Top hledané
Výsledky (0)
Tereza Vu představila kolekci spodního prádla, po kterém zatoužíte!

Terezie Kovalová ve svůdném prádle nové kolekce Tereza Vu FW19

Eva Ledecká
24. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Speciální rubrika
Terezie Kovalová

Černá je zkrátka klasika. O tom, že černé spodní prádlo je naprosto nadčasovou záležitostí, a to v jakékoliv podobě, vás přesvědčí luxusní kousky talentované české návrhářky Terezy Vu, která svou novou kolekci předvedla v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week 23. březnav 5. patře OD Kotva.

Její luxusní model vynesla i violoncellistka a příležitostná modelka Terezie Kovalová.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Eva Ledecká
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Eva Ledecká

Všechny oči přítomných mužů sjížděly dokonalé siluety postav modelek a naše pohledy na tom nebyly jinak. Od krásných těl oděných v luxusním spodním prádle Terezy Vu zkrátka nemůžete odtrhnout zrak.

Krajky, kůže i latex

Návrhářka použila ve své kolekci rozličné materiály, mezi kterými najdete francouzskou krajku, hedvábí, mesh, ekokůži, lesklou koženku nebo tyl. Kolekce nabízí košilky, spodničky, kabátky i šaty: všechno v černé a všechno dokonale kombinovatelné!  Její prádlo nás nadchlo a každá z přítomných dam si jistě to „své“ našla. 

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Divokost i romantika na jednom mole

Tereza Vu v kolekci FW19 předvedla 3 linie modelů. První odkazuje na lesk stříbrného plátna, druhá se vás snaží zlákat do světa tajných lásek. Poslední linie oslavuje vnitřní intimní svět.

Přestože Tereza Vu hovoří o 3 liniích, my vidíme 2 hlavní: romantickou a divokou. Zatímco romantiku doprovází krajky, průhledné košilky a smyslné podvazky, v „divokých modelech“ najdete kůži, lesklou koženku, průsvitnost a minimum jakéhokoliv zdobení.

Vybrat krásnější variantu mezi nimi, nejde. Ideální stav totiž je, aby měla žena kousky od každého z těchto stylů, nemyslíte?

Eva Ledecká

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Velká výzva splněna!

Hned z kraje si musíme přiznat fakt, že prádlo je jednou z největších výzev návrháře. Je neskonale těžké v této oblasti vymyslet něco nového, neboť skoro vše bylo již stokrát řečeno. Ale i přesto jsou tací, co si svůj osobitý zápal nenechají uhasit!

Mě osobně bavilo to “rolákové” body s kanýry a krajkou, doplněné o podvazky. Něco podobného jsem ještě neviděla, a to ani v žádné kolekci od Agent Provocateur! Takže tento model je nejen absolutně sexy, ale navíc jde o velký originál! Bravo!!!

Co bych ale na druhou stranu absolutně ve své šatně nepostrádala, je košilka složená z latexového vršku a průhledného zbytku. No, už jen při tom vášnivém svlékání vidím prvotní problém s velkým P. A na spaní? No co si budem povídat, že?

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tereza Vu
U Studánky 332/32 Praha 7 170 00
+420 721 547 605