecká

Ornella Koktová

Velká výzva splněna!

Hned z kraje si musíme přiznat fakt, že prádlo je jednou z největších výzev návrháře. Je neskonale těžké v této oblasti vymyslet něco nového, neboť skoro vše bylo již stokrát řečeno. Ale i přesto jsou tací, co si svůj osobitý zápal nenechají uhasit!

Mě osobně bavilo to “rolákové” body s kanýry a krajkou, doplněné o podvazky. Něco podobného jsem ještě neviděla, a to ani v žádné kolekci od Agent Provocateur! Takže tento model je nejen absolutně sexy, ale navíc jde o velký originál! Bravo!!!

Co bych ale na druhou stranu absolutně ve své šatně nepostrádala, je košilka složená z latexového vršku a průhledného zbytku. No, už jen při tom vášnivém svlékání vidím prvotní problém s velkým P. A na spaní? No co si budem povídat, že?

Ornella Koktová
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (18)

View photo gallery
U Studánky 332/32
Praha 7
170 00
info@terezavu.com
+420 721 547 605